Využijte vánoční nabídku na Trading11 – Získejte členství ZDARMA a kurzy se skvělými slevami!

0
(0)

Vánoce jsou tu a my v Kryptomagazínu se už těšíme na tradiční štědrovečerní výplach kryptotrhu. Týden před minulými Vánocemi začaly kryptoměny na čele s Bitcoinem výrazně padat. V tomto roce to zatím vypadá na mírný růst. Správnému traderovi je to však jedno, toho zajímá pouze volatilita!

Co se týče volatility, Bitcoin zatím nezklamal. Za poslední měsíc a půl předvedl slušný propad o 50 % a v posledních dnech pro změnu roste. Pokud se chcete naučit vydělávat na cenových pohybech na burze a nebýt při tom závislý/á na štěstí, musíte vstupovat pouze do obchodů s dobrým RRR (Risk Reward Ratio).

Pravidlo tří R

Obecně platí, že obchodníci, kteří jsou schopni najít obchody s dobrým RRR a dodržují svou strategii (nereagují emocionálně), jsou ziskoví. Důvodem je jednoduchá statistika. Pokud je možnost prodělat peníze nižší než možnost vydělat, nakonec se vždy dostanete do zelených čísel. Dobrým obchodníkům často vyjdou pouze 3-4 obchody z deseti, ale přesto jsou v plusu.

RRR se dá manipulovat nastavováním stoplossů a dobrým načasováním vstupů do pozic. To a ještě mnohem více se dozvíte na Trading11 kurzu „Obchodování Kryptoměn 1.0″. Pouze tyto Vánoce ho můžete získat spolu se 6měsíčním členstvím STANDARD XL (přístup k analýzám na Trading11) s výraznou slevou!

STANDARD X-mas + Kurz

Koupí tohoto produktu získáte přístup k analýzám, obchodům a k ICO sekci Trading11 na 180 dní, a k tomu si můžete vybrat jeden z kurzů. „Obchodování Kryptoměn 1.0″ je vhodné pro každého, kdo neumí vytvářet konzistentní zisky na burze. Price Action je kurz, ve kterém se naučíte číst z holého grafu a vytvoříte si úspěšnou obchodní strategii, která výrazně zvýší vaše možné zisky.

Více informací o vánočním balíčku a samotných kurzech najdete přes tento odkaz.

STANDARD X-mas

Umíte vydělávat na burze, strategii Price Action ovládáte, ale hodily by se vám názory na trh od dalších profesionálních obchodníků? Analýzy Trading11 jsou skvělý nástroj, pomocí kterého získáte novou inspiraci, a myšlenky, které by vás možná nenapadly. Vždyť ne nadarmo se říká „více hlav, více rozumu”.

Půl roku analýz na Trading11 si nyní můžete pořídit s výraznou 20% slevou. 6měsíční členství je tak ještě výhodnější než obvykle! Koupit si jej můžete přes tento odkaz.

STANDARD XXL + Kombo kurzy

Třetí vánoční balíček nabízí ještě více než první dva dohromady. S výraznou slevou získáte přístup k celému webu na JEDEN ROK! Tohle je poprvé, co je možné si zakoupit roční členství STANDARD. V balíčku dále najdete oba kurzy obchodování: Obchodování Kryptoměn 1.0 a taktéž Price Action.

Balíček si můžete koupit kliknutím na tento odkaz.

Na Vánoce rozdáváme 100 TRIAL členství!

Na štědrý den 24.12.2018 přesně v 16:00 se můžete těšit na největší giveaway v historii Trading11. Rozdávat totiž budeme až 100 členství, jejichž aktivováním získáte přístup k analýzám na 3 dny.

Tento giveaway najdete ve spodní části stránky s vánočními balíčky na Trading11.com

Tak ho nezmeškejte!

Tento článek je přeložen ze slovenského originálu, který pro vás připravil náš šéfredaktor Samuel S. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img