Spojení vína a bitcoinu: Otevřené sklepy Bavory!

5
(5)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Obec Bavory se nachází v Jihomoravském kraji v okrese Břeclav. Právě v této malebné vesničce na úpatí Pálavských vrchů se bude počátkem září, přesněji 2. 9. 2023, konat akce pro milovníky jak vína, tak bitcoinu. 

Víno a bitcoin – Otevřené sklepy Bavory

Na akci vás, kromě vína a bitcoinu, bude čekat i široká nabídka gastronomie, doprovodný program, cimbálová a taneční hudba. Bavory jsou progresivní obec a drží krok s inovacemi. Budou se zde totiž přijímat platby přes BITCOIN Lightning a to jak za občerstvení, tak i za zakoupené víno.

Akce se kromě místních vinařství zúčastní i několik velmi zajímavých hostů, včetně vinařství ze zahraničí. Kromě špičkových vín vám bude nabídnuto i množství gastronomických zážitků, které budou vycházet zejména z tradičních moravských receptů. Mimo jiné se jednat o místní sýry, zabíjačkové pochoutky, uzená masa, klobásky, guláše a další dobroty.

Hnacím motorem této iniciativy je Kamil Bouška, autor známé publikace: “Velká kniha o bitcoinu” a zároveň majitel jednoho z bavorských vinařství. Knihu můžete zakoupit ZDE.

Na akci také nebudou chybět zástupci bitcoinové komunity, kteří vám pomohou s transakcemi a nastavěním peněženky.

Vstupenky bude možné zakoupit pouze v Kč. Vstupenky bude možné zakoupit předem za 700 Kč v omezeném množství 1 100 ks. Za cenu 900 Kč bude možné vstupenky zakoupit na místě. V ceně vstupenky jsou zahrnuty poukazy na nákup vín v hodnotě 300 Kč. Dále pak sklenička, taštička na krk, katalog, propiska a celodenní konzumace vín s doprovodným programem.

Vstupenky mizí rychle!

Odkazy

Kalendář akcí: https://kryptomagazin.cz/akce/otevrene-sklepy-bavory-2023/

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img