[PŘEHLED TRHU] Bitcoin překonal 7000$ • Altcoiny se probouzejí!

0
(0)

Trh nadále stoupá a vytvořil se nám nový denní UPtrend. Tempo růstu se pomalu zvyšuje. Bitcoin (+5%) v době psaní tohoto článku překonal silnou rezistenci na hladině 7000 $. Pokud se dnešní svíčka uzavře nad touto technickou hladinou, mohl by to být signál k nákupu. S otevíráním pozic však ještě počkejte, je dost dobře možné, že nadcházející bull-run skončí dříve, než vůbec začal.

28.8.2018 BTC/USD 1D - Bitfinex
28.8.2018 BTC/USD 1D – Bitfinex

Altcoiny se probouzejí z prázdninového spánku

S potěšením také mohu konstatovat, že trh s altcoiny se probouzí. Většina alternativních kryptoměn dnes opět překonala Bitcoin. Z highcap coinů oproti BTC výrazněji posílil pouze Ripple, midcap coiny však dnes zažívají dobré časy.

IOTA zase vyrostla o 18% a opět ukazuje svou sílu. TRON, NEO, VeChain, OmiseGo, 0x, QTUM, Bitcoin Gold, Ziliqa … všechny tyto projekty zaznamenaly dvouciferný růst. Đash dokonce posílil o celých 25%!

Dominance Bitcoinu stagnuje

Zdá se, že index dominance Bitcoinu má problém překonat 54 procent. Za poslední dva týdny se dvakrát přiblížil k této hranici. Před 14 dny trh zareagoval propadem, tentokrát rosteme, ale část kapitálu z Bitcoinu se přelévá do altcoinů. Stále více lidí se nechává zlákat nízkými cenami.

bitcoin dominacia

Je tedy čas k nákupům? Těžko říct. Sledujte Trading11, kde profesionální obchodníci denně analyzují více než deset různých altů a vstupte do trhu, až budou překonány velké rezistence, pod kterými se většina altcoinů nyní nachází.

Rekordmani z TOP100

Nakonec se podívejme na vítěze a loosery posledního dne.

Nejziskovější altcoiny

top 6 alts

Nejztrátovější altcoiny

Dnes se v TOP100 nenašlo mnoho kryptoměn, u kterých cena během posledních 24 hodin klesla. Toto je opravdu dobrý den pro krypto! ?

low5 altsDůležitý pozitivní fundament, o kterém byste měli vědět

Nakonec bych rád upozornil na jednu velmi důležitou událost, která do trhu přinesla nový život a zlepšila náladu investorů, obchodníků a retailu:

Provozovatel Newyorské burzy spouští Bakkt – globální platformu k obchodování kryptoměn

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro čtenáře Kryptomagazínu připravuje Samuel.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img