[Týdenní zprávy] Kevin Rose: „Mnoho kryptoměn je jen odpad“ a další novinky

3
(2)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Binance Labs podporuje ochranu soukromí uživatelů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Peter Brandt předpokládá, že ETH porazí BTC a že altseason je tady • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin po...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste před novým týdnem přehled všeho důležitého, co se během něj událo, máte možnost. Plus bonus – čerstvá zpráva dne. Vše přehledně a na jednom místě najdete v našich Týdenních zprávách, v CZ jazyce, pouze na kryptomagazin.cz.

Zprávy 18.05 – 24.05.20

Kryptoměny

Kryptoburzy, banky

Regulace a CBDC

Blockchain a technologie

Zprávy týdne

Kevin Rose: Mnoho kryptoměn je jen odpad

I po 50% krachu kryptotrhů zůstávají tu stále stovky aktivních blockchainových projektů, které se snaží řešit různé problémy v mnoha oblastech. Všechny tyto projekty prohlašují, že mají hodnotu a mají svůj účel, ale přední investor do rizikového kapitálu tvrdí, že kryptoměny jsou stále z velké části jen odpad. Kevin Rose, spoluzakladatel společnosti Digg a generální partner společnosti True Ventures si myslí, že „není pochyb o tom, že budoucnost měny je digitální“. Přesto připustil, že mnoho kryptografických projektů zaostane za svou vizí a na konci dne jsou to vlastně jen „odpadky“.

JP Morgan: Kryptoměny by mohly narušit geopolitickou dominanci USA

„Neexistuje žádná země, která by mohla více ztratit z rušivého potenciálu digitálních měn než Spojené státy.“ Největší banka USA, JPMorgan Chase, varovala před digitálními měnami ve své nové zprávě z 22. května. Autoři zprávy napsali: „Toto se týká hlavně hegemonie amerického dolaru. Vydávání globální rezervní měny a prostředku směny pro mezinárodní obchod s komoditami, zbožím a službami přináší obrovské výhody.“

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře