[SOUTĚŽ] Dubnový MEGA Giveaway – Vyzkoušejte si plný přístup na Trading11

0
trading11 giveway

V posledních třech měsících jsme na Trading11 začali publikovat větší množství článků zdarma. Nově můžete sledovat analýzy akciových trhů a komodit, novinky ze světa, novinky o kryptoměnách, globální ekonomickou situaci a množství dalších zajímavostí.

Získali jsme tak mnoho nových čtenářů, z čeho jsme opravdu nadšení. Rádi bychom vám však dali možnost vyzkoušet si i placenou verzi tohoto webu. Denně totiž publikujeme mnoho kvalitního obsahu, který je dostupný pouze pro členy Trading11.

Analýzy kryptoměn, aktualizace altcoinů, rozbory různých nových projektů, obchodní doporučení nebo jiný zpoplatněný obsah tvoří velkou a důležitou část této stránky.

Dubnový MEGA Giveaway

Rádi bychom vám tedy dali možnost vyzkoušet si placený přístup k Trading11. Rozhodli jsme se to udělat formou menší soutěže, kde padesát z vás zdarma získá jedno z menších členstev. Čekají vás dvě kola, ve kterých obdarujeme až 50 šťastlivců.


První kolo

4.4.2019 v 19:30 začne první kolo, ve kterém rozdáme 25 členstev STANDARD S (placený přístup na 7 dní) a 5 členstev STANDARD M (placený přístup na 30 dní).


Druhé kolo


O půl hodiny později (4.4.2019 o 20:00) začne druhé kolo, během kterého rozdáme dvacet členstev STANDARD S.

Důležité!


Na tento giveaway se vztahují dvě důležité omezení.

  • Získat můžete maximálně jednu výhru. Pokud si vyklikáte dvě, jedna vám bude automaticky deaktivována.
  • Tento giveaway je určen pouze pro neplatící čtenáře. Pro členy Trading11 chystáme větší giveaway, který se uskuteční během Velikonoc. Budete mít možnost vyhrát mnohem větší a dražší členství. Pokud se rozhodnete zúčastnit této soutěže, vaše zakoupené členství vám bude deaktivováno.

Na stránku soutěže přejdete kliknutím na tento odkaz


Slevy na malé členství

Giveaway je omezen a s výhrou odejde „pouze“ 50 lidí. Pokud se vám nepodaří vyklikat si žádné členství, můžete využít slevy na členství STANDARD S (-30 %) a STANDARD M (-10 %). Tyto slevy budou aktivní do konce týdne (do 7.4.2019 – 23:59:59).

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře