Spoluzakladatel Etherea končí s kryptoměnou kvůli obavám o bezpečnost

0
(0)

Zprávy a souhrny

Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Spoluzakladatel druhé největší kryptoměny na trhu říká, že odchází z kryptosvěta. Anthony Di Iorio již nechce být „člověk z krypta“.

Odchází spoluzakladatel ETH

Di Iorio říká, že kryptoměny opouští, a to částečně kvůli „obavám o bezpečnost.“ Podnikatel, který se podílel na Ethereu, však neodchází s prázdnou. Naopak ho na cestě ze světa kryptoměn bude hřát v kapse zajímavé odstupné.

Di Iorio je generální ředitel a spoluzakladatel kanadské blockchainové společnosti Decentral, která vytvořila Jaxx. Údajně jde o jednu z nejpopulárnějších krypto peněženek na světě. Di Iorio říká, že plánuje v následujících týdnech prodat společnost za fiat měnu a nechce se soustředit na více projektů souvisejících s kryptoměnou.

Riziko

Jak už bylo uvedeno, jedním z důvodů je bezpečnost. Di Iorio říká, že se nyní zaměří na filantropii a další podniky. Ty však nebudou spojeny s kryptoměnou. Jako investor v oblasti rizikového kapitálu pak spoluzakladatel Etherea rovněž tvrdí, že již nebude financovat společnosti spojené s blockchainem a kryptem.

Uvedl:

„Má to rizikový profil, z kterého nejsem příliš nadšený. V tomto prostoru se necítím nutně bezpečně. Pokud bych se soustředil na větší problémy, myslím, že bych byl bezpečnější.“

Konkrétní důvody obav o osobní bezpečnost či jejich bližší specifikace však uvedeny nebyly.

Důležitější věci?

Podle agentury Bloomberg je Di Iorio v současné době zapojen do společnosti Project Arrow, kterou vede jeho přítel ze střední školy. Projekt se snaží postavit vozidlo s nulovými emisemi.

„Chci se diverzifikovat tak, že nejsem krypto člověk, ale chci řešit složité problémy,“ uvedl někdejší spoluzakladatel Etherea a dodává: „V případě potřeby začlením krypto, ale mnohokrát to tak není. Je to opravdu malé procento toho, co svět potřebuje.“

Závěr

Prohlášení Di Ioria přišlo krátce po nedávné virální tweetové bouři od spolutvůrce Dogecoinu Jacksona Palmera. Spoluzakladatel memecoinu na rozdíl od Di Ioria neřeší bezpečnost, ale doslova hejtuje kryptosvět. Říká například, že krypto je navrženo jako „trychtýř určený k získání nových peněz z finančně zoufalých a naivních.“

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: