Představení společnosti Nexaltic Capital – Využijte možnost konzultace portfolia zdarma

0
(0)

NEXALTIC Capital s.r.o. je společnost, která si všímá značného potenciálu na nově vzniklých trzích, jakými jsou například kryptoměny. Jejím cílem je přinášet do této oblasti profesionální a odborný přístup, a to bez ohledu na finanční status nebo znalosti klienta.

Založení společnosti předcházel zájem přiblížit širšímu spektru lidí oblast kryptoměn. Společnost NEXALTIC Capital s.r.o. se snaží poukázat na potenciál, který v sobě kryptoměny skrývají, a ukázat lidem, jak zhodnotit kapitál a profitovat z adekvátních a ověřených informací. Také se chystá informační platforma, která bude poskytovat jasné a srozumitelné informace o budoucnosti rozvoje technologií v oblasti kryptoměn, aktuálním stavu a postavení kryptoměn na světovém trhu a o tom, jak nás kryptoměny ovlivňují.

Společnost NEXALTIC Capital s.r.o. se věnuje i těžbě kryptoměn a obchodování na burze. Pracuje s IT specialisty a sestavuje si vlastní hardware na těžbu kryptoměn. Aktivně se věnuji podrobné technické analýze a vývoji kryptoměn na globálním trhu, díky čemuž dokáže minimalizovat riziko a úspěšně tak zhodnotit investované prostředky.


Ve spolupráci se společností NEXALTIC Capital s.r.o. jsme pro vás, naše čtenáře, připravili speciální limitovanou nabídku. Není časově omezená, avšak využít ji může pouze prvních deset z vás!

Bezplatná konzultace portfolia

V rámci služeb společnosti NEXALTIC Capital s.r.o. získáte bezplatné odborné poradenství k vašemu současnému kryptoportfoliu. Poradenství zahrnuje osobní setkání, přehled současného portfolia kryptoměn, doporučení budoucích investic s ohledem na současnou hodnotu zakoupených kryptoměn a jejich budoucího vývoje na základě důkladné analýzy trhu.

Pouze v rámci naší Kryptomagazín akce získáte konzultaci ZDARMA bez nutnosti využít další produkty společnosti NEXALTIC Capital s.r.o.! Stačí, když jim napíšete s využitím tohoto kontaktního formuláře.

O produktech společnosti NEXALTIC Capital s.r.o.:

Špatně jste nakoupili a nyní jste v minusu?

S produktem Bitcoin Boost vám pomůžeme zvalorizovat hodnotu vašich kryptoměn a dosáhnout jejich zhodnocení. Náš produkt Bitcoin Boost je aktuálně v nabídce bez vstupního poplatku a je určen pro začínající, ale i zkušené investory, kteří chtějí zhodnotit svůj dosavadní kapitál.

Více o produktu Bitcoin Boost najdete v tomto odkazu.

Smart investice

Ať už jste dynamický nebo konzervativní investor, můžete využít možnost investování do produktů SMART a DYNAMIC, které pouze v prvním pololetí 2019 nabízíme bez vstupního poplatku.

Více se o produktu Smart investice dozvíte zde a zde.

Historie

Společnost NEXALTIC Capital s.r.o. je dceřinou společností firmy PRESS & BURG Finance s.r.o., která na trhu působí již od roku 1998 a dlouhodobě se věnuje nákupu a prodeji obchodních společností, jakož i komplexnímu poradenství v oblasti podnikání a řízení obchodních společností. Společnost PRESS & BURG Finance s.r.o. investuje od roku 2015 10 % kapitálu na podporu mladých podnikatelů a start-up projektů.

Prostřednictvím naší spolupráce s mateřskou společností PRESS & BURG Finance s.r.o. a týmem odborníků z oblasti obchodu, investic a kryptoměn je možné hlouběji proniknout na novodobé kapitálové trhy. Cílem naší spolupráce je zpřístupnit nové investiční možnosti pro velké společnosti, ale i jednotlivcům, kteří ještě nemají dostatečné zkušenosti s obchodováním.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img