Tři důvody, proč většina lidí na kryptoměnách prodělá + řešení

0
(0)

Svět kryptoměn je opravdu zvláštní. Na jedné straně je v něm obrovské množství milionářů, kteří ke svým penězům přišli bez větší námahy a na druhé straně zde jsou řady smutných lidí, kteří se spálili a kvůli kryptu ztratili celý majetek. Jak je možné, že tak rychle se rozvíjející odvětví přivádí většinu lidí na mizinu?

Důvod č. 1. – Cyklus kryptoměn

Trh s kryptoměnami se vyvíjí v cyklech. Fáze krypto-cyklů jsou velmi dobře popsány v tomto článku. Ve zkratce:

 1. Konsolidace – Ceny kryptoměn se moc nehýbou. Velcí hráči skupují levné coiony, tvoří se kulaté dno a buduje se infrastruktura. Jinými slovy, příprava na bull-run.
 2. Trend reversalZačíná býčí trh. Kryptoměny jsou v uptrendu a pomalu začínají nabírat na hodnotě. Lidé reagují na růst stále většími nákupy, do trhu vstupují také ​​noví obchodníci a investoři.
 3. Parabolický růstRůstu kryptoměn si začnou všímat i média. Internet zaplavuje stále více informací o tom, jak kryptoměny neskutečně rostou a lidé vydělávají. Objevují se první šílené a nadstřelené predikce. Čím více krypto roste, tím více o tom informují média a tím více nováčků nakupuje. A to i přesto, že většina z nich ani neví proč. Vytváří se finanční bublina.
 4. Bubble burst & bear market Cena kryptoměn je dostatečně vysoko a velcí hráči, kteří během konsolidace nakupovali, nyní začínají prodávat. Trh je zaplaven “novými” coiny a ceny padají. Začíná bear market, během kterého velcí hráči prodávají.

Každá fáze historicky trvala 1 – 1,5 roku

Kryptoměny jsou spekulativní aktiva, která ovládají velcí hráči. Vše je nastaveno tak, aby se maximalizovaly profity úzké skupiny krypto-magnátů, burz, hedge fondů a dalších hráčů. Procentuálně více vydělají lidé s menším kapitálem, kteří umí obchodovat, případně rozumí tomuto cyklu a mají dostatek trpělivosti.

Řešení: Jak se zařadit mezi tyto lidi? Pomůže vám v tom náš článek!

(text pokračuje pod odkazem)

3 způsoby, jak zbohatnout na kryptoměnách – který z nich je ten nejlepší?

Důvod č. 2 – Média

Jak jsme zmínili výše, velkou roli v tom všem hrají mainstreamová média, která se chovají jako typický tupý spekulant. Nejvíce o kryptoměnách informují, když zaznamenávají ty největší zisky a když jsou ceny dole, tak ztichnou.

Je to vcelku pochopitelné. Většinu populace nezajímá, že Bitcoin zrovna padl z 3600 $ na 3400 $ a že kupříkladu Litecoin má v páru s Bitcoin dobrou šanci vyrůst o 25 – 50 %. Lidé chtějí číst o novém All-Time-High a dozvědět se o nejnovějším shitcoinu, který do roka a do dne změní svět k nepoznání.

Tato snaha vyvolávat senzace má však nepříjemný vedlejší efekt, lidé začnou nakupovat v té nejnevhodnější době a nikdy nedostanou signál k prodeji. Drží tak své coiny, dokud dostatečně nevykrvácí a nakonec prodají se ztrátou. Mainstreamová média opravdu nemají zájem vzdělat lidi v oblasti financí a obchodování.

A co je nejhorší, neexistuje žádné řešení tohoto problému. A ani my, bohužel, nejsme úplně bez viny (příště budeme chytřejší).

Pokud chcete či potřebujete pomoc při obchodování kryptoměn, doporučujeme využít analýzy na našem investičním webu Trading11.com.

Důvod č. 3. – Příliš mnoho podvodů

Je to smutné, ale za poslední dva roky se rekordní množství lidí nachytalo na různých krypto podvodech. Mezi ty největší patří DasCoin, OneCoin nebo Bitconnect. Problém je v tom, že tyto scamy často vypadají lépe a reálněji než některé kvalitní krypto-projekty. I zkušený krypto-odbroník má občas problém rozeznat, který je který.

Řešení: Nedávejte všechny vaše úspory do jednoho projektu (typická chyba). Raději diverzifikujte portfolio a většinu peněz dejte do lety ověřených kryptoměn. Jistě, zisky budou nižší, ale riziko také.

Ale hlavně!

Nechte si poradit od profesionálů

(sponzorováno)

Ve spolupráci se společností etheronic. jsme pro vás, naše čtenáře, připravili speciální limitovanou nabídku. Není časově omezená, avšak využít ji může pouze prvních deset z vás!

Bezplatná konzultace portfolia

V rámci služeb společnosti etheronic. získáte bezplatné odborné poradenství k vašemu současnému kryptoportfoliu. Poradenství zahrnuje možné osobní setkání, ohodnocení vašeho portfolia, obchodní strategie, doporučení budoucích investic s ohledem na současnou situaci a budoucí vývoj na základě důkladné analýzy trhu.

Pouze v rámci naší Kryptomagazínové akce můžete získat tuto konzultaci ZDARMA bez nutnosti využít další produkty společnosti etheronic. Stačí, když jim napíšete:

[wpforms id=”16870″]

Špatně jste nakoupili a nyní jste v minusu?

Valná část lidí má v této situaci na věc velmi negativní pohled. Ve většině případů jsou velmi skeptičtí, krypto zatracují a jistým způsobem se pokoušejí smířit s tím, že o svůj nesprávně investovaný kapitál přišli. Avšak tento úhel pohledu je nesprávný! Málokdo si uvědomuje možnosti a příležitosti, které nám krypto-sektor nabízí a poskytuje.

Tím, že je trh poměrně malý a volatilní, velmi často vytváří příležitosti pro skutečně solidní výdělky. Velmi rychle tak můžete být ziskoví. Něco podobného by na jiných trzích bylo nemožné. I náš partner – společnost etheronic. – je toho důkazem, protože i v skutečně nepříznivých časech jsou schopni generovat solidní zisky pro své klienty.

Jak to dělají? Neustále monitorování situace z hlediska sentimentu a fundamentu na trhu pomáhá. O profesionální správu pozic se stará kvalifikovaný team obchodníků s dlouholetou praxí a zkušenostmi v daném oboru.

O společnosti etheronic.

Firma etheronic. je poměrně mladá. Na trhu s kryptoměnami se sice pohybuje už několik let, avšak oficiálně začala fungovat až v první polovině 2018. Jde o společnost, se kterou jsme v osobním kontaktu a sami jsme se přesvědčili, že jde o seriózní lidi, kteří plní své závazky. Proto nemáme problém vám doporučit, abyste využili jejich služeb.

Co nabízí společnost etheronic.

 • Mining včetně unikátních řešení jako např. mining kontejner
 • Aktivní správa portfolia
 • Obchodování
 • Směnárnu (OTC)
 • Konzultace
 • Koučing
 • Poradenství při vývoji nových blockchainových projektů

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Petr

Největší důvod proč lidé prodělávají na akciové či krypto burze je netrpělivost a psychika. A za ty média palec nahoru ty vždy dělají vše opačně.?

Rob

Krásnej článek. Pokud člověk investuje a neví proč, nemá pak širší obzor a nemůže pochopit ani nějaký cyklus. Vidí jen to, že ubývají příležitosti k prodeji, což způsobí paniku. Jen to, že neví proč… Pokud neumím sám sobě odpovědět na otázku “proč by měla cena růst”, nemohu investovat. To by si měl každý uvědomit. Kryptoměny jsou především službou pro lidstvo a v začátcích i šance pro dlouhodobé investory. V jejich případě jde o to zodpovědět si jasně na otázku, proč je důležité pro lidstvo, aby došlo k adopci kryptoměn, smart kontaktů std. Ta odpověď (Ikdyby mylná) přichází ruku v ruce se studiem kryptoměn.

samslav84

Ďakujem 🙂 super odpoveď

hunter

A) v médiích je slušnost placený reklamní článek zřetelně označit – zbytečně jsem to četl až do poloviny, než jsem zjistil, že je to jen reklama
B) jednotlivé body popisují, proč současné kryptoměny nebyly, nejsou a ani NIKDY NEBUDOU náhradou fiat měn. Jen to jen studna na házení peněz pro BFU, asi na podobném levelu jako poker. Ne, fakt tohle NEMŮŽE (v aktuální podobě) fungovat jako náhrada USD/EUR/CZK/whatever. A žádná spása od “institucionálních investorů” stabilizujících kurzy nikdy nepřijde. Se s tim smiř.

samslav84

A) Zaplatená časť je označená. Neoznačená časť článku bola napísaná nezávisle a ide o zaujímavé a relevantné informácie.
B) Ďakujem za zaujímavý názor 🙂

yakoshi

Tesat do kamene.

spot_img