Vyhodnocení soutěže o 25 x členství na Trading11

1
trading homepage

Kryptomagazín měl v úterý – 19. 3. 2018 – své první výročí a jako vyjádření díků za to, že nás navštěvujete a čtete, jsme se rozhodli rozdat 25 členství, která vám poskytnou přístup do placené sekce na webu Trading11. Ceny vypadaly následovně:

  • 1 x členství Standard na jeden rok ZDARMA
  • 1 x členství Standard na 6 měsíců ZDARMA
  • 1 x členství Standard na 3 měsíce ZDARMA
  • 2 x členství Standard na 1 měsíc ZDARMA
  • 5 x členství Standard na 2 týdny ZDARMA
  • 15 x členství Standard na 1 týden ZDARMA

Jde o skutečně velkou nadílku. Podmínkou pro vstup do soutěže bylo dát like tomuto příspěvku a vložení vašeho oblíbeného článku z Kryptomagazínu do komentářů. Soutěže se zúčastnilo 99 lidí (99 komentářů), šance na výhru je tedy vysoká.

V zájmu zachování soukromí výherců nebudeme výsledky vyhlašovat veřejně. Těm šťastným ještě dnes napíšeme zprávu přes Facebook. Ve zprávě vás v žádném případě nežádáme o přístupové údaje k účtu. Jediné, co potřebujeme, je vaše přihlašovací jméno (login) a e-mailová adresa (na potvrzení), kterou jste spárovali s vaším T11 účtem. Psát vám bude Samuel Slavkovský.

Nevyhráli jste?

Bohužel, nemůže vyhrát každý. Stále máte ale možnost si zakoupit členství. Stojí 250,- Kč a vydrží vám 30 dní. Je možné platit jak kartou, tak i Bitcoinem (při platbě pomocí BTC je třeba poslat přesnou částku. Dejte si pozor na fee). Návod ke koupi členství najdete zde.

Koupí/výhrou členství získáte přístup k placenému obsahu na webu. Denně zveřejňujeme v průměru 5 – 6 analýz, 1 update altcoinů (10 altů) a cca 0,5 (jeden rozbor za dva dny) rozboru nadějného ICO. V naší nové kategorii ICO hledáme tokeny, které mají potenciál vytvořit až 1000% zisk. Jak takový rozbor vypadá, se můžete podívat zde.

Těšíme se na další soutěž zase za rok 🙂

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Jindra Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jindra
Host
Jindra

Hm, čtu tady skoro všechno a soutěž jsem absolutně nezaregistroval.