První 3 kryptoměnové ETF fondy v Austrálii zmeškaly den spuštění

0
(0)

Zprávy a souhrny

Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Tři fondy obchodované na burze (ETF) podložené kryptoměnami, které měly být spuštěny na australské burze Cboe, byly zpožděny.

Zpoždění australských ETF

kvůli kontrolám, které stále probíhají, došlo ke zpoždění investorsky významných “kryptoaktiv” v Austrálii. Spuštěny měly být ve středu.

Burza kotující Bitcoin Spot ETF od Cosmos Asset Management, Cboe Australia, vydala v úterý prohlášení, v němž uvádí, že „standardní kontroly před zahájením obchodování se stále dokončují“ a „další aktualizace budou poskytnuty v nadcházejících dnech.“

Stejné oznámení se pak týká dvou spotových ETF vydaných společností 21Shares, které měly být také dnes spuštěny – Bitcoin ETF a Ether ETF. Konkrétní důvod zpoždění fondů přitom nebyl zveřejněn.

Údajně nejde o velký problém

Toby Chapple, ředitel obchodování v australské společnosti pro správu majetku Zerocap, uvedl, že zpoždění není „velký problém.“ S odkazem na Cosmos Bitcoin ETF dodal:

„Mysleli byste si, že ETF, které investuje do jiného ETF, bude snazší zvládnout, ale broker pouze zajistí, že bude mít všechny své kachny seřazené v lajně, než budou spuštěny.”

ETF fond společnosti Cosmos byl původně schválen jako první, ale nakonec může být spuštěn společně s dalšími krypoměnovými produkty.

Podkladovým aktivem pro Cosmos ETF je přímá investice do kanadského Purpose Bitcoin ETF, prvního burzovně obchodovaného fondu pro bitcoin v Severní Americe. Fondy vydané společností 21Shares jsou kryty rezervami bitcoinů a etherů, které jsou uloženy v cold peněžence Coinbase .

Cici Lu, vedoucí partnerka společnosti Apollo Capital, která investuje do krypto-aktiv a správy majetku, také nevidí ve zpoždění zásadní problém. Uvedla.

„Ačkoli to není ideální začátek pro ETF, bude se na to pohlížet jen jako na menší škobrtnutí jinak úspěšného výsledku odvětví kryptoaktiv v Austrálii.

Tradiční finanční sektor se snaží přijít na to, jak přizpůsobit své podnikání nové třídě aktiv. je to cesta, kterou jdou krypto a tradiřní finance společně.“

Závěr

Tři nové kryptoměnové ETF fondy jsou zároveň úplně první produkty svého druhu v Austrálii. Během zahájení obchodování se potýkají se zdrženími, přičemž by údajně mělo jít o běžnou kontrolu a žádný zásadní problém.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: