[Týdenní zprávy] Bloomberg: Bitcoin dosáhne 20 000 USD již tento rok

5
(1)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste před novým týdnem přehled všeho důležitého, co se během něj událo, máte možnost. Vše přehledně a na jednom místě najdete v našich Týdenních zprávách, v CZ jazyce, pouze na kryptomagazin.cz.

Zprávy 01.06.20 – 07.06.20

Kryptoměny

Kryptoburzy, banky

Regulace, CBDC

Blockchain, technologie

Zprávy týdne:

Tether (USDT), největší stablecoin podle tržní kapitalizace, byl integrován do sítě OMG (dříve OmiseGO). Integrace povede ke zkrácení doby a snížení poplatků za potvrzení transakce, oznámila v pondělí společnost Bitfinex. Tato burza umožní vklady a výběry USDT v síti OMG. Síť OMG podporuje tisíce transakcí za sekundu za třetinu nákladů, než bychom za stejnou transakci zaplatili v síti Ethereum.

Bitcoinový mempool zpracoval více než 94 MB transakcí, čekajících na vyřízení, čímž došlo ke snížení poplatků. Zároveň celkový počet tweetů, zmiňujících Bitcoin, klesl o více než 65 % během 14 dnů. To vše ukazuje na výrazný útlum aktivity. Medián u poplatků za bitcoinové transakce klesl o 78 % v období od 20. května do 31. května.

Poslední zpráva společnosti Bloomberg odhaluje, že společnost očekává, že Bitcoin (BTC) znovu otestuje rekordní maxima z roku 2017 a může dokonce dosáhnout až na 28 000 USD. Zpráva naznačuje, že COVID-19 zrychlil vývoj bitcoinů jako aktiva. Kromě toho poukazuje na neustále se zvyšující chuť ze strany institucionálních investorů – zejména Grayscale. Zpráva říká, že „něco by se muselo opravdu pokazit“, aby bitcoiny nezvyšovaly hodnotu.

Tip: Pokud jste dočetli až sem a naše články pro vás mají přínos, zvažte podporu našeho webu třeba prostřednictvím nákupu prověřených hardware peněženek Ledger nebo Trezor

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: