SEC oddálila rozhodnutí ohledně ETF firmy Direxion – pozor na možný FUD!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Dogecoin pumpuje po videu na Tik Toku • Telegram ukončí provoz TON sítě v srpnu • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Trhy mají...

[Polední zprávy] • Profi trader: Žádná pozice není nyní nejlepší pro Bitcoin • Ethereum se stává dominantním u evropských krypto startupů • a další...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého víkendu v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin zůstává...
Profilový obrázek
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi přišly zajímavé, proto jsem se o nich chtěla dozvědět více a před skoro dvěma lety jsem se zapojila do týmu kryptomagazínu.

Trh s kryptoměnami v posledním týdnu zažívá opravdu dobré časy. Samotný Bitcoin zvýšil svou hodnotu o téměř 2 000 $. Altcoiny také rostly, i když pomaleji. Ty ještě na svou šanci čekají. Pozitivní náladu do trhu vnesly i první pokusy o vytvoření regulovaných amerických ETF.


ETF – Exchange Traded Fund – je kryptoměnový fond, jehož podíly se mohou obchodovat na burze v reálném čase. Výhodou těchto očekávaných ETF je, že budou regulovány a přilákají nové investice do kryptoměn.


Pro ty „zajímavé“ ETF žádné změny!

Dnes se na internet dostala zpráva od SEC (U.S. Securities and Exchange Commission), podle níž se rozhodnutí o ne/povolení ETF odkládá na září. Chceme dodat, že nejde o ty stejné ETF, které krypto svět nejvíce zajímají (hlavně CBOE ETF).

Odkládá se rozhodnutí o ne/povolení kryptoměnového ETF od firmy Direxion. To je velký rozdíl! Od vydání této zprávy na blogu směnárny Coinbase už Bitcoin klesl o 200 $. Mnoho lidí pořádně nepřečetli ani nadpis a hned začali panikařit a prodávat. Vám se to už ale nestane.

Mimochodem, kryptoměnové ETF není žádnou novinkou. První takové ETF-ko dokonce pochází ze Slovenska a více si o něm můžete přečíst v těchto článcích.

Přeloženo ze slovenského originálu, jehož autorem je Samuel. 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře