Trh s kryptoměnami se probouzí – vydělejte si na vánoční dárky díky zvýšené volatilitě

0

Trh kryptoměn v poslední době zažívá opravdu těžké časy. Minimální volatilita, nejasná situace na trhu, obchodní válka mezi Amerikou a zbytkem světa způsobují odliv kapitálu z trhu, ataké oslabování většiny coinů či indexů.

Čeká na konec roku a spolu s ním i zvýšené množství finančních transakcí. Kryptoměny více méně vždy před koncem roku (cca posledních 60 dní) udělají nějaký větší pohyb. Minule tento pohyb vyústil do vytvoření nového All-Time-High. Tento rok se může stát něco podobného.

Historická data ceny Bitcoinu za poslední roky:

Všimněte si hlavně vysokého volume na konci roku a výrazné pohyby v obou směrech.

Ať už půjdeme nahoru nebo dolů, na tomto chaotickém chování se bude dát slušně vydělat. Objemy na trzích již nyní rostou a volatilita se zvyšuje. Naši tradeři se těší na předvánoční krypto-sezónu a my jsme se rozhodli, že vám nabídneme speciální zlevněné dvouměsíční členství.

Akční členství STANDARD Profit

Toto členství nese název STANDARD Profit, je na 60 dní (zhruba do konce roku) a umožní vám přístup k celému webu Trading11. Koupit si ho můžete přes tento odkaz. Členství se bude prodávat přesně dva týdny (tedy do 2.11.2018).

Kromě analýz a rozborů ICO vám STANDARD Profit přinese ještě jeden zajímavý benefit:

Slevy na LIVE kurzy pro členy Trading11

Chcete se naučit obchodovat? Už dva měsíce vám nabízíme LIVE Kurzy Trading11, v rámci kterých učíme trading kryptoměn. První kurz už máme téměř za sebou (můžete se těšit na recenze a video, ve kterém naši žáci shrnou své zkušenosti). Ohlasy jsou prozatím velmi dobré.

V rámci předprodeje bylo možné zakoupit tyto kurzy se slevou. Podobná sleva již nebude. Avšak rozhodli jsme se, nabídnout ji alespoň našim prémovým členům.

Pokud máte aktivováno členství STANDARD L,  STANDARD XL, případně nový STANDARD Profit, LIVE kurzy Trading11 pro vás budou o 15% levnější. Ovšem pozor! Koupit si je musíte přes tuto stránku.

Více o našich LIVE kurzech naleznete zde.

Poslední šance ZDARMA se zaregistrovat na naší konferenci

V případě, že jste to nepostřehli, se zítra (sobota – 20.10.2018) koná konference o kryptoměnách. Vznikla ve spolupráci s brokerem RoboMarkets. Začíná ve 13:30 v Praze na této adrese. Po konferenci organizujeme menší krypto-povídání u piva.

Program a registrační formulář naleznete zde.

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře