Waves updatoval aplikaci a nyní jeho cena roste

4

Mobilní aplikace Waves je k dispozici již nějakou dobu. Umožnila uživatelům se připojit k síti a provádět transakce, bylo ale třeba na ní ještě zapracovat. Platforma Waves nabízí mnoho funkcionalit, konečně jich budou moci využít i mobilní uživatelé.

Tým se vrátil zpět za počítače a celou aplikaci přepracoval. Výsledkem je komplexní aplikace typu „vše v jednom“ pro mobilní zařízení s naprosto unikátní sadou funkcí, která obsahuje krypto peněženku, Waves DEX a bránu fiat. Žádná jiná platforma nenabízí nic podobného!

Výhody Waves aplikace

Začneme rychlým přehledem toho, jaké jsou její výhody. Pro začátek je veškerá návštěvnost šifrovaná. To je nesmírně důležité pro soukromí a bezpečnost, zde tým Waves nemíní dělat kompromisy. Soukromé klíče nikdy neopouštějí smartphone a nikdy se nedostanou na web. Jsou šifrované na místním úložišti, takže aplikaci můžete používat s jistotou bezpečí. Kromě toho podporuje řadu dalších bezpečnostních opatření, včetně ID obličeje, touch ID (skenování otisků prstů) apod. V podstatě vše funguje tak, jak by mělo, aby vaše peníze měly šanci zůstat v bezpečí – kéž by to nepodceňovali i další vývojáři aplikací, obzvláště ti, kteří jsou zaměřeni na krypto.

Funkce mobilní peněženky

Otevřete aplikaci a najděte v ní nejoblíbenější funkce. Nejde jen o peněženku. Můžete obchodovat na DEX (decentralizvaná burza) s vynikajícími nástroji a grafy. K dispozici je také přístup k bránám na fiat a crypto, takže můžete vkládat, vybírat, obchodovat další aktiva. Další novinkou je půjčování tokenů těžařům (waves lease) rovnou z mobilní aplikace. Za Waves tokeny, které těžařům půjčujete, obdržíte část jejich zisku, někteří vám jej dají i celý. Půjčování je 100% bez rizika, tokeny vlastníte stále vy, půjčení můžete kdykoliv zrušit.

Novou mobilní aplikaci můžete stáhnout z obchodu Apple App Store nebo z Google Play. A co vy, už jste aplikaci vyzkoušeli? Pro nás je to obrovský posun kupředu a velmi pozitivní zpráva.

Cena Waves tokenu roste

Vypadá to, že update se komunitě a investorům moc líbí, a tak cena Waves tokenu strmě roste.

Na Waves token analýze již pracují naši tradeři z https://trading11.com, pokud zde máte členství, můžete se na ni dnes těšit.

4
Komentujte

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Robsamslav84Michal Brtníček Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Michal Brtníček
Host

Co se stane, pokud ztratím / změním telefon?

samslav84
Admin

musíte si niekde zálohovať váš seed a peńaženku budete vedieť obnoviť

Rob
Host
Rob

Na záložce profile (ikona úplně vpravo dole) si zazálohujte „Backup phrase“. Ideálně přepsat těch pár slov na papír a dobře ukrýt. Je dobré si vymyslet nějaký jednoduchý rébus, který nezapomenete. Ideální je samozřejmě si ta slova také zapamatovat, což… No každopádně tohle je nejjednodušší záloha pro vás. Mimochodem opravdu se ta aplikace změnila k nepoznání. Líbí se mi to. Jen tak dál! 🙂

Rob
Host
Rob

A na otázku co se stane po ztrátě či krádeži říkám, že pravděpodobně nic. Nálezce či pachatel nesmí znát Váš PIN / heslo. Data v aplikaci jsou šifrovaná. I přesto však doporučuji zřídit si možnost vymazání telefonu na dálku (Cerberus app aj.).