Všem, kteří pochybovali – Nyní máte šanci

0
(0)

Tento článek je určen každému, kdo v posledních 18 měsících pochyboval o kryptoměnách, o tom, co přinášejí světu a o zářivé budoucnosti, která je čeká. Nejste sami. V jistých momentech pochyboval každý. Bylo náročné sledovat, jak všechno padá, jak Bitcoin klesá na stále nižší hodnoty a jak altcoiny letí někam do…

Cena není všechno

Tady v Kryptomagazínu jsme se celou dobu snažili upozorňovat na ty pozitivní aspekty. Kryptoměna, to není jen číslo na burze. Cena coinu je pouze jakýsi pokus o vyčíslení hodnoty dané technologie a jako taková podléhá zákonům trhu. Manipulace, bubliny a iracionální pohyby. Z krátkodobého hlediska nic z toho nedává smysl. No pokud se trochu oddálíme a odmyslíme si šum, můžeme vidět jasný vzestupný trend.

Stoupá nejen hodnota kryptoměn. Roste i kryptokomunita, roste počet talentovaných lidí, kteří vyvíjejí nové technologie, roste kapitál, který do krypta dennodenně proudí a roste i zájem o krypto. Myslím tím skutečný zájem založený na víře, že decentralizované technologie mění svět k lepšímu, a že se vyplatí věnovat tomuto odvětví.

Druhá šance

Krypto si v roce 2018 prošlo masivní korekcí ceny a lidí to stmelilo. Potom, co se stalo, už máme všichni nervy ze železa a posledních pár měsíců nás utvrdilo v tom, že krypto opravdu je budoucnost. Bitcoin roste rychleji než akciové trhy. Trh s altcoiny se již vzbudil. Vznikají kvalitní projekty, ne SCAM jako v 2017.

Downtrend z minulého roku bylo to nejlepší, co se mohlo stát! Ten, kdo vydržel, má nyní šanci, která se již nebude opakovat. Nikdy v historii totiž nebyl lepší čas začít se věnovat kryptoměnám.

A jak jsem psal výše – krypto, to není jen číslo na burze. Kašlete na trading! Kašlete na investování! Tyto aktivity jsou omezeny počátečním kapitálem a konkurence nikdy nebyla vyšší! Proč se cpát tak, kde je plno?

Mohlo by vás zajímat: [ANALÝZA] Ethereum – Může přijít propad pod 200 USD!

Vytvořte něco nového

Krypto, to je neprozkoumané území. Krypto je největší šance pro obyčejné lidi. Vymyslete něco. Cokoli! Máte nápad, který byste chtěli realizovat? Super! Tak do toho! Napište nám na e-mail, rádi se o tom s vámi pobavíme a pomůžeme.

Cokoli, co dává aspoň trochu smysl BUDE fungovat a za dva roky to bude mít obrovskou hodnotu. Vytvořte stránku, kurz, hru… Něco, co by se mohlo reálně používat. Úspěch přijde sám. Píšu z vlastní zkušenosti.

Co číst dál?

Tato osoba neexistuje! – Umělá inteligence umí generovat lidské tváře a takto zničí demokracii (mimo jiné)

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro Kryptomagazín napsal Samuel S.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Petr

9 a fičime

Petr

Možná ne hned ale po druhém nebo třetím bartovi.

spot_img