[PŘEHLED TRHU] Kryptoapokalypsa pokračuje a ještě není konec

1

Konec týdne se nesl ve znamení dalšího velkého výprodeje. Trh s kryptoměnami nadále klesá. Bitcoin dnes vytvořil nové letošní LOW – 3650 $ a většina altcoinů je na tom ještě hůř. Ethereum na chvíli na některých burzách prorazilo 100 $, Bitcoin Cash je pod 200 $, XRP stojí 35 centů a Litecoin si můžete koupit za 30 $. Zdá se, že Black Friday platí i pro kryptoměny.

Problém je v tom, že prakticky nemá smysl cokoli analyzovat. Volatilita je příliš vysoká. Trhem hýbou velryby (a pravděpodobně i instituce), které momentálně čekají na uzavření weekly svíce. Stoupne Bitcoin na 4000 $? Pokud ano, během příštího týdne by mohl nastat retracement směrem k 5K. Pokud ne, z této hodnoty se stane rezistence a bude to signál k shortu.

Na Trading11 se objevila zajímavá predikce. Najdete ji ve včerejší analýzePokud nemáte koupeno členství, napoví vám naše dnešní VIDEO:

Nejdůležitější však je, že toto není konec. Konec roku je daleko a další dumpy jsou možné. V každém případě, tento článek neberte jako finanční poradenství. Při obchodování používejte vlastní hlavu. Za případné ztráty nejsme zodpovědní. Pouze reportujeme stav, ve kterém se kryptoměny nacházejí.

Dnes už je pozdě. Zítra budeme moudřejší. Kolem oběda můžete očekávat rozsáhlejší přehled trhu. Ale pokud si z tohoto článku máte něco vzít, vezměte si toto:

HODLEŘI

Pokud ještě stále držíte své coiny, nedělejte hlouposti a neprodávejte ve ztrátě. Kryptoměny určitě neumírají. Jak jsme již zmínili, otáčení trendu je vždy velmi dramatické. Tak… toto je přesně ono. Připravte se na krvavé období a držte se.

TRADEŘI

Jak jsme slibovali na konci října, konec roku bude provázet vysoká volatilita. Obchodujte s rozumem a nepoužívejte vysoké páky. S trochou štěstí na tomto bordelu krásné vyděláte. Pokud potřebujete rady jak, co a kdy obchodovat, nyní, více než kdykoli předtím doporučuji Trading11.com5denní členství na zkoušku stojí pouze 99 Kč (3,99 €). Pouze pro ukázku, IXOYE včera zveřejnil i tuto analýzu:

h6-241118-razítko-t11

SPEKULANTI

Máte nějaké peníze a chcete nakoupit za levno? Skvělé! Doporučujeme vám starou dobrou metodu pravidelných nákupů. Jednou týdně kupujte vaše oblíbené coiny a připravte se na to, že prodávat budete cca na konci roku 2019.

Tento článek je přeložen ze slovenského originálu, který pro vás připravil náš šéfredaktor Samuel S. 

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Petr Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

No já myslím ne řídit se mnou že máme krásně vykreslene W a půjdem už jen nahoru.