Rok 2023 bude pro krypto průmysl rokem „přežití,“ říká Mike Novogratz

5
(1)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Generální ředitel společnosti Galaxy Digital Mike Novogratz nevidí rok 2023 příliš pozitivně, ale ani negativně. Jednoduše říká, že bude pro krypto průmysl rokem „přežití.“

Přežijte rok 2023

Miliardář Mike Novogratz říká, že po velkém „výplachu“ v roce 2022 čekají v prostoru digitálních aktiv další výzvy. Pro kryptoaktiva i společnosti zapojené v odvětví může být rok 2023 náročný, ale kryptosvět nikam nezmizí.

V novém rozhovoru pro CNBC generální ředitel společnosti Galaxy Digital komentuje své vyhlídky pro následující rok 2023. Naznačil, že se turbulence na trhu přeženou a všichni se zaměříme na přežití.

Rok 2022 byl pro růstové akcie a kryptoměny velkým výplachem. A tak vše, co s tím souviselo, zejména to, co bylo růstové, co mělo velké náklady s velkým poklesem výnosů, zaznamenalo zásah, stejně jako mnoho kryptoaktiv.

Trh se očistil

Úvaha o nutnosti, zaměřit se v roce 2023 na přežití, má zřejmě kořeny v tom, kolik kolapsů jsme zaznamenali v roce 2022, včetně top10 kryptoměny LUNC (dříve LUNA), hedgeového fondu 3AC či kryptoburzy FTX. Každý pád velkých hráčů má dopad na celé odvětví, proto je jejich přežití dobré pro všechny.

Novogratz zmínil také Coinbase, která právě oznámila, že propouští téměř 1000 zaměstnanců. Uvedl:

Myslím, že generální ředitelé, Brian [Armstrong] v Coinbase a každý racionálně uvažující generální ředitel, dělají správnou věc. Výhled kryptoměn není hrozný, ale ani skvělý. Máme regulační protivětry, které jsme dříve neměli. Máme čas na uzdravení a přebudování příběhu, a tak lidé sníží náklady a přežijí toto přechodné období…

Krypto nezmizí. Zajímavé je, že cena bitcoinu a etherea se posledních pár měsíců držela docela stabilní. V posledních dnech to vlastně stouplo…

Ani pád některých hráčů však nemusí být podle miliardáře pro sektor negativní. Ve skutečnosti se díky tomu trh očistil.

Pokud jste museli prodat, bylo tam hodně špatných zpráv, prodali jste. Pokud jste měli finanční páku, dostali jste se z ní. A tak je to teď docela čistý trh.

Závěr

„Koupili jsme velké těžební zařízení v Texasu. Koupili jsme GK8, společnost pro vlastní správu v Izraeli. Přikláníme se tam, kde to považujeme za vhodné, ale také střízlivě chápeme, že rok 23 je rokem, který chcete přežít.” dodal generální ředitel společnosti Galaxy Digital Mike Novogratz.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img