Průzkum: 60 % obyvatel Severní Ameriky investuje do kryptoměn bez průzkumu

4.5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Podle nedávného průzkumu společnosti Bybit a Toluna většina obyvatel Severní Ameriky neprovádí důkladnou analýzu před investováním do kryptoměn. Co dalšího uvádí studie kryptoměnové platformy Bybit?

Průzkum a investoři ze Severní Ameriky

Kryptoměnová burza Bybit se sídlem v Dubaji před nedávnem zveřejnila svůj průzkum, ve které analyzovala chování investorů ze Severní Ameriky do kryptoměnového průmyslu. Společnost z provedla průzkum mezi více než 10 000 jednotlivci.

Co se týká samotných investorů ze Severní Ameriky, 64 % stráví méně než dvě hodiny nebo vůbec průzkumem trhu. To znamená, že si neprovádějí dostatečnou analýzu před rozhodnutím investovat své finanční prostředky do kryptoměn.

Téměř 50 % severoamerických respondentů se stalo HODLery po krátkém vyhodnocení kladů a záporů digitálních aktiv, zatímco 15 % se úplně spoléhá na rady ze sociálních médií a od svých přátel.

Studie společnosti Bybit také uvádí, že generace X zanedbávají proces důkladného výzkumu před investováním do digitálních aktiv. Starší generace jsou často opatrnější a věnují více času prověřování trhu a technických faktorů před tím, než se rozhodnou investovat.

Průzkum také zjistil, že více než 1 700 respondentů již zakoupilo kryptoměny. Polovina z nich nevidí problém v přísnější regulaci trhu. 25 % dotázaných by podpořila větší dohled nad centralizovanými burzami kvůli větší ochraně svých investic.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 22 766 USD dle KMC.

Závěr

Jak jste na tom vy? Provádíte si dostatečný průzkum před investicí do digitálních aktiv? Sledujete naše technické analýzy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na sociální sítě. Na celou studii kryptoměnové platformy Bybit se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.


Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: