Proč Altcoin Daily zmiňuje Bitcoin, Ethereum a Cardano jako top 3 kryptoměny pro tento rok?

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Altcoin Daily je krypto kanál, který sleduje 840 tisíc odběratelů. Vzhledem k poměrně širokému publiku vás možná bude zajímat, jaké kryptoměny zvolil jako top 3 a proč.

Altcoin Daily a jeho první trojka

Populární kryptoměnový influencer Aaron Arnold, který provozuje kanál na YouTube Altcoin Daily, hovořil o třech kryptoměnách, které jsou podle něj nejvhodnější pro investici v tomto roce.

Arnold dodává, že současný sentiment na krypto trzích není jako během krachu v roce 2017, kdy každý očekával krátké období cooldownu, než přijde další etapa, která nikdy nepřišla. Zde je jeho top trojka…

Bitcoin

O poměrně klasickém výběru “na jistotu” svědčí fakt, že Altcoin Daily zařadil do svého výběru Bitcoin. Ten je však obecně považován bezmála za nepostradatelnou součást každého krypto portfolia.

Špičková kryptoměna Bitcoin výrazně klesla a obchodníci na jejím trhu přešli z eufórie do strachu. „Když je na trhu strach, je to příležitost..,” uvádí Altcoin Daily s tím, že přesně tak tomu v těchto dnech a týdnech je.

Kromě toho přichází vylepšení Taproot, které pomůže udržet Bitcoin ve zprávách. Upgrade zvýší soukromí Bitcoinu, zrychlí transakční rychlosti a sníží množství dat uložených a přenesených na blockchainu, říká Aaron Arnold.

Ethereum

Ethereum má také významný upgrade, na který se bude čekat a který by mohl cenu tlačit nahoru. Ten podle youtubera Altcoin Daily přijde v roce 2022 a udrží Ethereum ve zprávách.

Nová verze ETH nejen zamrazí velkou část nabídky ETH, protože lidé stakují své Ethereum na ETH 2.0, ale také zvýší efektivitu blockchainu, když se platforma přesune od konsensu proof-of-work k proof-of-stake metodě.

Cardano

Poslední kryptoměnou z výběru Altcoin Daily je Cardano (ADA).

Arnold věří, že Cardano může v tomto roce růst. Opírá se opět o fundament a poukazuje na to, že se platforma chystá v příštích měsících zavést plně funkční inteligentní smlouvy. Tým nedávno úspěšně spustil testovací síť Alonzo, což znamenalo pro konkurenta Ethereum pod vedením Charlese Hoskinsona býčí faktor, který hnal cenu nahoru.

Závěr

Je velmi zajímavé, jak relativně opatrný výběr zvolil inluencer, který má v samotném názvu svého kanálu „altcoin.” Přesto jako top 3 příležitosti uvedl kryptoměny z první desítky, přičemž dvě z nich jsou současně dvě největší kryptoměny dle kapitalizace. Tato opatrnost může odrážet současnou nejistotu na trhu, kdy obchodníci převážně vyčkávají na další průběh. Současně se však soustředí na připravované novinky, což je střednědobá spekulativní taktika, která se opírá o vcelku reálné základy.

Článek není investiční rada – udělejte si vlastní průzkum a investujte vlastní hlavou na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img