Projekce 2023: Ethereum, Cardano, BNB

5
(3)
Jan Charvát
Jan Charváthttp://www.cryptokingdom.cz
Tradingu se věnuji 17 let a byl jsem traderem hedgeového fondu v obchodování měnových futures. Aktuálně analyzuji pátým rokem kryptoměny pro Crypto Kingdom a řídím vlastní alternativní fond zaměřený na ruční a robotické obchodování kryptoměn.

Ing. Jan Charvát si pro vás připravil pětilogii analýz napříč celým trhem. Každý den bude vycházet jedna analýza. Ve páté poslední analýze se zaměří na vysoce kapitalizované altcoiny Ethereum, Cardano a BNB.

Naprosto vyčerpané DeFi

Přestože mnozí odborníci vidí v DeFi stále obrovský technologický potenciál, tak právě toto odvětví je tento rok součástí velkých podvodů. Vše začala útokem na UST a pokračovalo pádem Terry. Tato situace měla výsledek domino efekt pádu velkých společností.

Na druhou stranu bude sympatické sledovat, jak se bude vyvíjet regulace v MiCa, která tam není příliš dobře uchopena, na rozdíl třeba od spotového držení kryptoměn, které je poměrně jasně regulováno směrnicí.

Ethereum Dominance

Nejvíce sympatickým grafem na sféře altcoinů je zajisté ETH dominance, která vypadá na velký boom v následujících letech. Často se mluví o tzv. flippeningu, kdy ETH kapitalizace předběhne BTC kap.

ETH Dominance
ETH Dominance

Ačkoliv má graf ještě několik měsíců čas, než vystřelí vzhůru, tak je zde jasně viditelný trend na straně etherea o proti právě bitcoinu. Proto pravděpodobně přijde i obrovský tlak na BTC dominanci.

Analýza vybraných altcoinů

Ve videu nalezneš právě technickou analýzu Etherea, Cardana a BNB. Následující dva týdny se pak můžeš těšit na fundamenty právě z těchto altcoinů společně s Atomem a Solanou.

 

Osobní závěr Jana Charváta

Já mám osobně nastavené zatím jenom nákupy BTC a ETH. Což je ovšem rozdíl o proti minulému bearmarketu, kde jsem prvně nakupoval jenom BTC, a až následně jsem bitcoin rozléval do altcoinů. Nyní začínám s nákupem v poměru 60 % BTC a 40 % ETH s nákupy, které můžeš vidět právě ve videu.

*Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Felix

Pětilogie neskončila, pětilogie trvá, jsme černí andělé, ty jsi byla prvá…

pietro

holka… 🙂

spot_img