TOP 3 užitečné blockchainové platformy s možností výdělku

0
(0)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Jako kryptonadšenci bychom se rozhodně neměli vyhýbat decentralizovaným alternativám. Když se navíc k tomu přidá fakt, že tyto platformy často nabízejí možnost, vydělat si trochu peněz (resp. kryptoměn), máme o důvod víc, proč to zkusit.

3 výdělečné blockchainové platformy

Nečekejte žádné rychlé zbohatnutí či zázračné mašinky na peníze. S trochou snahy a úsilí vám však tyto platformy mohou nabídnout poměrně zajímavou alternativu, která vám může přinést i zajímavý finanční benefit.

Brave Browser (BAT)

Brave Browser a jeho Basic Attention Token (BAT) se v poslední době těší velkému zájmu. Právěm patří mezi naše top 3 platformy, protože se jedná o internetový prohlížeč s možností zisku.

Na internet chodíme všichni a minimálně pro mobily je Brawe ideální volbou, protože je rychlý a má zabudované funkce ochrany soukromí či blokování obtěžující reklamy. Brave je k dispozici pro Android a iOS. Zejména jeho funkce ochrany soukromí uživatele je velkým krokem vpřed a už díky ní stojí za vyzkoušení.

Brave podporuje většinu doplňků a aplikací určených pro Google Chrome. V čele týmu se pyšní Brendanem Eichem, který vytvořil skriptovací jazyk JavaScript a navíc se podílel na vývoji oblíbeného prohlížeče Mozilla Firefox.

Vydělávat můžete jako ověřený tvůrce obsahu, ale také jako běžný uživatel, pokud si zapnete zobrazení reklam.

Steemit (STEEM)

Rozhodně by v seznamu něměl chybět Steemit. Je to zatím takový král, pokud jde o decentralizované platformy. Jedná se o určitou kombinaci sociální sítě a blogu, který vás odmění za tvorbu originálního obsahu, ale také za další aktivitu. především upvotování příspěvků ostatních, takže vlastně ani není nezbytně nutné něco psát, fotit apod.

Velmi dobrým důvodem pro přidání se, je skvělá CZ/SK komunita, která vás po vašem představení v úvodním příspěvku ihned vřele přivítá mezi sebe a nabídne vám užitečné  pomůcky (návody) i pomoc, než se rozkoukáte.

Steemit je doslova svět, kde můžete objevovat množství souvisejích funkcí, stránek, aplikací, tokenů a v neposlední řadě také zajímavého obsahu ostatních členů.

LBRY

Poslední z trojice platforem s možností zisku je LBRY. Funguje jako decentralizovaná platforma pro sdílení videoobsahu. Opět vám umožní získat určitý zisk z něčeho, co jinak děláte pravidelně zdarma. 

Abyste se mohli zapojit do ekosystému LBRY, musíte si stáhnout aplikaci (k dispozici pro systémy Linux, MacOS, Windows, iOS a Android).

Závěr

Nabídli jsme vám 3 zajímavé a užitečné platformy s možností zisku. Zda je využijete, to už záleží jen na vás.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: