Scaramucci: Bitcoin již dosáhl dna, vidím jeho hodnotu na 40 000 USD

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Americký investor a zakladatel společnosti SkyBridge Capital, Anthony Scaramucci, v nedávném rozhovoru prohlásil, že bitcoin je v aktuální cyklu na svém dně. Spravedlivou tržní hodnotu bitcoinu vidí na 40 000 USD, zatímco u etherea by cena měla být na 2 800 USD.

 Anthony Scaramucci vidí bitcoin vysoko

Americký podnikatel a zakladatel globální investiční společnosti SkyBridge Capital Anthony Scaramucci v nedávném rozhovoru pro MarketWatch prohlásil, že bitcoin již dosáhl dna. Dle jeho slov má největší kryptoměna světa reálnou hodnotu okolo 40 000 USD.

„Věřím, že pákový efekt byl vyhozen ze systému. Je možné, že bitcoin klesne, ale nemyslím si, že jde pod minimum, kterého bylo dosaženo pro tento cyklus, které by mělo být kolem 17 500 USD.“

Scaramucci uvádí, že to nejhorší je již za námi. Ačkoliv by mohla cena ještě klesnout na zmiňovanou hodnotu 17 500 USD, medvědí trh by měl v blízké budoucnosti odstoupit. Americký investor tak uvedl, že s aktuální mírou přijetí bitcoinu je reálná hodnota kryptoměny podstatně vyšší.

„Podle našich metrik spravedlivé tržní hodnoty založených na adopci, velikosti peněženky, případech použití, růstu peněžen si myslíme, že spravedlivá tržní hodnota bitcoinu je právě teď asi 40 000 USD. Spravedlivá tržní hodnota etherea se pohybuje kolem 2 800 USD.“

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 24 110 USD dle KMC.

Závěr

Za překážku dalšímu býčímu trendu uvádí Scaramucci volatilitu kryptoměnového trhu. Radí však, aby se investoři dívali na digitální aktiva z pozice několika let. Co si o tom myslíte vy? Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách a streamech.

Na celý rozhovor pro portál MarketWatch se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img