Tři články z Trading11, které byste si měli přečíst – Získejte všeobecný přehled o dění ve světě

0
trading11

Na našem investičním webu Trading11.com jsme v poslední době začali publikovat mnoho článků, které jsou dostupné pro všechny. Soustředíme se na sledování globální ekonomiky a významných indexů, akcií či komodit: Snažíme se také informovat o aktuálním dění. V poslední době se tam objevilo mnoho zajímavých článků, které se určitě vyplatí přečíst. Věříme, že vám to rozšíří obzory. Svět se totiž nachází v opravdu velmi zajímavé situaci.

1. Zprávy ze světa

Podobně jako na Kryptomagazínu, tak i na Trading11 jsme začali s publikováním přehledu zpráv. Více se však soustředíme na sledování globální ekonomiky, která nyní prochází zatěžkávací zkouškou. Akcie firem po celém světě padají, tok peněz se zpomaluje, stejně jako i produkce. Hrozí nám globální ekonomická krize, jejímž katalyzátorem se zdají být obchodní války mezi USA a Čínou.

[SPRÁVY] Globálna ekonomika sa spomaľuje – Čína investuje 83 mld. do domácich firiem

2. Nejnovější analýza zlata

Cena zlata od finanční krize v roce 2008 neustále klesala. Světová ekonomika rostla nevídaným tempem a investoři neměli důvod držet svůj kapitál v komoditě, která toho zas tak mnoho nedělá.

Zlato však koncem minulého roku předvedlo krásnou otočku. Graf vytvořil obratovou formaci kulaté dno a setup na vytvoření nového ATH je již víceméně dokončen. Pokud globální ekonomika nepřestane zpomalovat, zlato čekají doslova zlaté časy.

Analýza komodity Zlato – Je před námi začátek zlatého standardu?

3. Jak vlastně funguje trh s Bitcoinem?

Bitcoin je tu s námi více než deset let a za tu dobu se ukázalo, že je to skutečně zajímavý finanční nástroj. Momentálně sice není úplně jasné, jaký potenciál do budoucna a kde přesně bude jeho místo, ale to nám nebrání snít.

Myšlenka Bitcoinu, zdá se, oslovila mnoho šikovných lidí a přilákala množství investorů. Chcete vědět, co je za dlouhodobými pohyby Bitcoinu? Proč v roce 2017 jeho cena šíleně stoupala, v roce 2018 zase klesala a hlavně, co se bude dít v roce 2019? V tom případě rozhodně doporučujeme přečíst si tento článek.

Bitcoin – Je toto jeho koniec alebo začiatok novej éry?

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Samuel S.

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře