[Týdenní zprávy] Bloomberg: Bitcoin dosáhne 20 000 USD již tento rok

5
(1)

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste před novým týdnem přehled všeho důležitého, co se během něj událo, máte možnost. Vše přehledně a na jednom místě najdete v našich Týdenních zprávách, v CZ jazyce, pouze na kryptomagazin.cz.

Zprávy 01.06.20 – 07.06.20

Kryptoměny

Kryptoburzy, banky

Regulace, CBDC

Blockchain, technologie

Zprávy týdne:

Tether (USDT), největší stablecoin podle tržní kapitalizace, byl integrován do sítě OMG (dříve OmiseGO). Integrace povede ke zkrácení doby a snížení poplatků za potvrzení transakce, oznámila v pondělí společnost Bitfinex. Tato burza umožní vklady a výběry USDT v síti OMG. Síť OMG podporuje tisíce transakcí za sekundu za třetinu nákladů, než bychom za stejnou transakci zaplatili v síti Ethereum.

Bitcoinový mempool zpracoval více než 94 MB transakcí, čekajících na vyřízení, čímž došlo ke snížení poplatků. Zároveň celkový počet tweetů, zmiňujících Bitcoin, klesl o více než 65 % během 14 dnů. To vše ukazuje na výrazný útlum aktivity. Medián u poplatků za bitcoinové transakce klesl o 78 % v období od 20. května do 31. května.

Poslední zpráva společnosti Bloomberg odhaluje, že společnost očekává, že Bitcoin (BTC) znovu otestuje rekordní maxima z roku 2017 a může dokonce dosáhnout až na 28 000 USD. Zpráva naznačuje, že COVID-19 zrychlil vývoj bitcoinů jako aktiva. Kromě toho poukazuje na neustále se zvyšující chuť ze strany institucionálních investorů – zejména Grayscale. Zpráva říká, že „něco by se muselo opravdu pokazit“, aby bitcoiny nezvyšovaly hodnotu.

Tip: Pokud jste dočetli až sem a naše články pro vás mají přínos, zvažte podporu našeho webu třeba prostřednictvím nákupu prověřených hardware peněženek Ledger nebo Trezor

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img