Vánoční dárek již brzy! Nenechte si ujít možnost získat členství na Trading11 ZDARMA

0
christmas

Vánoce se blíží a na webu Trading11 jsme se je rozhodli oslavit menším vánočním dárkem. Čtenářům tohoto webu chceme dát možnost získat členství na tři dny zdarma. Zúčastnit se můžete kliknutím na tento odkaz. Akce funguje následovně:

24. 12. 2018 v 16:00 středoevropského času přidáme na sklad 20 x STANDARD Trial členství. Pokud budete mít rychlé prsty a stihnete si ho urvat, dostanete na tři dny přístup ke všem analýzám.

Vánoční dárek prošel menší změnou – Proč?

Původně jsme měli v plánu rozdat až sto členství. Bohužel, obchodníci na Trading11 si chtějí také alespoň trochu odpočinout, a tak přes Vánoce nebudou publikovat tolik analýz. Zbytečně bychom tak rozdali mnoho členství a vy byste i tak nedostali full experience.

Právě proto jsme se rozhodli vánoční dárek omezit na 20 členství a větší akci chystáme až po vánocích, kdy bude Trading11 v plné síle! Přihlaste se na Trading11 k odběru notifikací (návod najdete zde), ať vám to neuteče.

Zajímáte se o obchodování akcií nebo chcete mít přehled o světové ekonomice? Sledujte analýzy akcií na Trading11. Jsou dostupné zcela ZDARMA pro všechny!

Vánoční balíčky Trading11 v nabídce ještě tři dny

Ještě tři dny najdete v e-shopu speciální vánoční balíčky. Nabízejí velké slevy na 6měsíční členství a kurzy obchodování. Více informací o vánočních balíčcích najdete pod tímto odkazem.

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře