Unifox a Achain uzavírají strategické partnerství za účelem zrychlení adopce kryptoměn

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Ambiciozní projekt UniFox, který plánuje během následujících let rozmístit své produkty, které zahrnují i ATMs a krypto/fiat POS terminály, po celém světě, se dohodl na strategickém partnerství s čínskou kryptoměnou Achain. Toto partnerství znamená pro UniFox silného partnera na východě a  možnost expandovat na asijský trh s co největší efektivitou.

14.srpna, 2018 – UniFox pokračuje v plánu spolupracovat s důvěryhodnými projekty s velkou komunitou a po nedávných partnerstvích se společnostmi Electra a Phore se nováček na poli kryptoměn rozhodl spolupracovat s platformou Achain za účelem posílení svého postavení v Asii.

Síť Unifox má globální dosah a plánuje rozmístit více než 6000 platebních kiosků a 50 000 POS terminálů v průběhu následujících několika let a asijský trh v tom bude hrát důležitou roli. Achainu se otevírá možnost implementace ACT do systému svého partnera, čímž si zajistí celosvětovou likviditu a možnost směny ACT do jakékoliv lokální měny.

“Jsme rádi, že jsme uavřeli partnerství s takovým důvěryhodným projektem, který Achain představuje již několik let. To je jen další důkaz toho, že se UniFox stává globálním projektem a tento druh partnerství je přesně to, co od nás naše komunita očekává. řekl Jan Turek, spoluzakladatel společnosti UniFox.

“Spoluprácí s Achainem se otevírá příležitost, která nám dává možnost šířit náš business do Asie a zejména se prosadit na čínském trhu. Achain znamená důvěryhodnost, silná komunita a silný partner.”

Fakt, že si obě strany čerstvou spolupráci pochvalují, dokazují i slova Matthewa Engela, ředitele pro komunikaci v Achainu.

“Partnerství Achainu s Unifoxem znamená mezikontinentální výměnu hodnoty. Tato spolupráce demonstruje nejen slučování služeb a produktů. Důležitější je, že si uvědomujeme smysl globalizace v podnikání a v kultuře. Achain a Unifox přeměňují digitální hodnotu na reálnou.


UniFox rozdává 20 000 FOX tokenů!

Na počet oslavy spolupráce se UniFox rozhodl rozdat mezi členy své komunity celkem 20,000 FOX tokenů pro prvních 1000 uživatelů. Stačí se zaregistrovat na hlavní stránce UniFoxu, použít promo kod a tokeny mohou být vaše. Speciální promo kod naleznete v následujícím videu:

O UniFoxu
Motto UniFoxu je vyjádřeno jako “Představte si MasterCard pro kryptoměny”. Projekt, který již investoval do svých technologií více než $7 000 000 USD a má 4 fungující produkty zahrnující směnárnu, platební kiosk, POS terminál nebo stabilní měnu Unicash se rozhodl vstoupit na kryptoměnový trh a nabídnou své security tokeny v ICO, jejíž první fáze je naplánována na konec září.

Dlouhodobá strategie společnosti UniFox je usnadnit dostupnost kryptoměn skrze lokální měny a nabídnout řešení pro maloobchodníky při přijímání kryptoměn jako platební metody.

Website – https://ico.unifox.io
Telegram – https://t.me/Unifoxofficial
Twitter – https://twitter.com/UniFoxNetwork
Facebook- https://www.facebook.com/UniFoxNetwork/

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jarda F

to je český projekt ten UniFox, že?

samslav84

ano český projekt 🙂

spot_img