07.11.19 Technická analýza ADA/USD – Máme dosažené dno?

4

Cardano zaznamenalo během letního propadu ztrátu na hodnotě o velikosti 68,99 %. Ode dna (supportu) na hodnotě 0,0348 USD posílilo o 22 %, no o dalším růstu na ADA / USD rozhodne důležitý odpor.

Technická analýza ADA/USD

Zdravím tradery u dalšího updatu na ADA / USD. Fanoušků Cardana velmi (ne)potěší situace na grafu. Během léta ADA propadla o 68,99 %, počínaje topem, až po současné dno na weekly supportu 0,0348 USD. Momentální hodnota je 0,042 USD. Vidíme tak růst na ADA od weekly supportu (současném dně) o 22,67 %.

Nehledě na obrovsky propad od léta u Cardana i trhu kryptoměn samotného je odraz ADy o velikosti 22,67 % pozitivní. Můžeme čekat pokračování uptrendu i nadále? Vše bude záležet od rezistentní linie kanálu ADA / USD (graf níže). Podívejme se na graf za poslední 3 měsíce, tedy od propadu v létě (na topu), až po současné dno na 0,0348 USD.

Při pohledu na graf zcela jistě vidíme klesající kanál. Pokud bude chtít ADA růst a pokračovat v 22,76% růstu, musí bezpodmínečně prolomit rezistentní linii kanálu. Po prolomení nás následně budou čekat rezistence na hodnotách 0,053 USD a o úroveň výše následně odpor na 0,0658 USD, kde se nám právě začal tvořit kanal.

Závěr

Pro následující dny / týden je třeba sledovat rezistence na páru ADA / USD. Momentální situace na celem trhu kryptoměn se výrazně zlepšila a altcoiny nabírají na síle. Bitcoin posílil od propadu na 7 700 USD k současným 9 300 USD. Mnozí tradeři upozorňují na změnu bear trendu z léta 2019 a pozitivně reagují na tento růst, označujíc ho jako nový bull run trhu kryptoměn.

Co číst dále ?

[Polední zprávy] • Homeland Security považuje krypto za problém • Estonská firma vyvíjí kvantově odolný blockchain • a další novinky

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

4
Komentujte

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
DejvusStanislav H. Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Stanislav H.
Host
Stanislav H.

Schyzofrenní predikce. Pokud se podívám na obdobnou predikci stejného autora (Ján Kvapil) ohledně ADA/USD ze dne 30.10 (před týdnem) nemohu se ubránit dojmu, že jde o rozdílný prstní výcus. Oproti minulé predikci ADA poskočilo z hodnoty 0,041 USD na dnešních neuvěřitelných 0,042 USD . Ano, tento téměř nulový, nicotný a prachmizerný nárůst o 0,001 USD dává autorovi impuls, aby zbastlil další mizernou analýzu, která samozřejmě na tu předchozí nenavazuje. V předchozím článku jsme se dočetli, že „jde o odraz“, zatímco nyní autor článku polemizuje nad tím, zda „máme dosažené dno.“ O rozdílných hodnotách v procentech se ani nemá cenu zmiňovat,… Číst vice »

Dejvus
Host
Dejvus

Jakmile vidim TA analyzu,nebo nejakej jinej blabol kde je jako autor JAN K,tak to nectu. Nechci si kazit den.On to proste neumi.Ma hokej nejenom v procentech,nebo predikcich ktere mu nevychazi,ale i v hodnoceni danyho coinu.Jakoby o nem nic nevedel a psal co ho napadne.Pak tady vidim clanky,ve kterych si protireci.Jednou pise jak to vyleti a druhy den se chvasta,jak predpovedel ze to spadne.Nebo taky pise o coinu,na ktery ma pouze osobni zajem a cmara o nem stale dokola kazdy tyden.Jako by neexistovali lepsi coiny.Ty grafy – vzdycky ma jenom tri-ctyry voditka.Pouziva svoji jednoduchou analyzu a jeste k tomu blbe.Prijde mi… Číst vice »

Stanislav H.
Host
Stanislav H.

Ještě doplním, že by jste měli spíše čtenáře varovat před tím,že BTC za pár hodin spadne na držku. Stačí sledovat co se kde děje… fundament, zprávy ze světa, chcípající rsi, bídné objemy a přesuny btc na peněženkách. Celou noc to leze do červeného. Koho zajímá, že ADA „vyletělo“ o brutálních 0,001 USD ? Vše se točí kolem BTC, které bude mít dnes určitě výprodej…. Jen rady se to neví, protože to holt někdo neumí a píše lidem nesmysly…

Dejvus
Host
Dejvus

Hmm…tak btc fakt leti dolu 🙁