[Zprávy] Přehled událostí za poslední dny – Bitcoin zemřel již 336-krát!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Společnost MicroStrategy nakoupila opět BTC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Trhy končí týden v červených číslech • Velryba přesunula BTC za 1,45 mld. USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Poté, co se Bitcoin vzpamatoval...
[speaker]

Dnes pokračujeme v souhrnném přehledu událostí, které se udály v několika posledních dnech:

Bitcoin zemřel už 336krát

Od té doby, co se široká veřejnost doslechla o kryptoměnách, mnoho známých finančních odborníků, keynesiánský ekonomů a vedoucích představitelů Wall Street vysvětlovalo velmi podrobně, jak Bitcoin „zemřel“. Toto tvrzení se objevilo při mnoha příležitostech v průběhu let. Hlavní média také opakovaně uváděla, že Bitcoin oficiálně zemřel. Webová stránka Bitcoin Obituaries zaznamenala v průběhu let přibližně 336 „úmrtních oznámení“. A z toho  90 úmrtí bylo v roce 2018, kdy krypto-ekonomika zažila extrémní medvědí rok.

Více se dočtete zde: https://news.bitcoin.com/ (v AJ).

Obchodník s vínem investuje do japonské kryptoburzy

Madison Holdings Group Ltd. se rozhodl koupit většinový podíl (67,2 procenta) japonské kryptoburzy Bitocean za 30 milionů dolarů. Madison je investiční holdingová společnost známá prodejem špičkových francouzských vín. Společnost s hodnotou 546 milionů dolarů je kótována na hongkongské burze Growth Enterprise Market (GEM).

Více se dočtete zde: https://news.bitcoin.com/ (v AJ).

Henri Arslanian, krypto šéf PwC pro Asii: Krypto má důvod těšit na rok 2019

Šéf Fintech ve společnosti PwC uvedl, že institucionální investoři se v roce 2019 obrátí na krypto. Jak říká, přijde v různých podobách. Klíčoví hráči, jako například společnost Fidelity, začnou s vlastními řešeními a instituce budou spolupracovat s šifrovacími společnostmi, jak to udělala Nomura s Ledgerem. Někteří se také rozhodnou investovat značný objem kapitálu do společností souvisejících s krypty, jak to udělal Goldman Sachs se společností BitGo.

Více se dočtete zde: https://dailyhodl.com/ (v AJ).

Indie je nakloněná legalizaci kryptoměn

Článek uveřejněný v New Indian Express ve čtvrtek tvrdí, že druhá mezirezortní komise, která je pověřena diskusí o postoji země v souvislosti s kryptoměnami, není úplně přesvědčena o tom, že vyloučí kryptoaktiva. Podle nedávné zprávy „existuje všeobecný konsenzus, že kryptoměny nelze odmítnout jako zcela nezákonné.“

Více se dočtete zde: https://news.bitcoin.com/ (v AJ).

Bitmain a Huobi oznamují povánoční propouštění

Podle zprávy o South China Morning Post (SCMP) čínský důlní gigant Bitmain Technology a kryptoburzový operátor Huobi Group oznámily plány na propuštění zaměstnanců z různých důvodů. Bitmain odhalil svůj úmysl v prohlášení citovaném SCMP a nazval propouštění „malou úpravou“, protože se restrukturalizuje na vybudování udržitelného podnikání po poklesu trhu.

Více se dočtete zde: https://www.ccn.com/ (v AJ).

Bitcoin nekoreluje s tradičním akciovým trhem

V rozhovoru pro CNBC Anthony Pompliano, šéf společnosti Morgan Creek Digital Assets, tvrdí, že Bitcoin nemá žádnou korelaci s tradičním akciovým trhem:

„Pokud se podíváte na korelaci digitálních aktiv a S & P 500 za posledních 180 dní, je to na nule. Pokud se na to díváte ve srovnání s indexem dolaru, je to téměř nulové. Bylo prokázáno, že nejsou korelované a očekávám, že to bude pokračovat.“

Více se dočtete zde: https://bitcoinist.com/ (v AJ).

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro Kryptomagazín připravil Marek H.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře