Průzkum: Investoři do kryptoměn jsou pro rande atraktivnější

4.2
(6)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Podle nedávné studie obchodní platformy eToro tři ze čtyř účastníků průzkumu přiznali, že by šli klidně na druhé rande, pokud by jejich obdivovatel či obdivovatelka zaplatila účet v bitcoinech. Co dalšího stojí v průzkumu eToro?

Průzkum: Bitcoinová seznamovací scéna

Obchodní platforma eToro před nedávnem zveřejnila výsledky svého průzkumu, který se zabýval seznamováním mezi kryptoměnovými investory. Studie uvádí, že mnoho svobodných mužů a žen hledá partnery, kteří jsou nejen finančně stabilní, ale také znalí kryptoměn.

K blížícímu se svátku zamilovaných přišla studie eToro se zajímavými zjištěními. Třetina amerických účastníků průzkumu přiznala, že je pravděpodobné, že půjdou na rande s někým, kdo se zabývá digitálními aktivy.

Kromě toho téměř 75 % přiznalo, že by šli na druhé rande s osobou, která by zaplatila účet v bitcoinech. Průzkum také ukazuje, že své šance mají i lidé, kteří se naplno ponořili do světa decentralizovaných financí.

V průzkumu se také uvádí, že 20 % nezadaných by mělo větší romantický zájem, kdyby si jejich obdivovatel nastavil NFT jako svůj profilový obrázek na jedné ze sociálních síti nebo na seznamce. Adopce kryptoměn se projevila i na romantické scéně.

V době psaní článku se cena BTC 44 723 USD dle KMC.

Závěr

V důsledku pandemie koronaviru a současné situace ve světě si nezadaní často hledají partnery s dobrou finanční situací. Co si o této studii myslíte vy? Jsou díky kryptoměnám jednotlivci na rande úspěšnější? Celou studii společnosti eToro si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img