V Praze byla otevřena první oficiální směnárna kryptoměn B2Cash

4.2
(10)
Redakce Kryptomagazin
Redakce Kryptomagazinhttps://kryptomagazin.cz/
Redakce kryptomagazín je tým autorů z našeho portálu kryptomagazin.cz Tento tým publikuje především návody a vzdělávací články.

Investování a směna kryptoměnových aktiv za fiat peníze jsou nyní ještě jednodušší. Výhodné a bezpečné transakce jsou nyní dostupné offline. V centru Prahy byla otevřena oficiální kancelář služeb B2Cash. V první pobočce otevřené v České republice můžete snadno nakupovat a prodávat nejoblíbenější coiny a tokeny: Bitcoin, Ethereum, USDT stablecoin, Litecoin a další aktiva podle požadavků. Všechny operace se provádějí přes pokladnu a trvají od 5 minut. 

Směna kryptoměn v B2Cash: rychle, pohodlně a spolehlivě

Poptávka po virtuálních mincích každým rokem roste. Kryptoaktiva jsou alternativou k fiatu, nezávislá na státu a centrální bance, a používají se po celém světě k platbám za zboží a služby, k rychlým mezinárodním převodům, k ochraně úspor, finančních prostředků před inflací. Je u nich možné také vydělávat na kolísání kurzů.

Transakce prostřednictvím oficiální krypto směnárny jsou vynikající volbou pro začátečníky, kteří se rozhodnou investovat do virtuálních aktiv, ale i pro zkušené investory a obchodníky, kteří chtějí nakupovat coiny pro další obchodování nebo prodávat digitální měnu za výhodných podmínek.

provozovna-b2cash-vyloha

Fyzická pobočka směnárny je zákazníkům k dispozici na adrese: Maiselova 19, 110 00 Praha. Kancelář B2Cash se nachází v samém srdci hlavního města, v místě s výbornou dopravní dostupností. 

Zde můžete nakupovat špičkové kryptoměny nebo naopak – směňovat virtuální mince za koruny, eura nebo americké dolary. Podmínky směny jako částka, kurz a další náležitosti je možné předem dohodnout s manažerem přes Telegram nebo WhatsApp. Poskytování služeb probíhá přísně v souladu s legislativou České republiky.

Jak nakoupit kryptoměnu za hotovost

Pro nákup virtuálních coinů není vůbec nutné znát problematiku obchodování. Transakce je stejně jednoduchá jako nákup fiat měny a skládá se pouze ze tří kroků:

  1. Kontaktujte zaměstnance B2Cash přes Telegram nebo WhatsApp a sjednejte si podmínky směny.
  2. Navštivte pobočku, vložte hotovost do pokladny a uveďte podrobnosti o peněžence pro připsání kryptoměny.
  3. Po obdržení finančních prostředků (fiat) zašle zástupce směnárny kryptoměny na vámi zadanou adresu.

B2cash - provozovna - praha

U transakcí s tetherem (USDT) můžete okamžitě požádat o kurz a výpočet částky, která má být vyplacena. V případě nákupu coinů s vysokou volatilitou (bitcoin, ethereum atd.) bude kurz fixován dle objednávky na nákup aktiva na burze ihned po obdržení a přepočtu hotovosti na pokladně.  

Nejjednodušší způsob směny kryptoměny za hotovost

Chcete-li rychle vyměnit digitální aktiva za fiat měnu, stačí provést několik kroků:

  1. Kontaktujte manažera B2Cash přes Telegram nebo WhatsApp a upřesněte si podmínky prodeje virtuálních měn.
  2. Převeďte dohodnuté množství kryptoměny do peněženky určené naším zástupcem. To lze provést ve fázi vytváření objednávky nebo přímo v kanceláři směnárny.
  3. Poté, co bude digitální měna skutečně připsána na burzu (2-4 potvrzení v blockchainové síti), bude kurz fixován podle prodejní objednávky. Hotovost v eurech, korunách nebo dolarech mínus provize lze obdržet na pokladně.

Existují u transakcí s kryptoměnami nějaká omezení?

Podle českého práva jsou virtuální aktiva považována za nehmotný movitý majetek a transakce s kryptoměnami nejsou kvalifikovány jako platební služby. Nákup a prodej aktiv je tedy zcela legální. Existuje však limit: směnná částka je omezena na ekvivalent 270 000 Kč, což se rovná přibližně 11 000 EUR.

Při směně do 1000 EUR není vyžadováno ověření, transakce je zcela anonymní. Chcete-li provést transakci v hodnotě přesahující 1000 EUR, musíte předložit doklad totožnosti.

B2cash

Upozornění: B2Cash podporuje pouze legální finanční transakce. Všechny platby kryptoměnami procházejí ověřením AML. Toto opatření nám umožňuje sledovat schémata související s nelegálním praním špinavých peněz a blokovat podezřelá aktiva, dokud není dokončena procedura KYC (Know Your Customer) a klient nepředloží dokumenty.

B2Cash: víc než jen směnárna

V rezervách směnárenské služby je vždy dostatek finančních prostředků, což umožňuje každému klientovi výhodně nakupovat nebo prodávat jakékoli množství aktiv v rámci zákonem stanovených limitů. To lze provést offline v pohodlné kanceláři bez sebemenších problémů a zdržení.

Kolektiv B2Cash je v pracovní době neustále k dispozici. Zaměstnanci společnosti jsou k dispozici u transakcí od okamžiku kontaktu až po dokončení celé procedury, jsou připraveni odpovědět na vaše dotazy.

Směnárna pracuje s nejrenomovanějšími platformami a zaručuje férovost výpočtů. 

Spolupráce s poctivým partnerem, který dodržuje zákony a poskytuje klientům komplexní informační podporu, vám pomůže rychle pochopit fungování transakcí s kryptoměnami a udělat první správné kroky k finanční nezávislosti. 

Oficiální kontakty:

Web: https://b2.cash

Telegram: @B2Cash_cz

Whatsapp: +420 602 375 977

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasujících 10

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Tomi

Zdravím ,konečně směnárna pro začátečníky .

Kenny

Chapu dobre, ze pokud tam clovek smění sve krypto-mince na fiat vzdy pod 1000 EUR, tedy treba 10krat za den tak vse bude probihat anonymně :)?

Lubos

Ano chápete.Ja tahle měnil jednou ve směnárně eura na koruny a nechal sem doklady doma.A paní je po mě chtěla že je to zákon.menil sem 2400euro.Tak sem musel jít třikrát.po 900stovkach a 600.

spot_img