Propad je tady, ale i akce na 0% fee pro dokoupení kryptoměn za koruny do 24:00

1.4
(9)

Zprávy a souhrny

Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Pokud uvažujete, zda dokoupit kryptoměny za koruny v některé ze směnáren, dnes můžete využít akce směnárny FastChange, kde do 24:00 nakoupíte, ale i prodáte se zvýhodněným kurzem.

Oficiální odkaz na FastChange.cz

Nejlevnější nákupy a prodeje do 24:00 napříč krypto směnárnami

Asi není potřeba vyjmenovávat ostatní české krypto směnárny, pokud byste si chtěli kurz porovnat, věříme, že levnější směnárnu nenajdete.

* Sleva na fee je nastavena na nejnižší možnou úroveň, avšak na trhu je mnoho burz, od kterých se cena odvíjí, a tak bude neustále docházet k odchylkám, nemluvě o aktuální volatilitě.

Transparentní cena

Cena kterou ci vypočtete na homepage, je finální cenou za kterou dokoupíte a kurz vám směnárna drží celých 30 minut. Po cestě vás tedy nepotkají žádné další skryté poplatky.

fastchange-home

Pokud byste transakci do 30 minut nestihli (rychlý bankovní převod), obdržíte nový aktuální kurz a můžete zvolit zda s ním souhlasíte nebo chcete prostředky vrátit zpět.

Návod na směnárnu kryptoměn FastChange

Pokud chcete využít českou kryptoměnovou směnárnu kryptoměn, ale nevíte jak nebo máte nějaké obavy, podívejte se na návod jak to vlastně funguje, je to ovšem velmi intuitivní a jednoduché.

Přichází velmi jednoduchá a rychlá, česká krypto směnárna FastChange, už jste ji vyzkoušeli?

Pokud hodláte nakupovat na HODL či prodávat abyste uchránili kapitál před propadem a máte v plánu korunovou transakci, může to být jedna z nejvhodnějších metod pro dnešní den. Na FastChange.cz máte totiž čas dnes do 24:00.

Fastchange je naše partnerská směnárna, je solidní a ověřená. Budeme rádi, za vaše názory i zkušenosti v komentáři. V případě jakýchkoliv problémů můžete vyžádat i naší pomoc formou komentáře tohoto článku.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 1.4 / 5. Počet hlasujících 9

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
tom

Dokoupení? Zatím to vypadá, že vše bude za 0 za chvíli…

Urgent

klidně ať to ještě padne.. taková příležitost k nákupu se jen tak opakovat nebude… Počkám až to zkonsoliduje… chytat padající nůž fakt nee..

Fantom

Konsolidovat se může klidně rok i déle. Já například raději obchoduji v bearmarketu, je pro mne čitelnější. Ty mega růsty v bullmarketu jsem nikdy nebyl schopen ani odhadnout 😀

Reklama: