Výsledky ankety – Které kryptoměny mají podle vás největší potenciál?

0
anketa hlasujte

Před týdnem jsme spustili velkou anketu, v rámci které jsme vám, našim čtenářům, dali možnost hlasovat pro kryptoměnu/token s největším potenciálem pro rok 2019. Nakonec jsme dostali neuvěřitelných 1432 hlasů a výsledky jsou opravdu velmi, velmi zajímavé.

Pravidla ankety vypadaly takto:

Každý může vybrat 1-5 COINŮ
Hlasováním pro Tether tvrdíte, že žádná kryptoměna nebude v plusu
Konec ankety 11.1. o půlnoci

Výsledky ankety top kryptoměn pro 2019

Pojďme tedy zhodnotit výsledky ankety.

1. místo – XRP

Na prvním místě se s 495 hlasy umístil token XRP od společnosti Ripple. To nás dost překvapilo, protože XRP se v krypto-komunitě obecně netěší velké oblibě. V anketě pro něj přitom hlasovala více než třetina lidí!

XRP rozhodně má potenciál a my jsme velmi zvědaví, čím překvapí v nadcházejícím roce.

2. místo – BTC

Druhé místo obsadil Bitcoin. Dostal od vás úctyhodných 435 hlasů. Popravdě jsme si mysleli, že Bitcoin dopadne hůř a mnozí z vás upřednostní altcoiny. I tato anketa ukazuje, že síla Bitcoinu je v tom, že ho každý zná a většina lidí mu fandí.

3. místo – ETH

Na třetím stupínku mám Ethereum. Druhá největší kryptoměna dle kapitalizace od vás získala 381 hlasů.

4. místo – TRX

Opravdu jsme nečekali, že na čtvrtém místě uvidíme TRON. Tento coin od vás dostal 350 hlasů.

5. místo – LTC

První pětku obsadil Litecoin, který si i přes obrovský propad v roce 2018 udržel náklonnost lidí. Zda však tato kryptoměna skutečně má nějaký potenciál, nebo po čase jednoduše zmizí, to zatím není zcela jasné.

Další výsledky

Poměrně vysoko v anketě se dostala i kryptoměna Waves, která nedávno předvedla nečekaně silný růst, do té doby byla relativně neznámá a zapadlá na CMC někde kolem 40. místa. Zbytek výsledků si můžete prohlédnout přímo v anketě. Nebudete už sice moci hlasovat, ale je fajn podívat se, kde skončili vaši oblíbenci.

Všechny výsledky najdete zde

Každopádně, jsme velmi rádi, že tato anketa byla úspěšná. Opravdu jsme nečekali tak vysokou účast. V budoucnu plánujeme další zajímavá ankety. Všechny najdete v záložce „ANKETY“ v menu na Trading11.

A co vy? Co říkáte na výsledky této ankety?

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na