Ubisoft oznamuje plány na integraci NFT

4.8
(8)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Gigant herního průmyslu Ubisoft před nedávnem oznámil plány na integraci NFT do svých her. Společnost uvádí, že unikátní NFT budou obsahovat sériová čísla, přičemž budou obchodovatelné na kryptoměnovém trhu.

Ubisoft, NFT a Ghost Recon

Videoherní gigant Ubisoft oznámil svůj projekt NFT ve svém příspěvku na Twitteru, ve kterém také uvádí, že společnost bude nabízet své tokeny prostřednictvím své nové platformy Ubisoft Quartz. Nová platforma umožní hráčům sbírat jedinečné NFT.

„Ubisoft Quartz je pro naše hráče nová zkušenost, postavená na naší vizi vytvoření stále většího spojení mezi vámi a herními světy, které máte rádi. Jeho cílem je nabídnout vám větší autonomii a svobodu při interakci s herními předměty, které vám pomohou vytvořit si vlastní příběh.“

První NFT budou vydány v beta verzi hry Tom Clancy´s Ghost Recon Breakpoint. Pokud hráči digitální sběratelské předměty založené na blockchainu uvítají, může videoherní tvůrce přidat NFT i do svých dalších slavných titulů, jako je Assassin’s Creed či Far Cry.

V minulosti se NFT nestalo vítaným u několika herních titulů z důvodu dopadu NFT na životní prostředí. Quartz ujišťuje, že jejich NFT budou uloženy na Tezos, etické obavy týkající se negativních dopadů na životní prostředí tak nejsou problémem.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 49 760 USD dle KMC.

Závěr

Videoherní gigant Ubisoft již v minulosti potvrdil plány pro integraci technologie blockchain do své platformy. Společnost se také stává první globální společností zabývající se vývojem her, která implementuje in-game NFT do svých produktů. Video Ubisoft Quartz: Announce Trailer si můžete pustit pod přiloženým odkazem ZDE. [2]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 8

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img