Proč je důležité být trpělivý u Bitcoinu

4.8
(16)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Zakladatel fondu pro správu digitálních aktiv Ikigai Asset Management, Travis Kling, převádí svá aktiva do Bitcoinu a dalších kryptoměn. Vysvětluje také, proč cena nejdůležitější kryptoměny světa není o mnoho vyšší.

Trpělivost, trpělivost, trpělivost

Travis Kling, který vede společnost Ikigai zabývající se správou a investováním kryptoměn se rozhovořil o nejdůležitější kryptoměně světa. Odhalil také, proč je Bitcoin pro některé klienty nezbytný.

Mnoho lidí se Klinga často ptá, proč cena Bitcoinu se aktuálně nepohybuje ve vyšších číslech. Kling je přesvědčen, že Bitcoin překročí ATH. Na svém Twitteru napsal:

„Mnoho lidí se mě ptá, proč cena BTC není vyšší. Pokud vlastníte Bitcoin, buďte trpěliví. nejdřív se převádí bohatství z netrpělivců mezi trpělivce. Buďte trpěliví. Centrální banky pro to dělají veškeré maximum. Buďte trpěliví.“

Travis Kling tak radí všem vlastníkům BTC, aby byli velmi trpěliví a nespěchali nebo se neukvapovali s prodejem Bitcoinu. Ve svém příspěvku také tvrdí, že centrální banky tištěním peněz pomáhají růstu BTC.

Zejména nováčci by si měli zachovat chladnou hlavu a nepouštět se netrpělivě do prodeje svého kryptoměnového portfolia.

Travis Kling také zdůrazňuje, že centrální banky a jejich politika bude dalším významným katalyzátorem pro růst BTC. Nadměrné tištění může vést k hyperinflaci a zničení důvěry v americký dolar. To bude mít za následek zvýšení poptávky po kryptoměnách a mělo by dojít k výraznému zvýšení ceny.

Závěr

Více než 60 % BTC se nepřesunulo více než rok. To vede Travise Klinga k tomu, že Bitcoinu dominují stále více hodleři. Deflace nejdůležitější kryptoměny světa hraje klíčovou roli ve světovém měnovém systému, který obrátí pozornost lidí ke kryptoměnám.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 16

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: