Předprodej AI meme coinu AiDoge dosáhl 11,5 milionů dolarů – další slibný coin je téměř vyprodán

3
(2)

Zprávy a souhrny

AiDoge, první platforma pro vytváření memů pomocí umělé inteligence, nyní překonala v předprodeji milník 11,5 milionů USD a rychle se blíží ke 12 milionům USD. Meme coin, který se opírá o kryptoměnový meme-to-earn model, udělal v kryptosvětě značný rozruch. Předprodej sbírá peníze rychlým tempem a v době psaní tohoto článku projekt od investorů získal 11 872 773 USD. 

S překročením 11,5 milionů USD vstoupil předprodej do 16. fáze, takže cena tokenu $AI je nyní 0,0000324 USD. 

Zainteresovaní investoři musí jednat co nejrychleji, aby si zajistili tokeny levně. Investorů přibývá a předprodej je rychle blíží ke konci.

*Reklamní článek

FOMO přivádí kupující v honbě za dalším PEPE nebo SHIB k AiDoge

Rychlost, s jakou AiDoge v současné době získává finanční prostředky, je velmi působivá. Účastníci trhu hledají nové kryptoměny v populárních segmentech, jako jsou AI a meme coiny, a AiDoge tyto požadavky splňuje ve všech bodech.

V důsledku toho bují FOMO, protože každý chce chytit další PEPE nebo SHIB.

Předprodej začal zhruba před měsícem, přičemž investoři do tohoto projektu denně nalévali 300 000 až 400 000 dolarů. To lze přičíst úspěšnému načasování předprodeje, který se shodoval se vstupem kryptoměnového trhu do nové fáze sezóny meme coinů. 

Investoři se domnívají, že $AI by mohl být dalším 100x coinem díky hodnotové nabídce AiDoge a konkrétnímu případu použití, který dává tokenu skutečnou užitečnost. 

Naštěstí je ještě čas levně investovat do $AI. Vzhledem k dynamické rychlosti by však investoři neměli dlouho čekat. Protože stanoveného hard capu ve výši 14,9 milionů dolarů by mohlo být dosaženo během několika dnů. 

Investoři, kteří zakoupí $AI za aktuální předprodejní cenu 0,0000324 USD, získají  v době prvního zalistování papírové zisky ve výši přibližně 4 %. Token $AI by měl být uveden na hlavních kryptoměnových burzách v příštím čtvrtletí za cenu 0,0000336 USD. 

Je tento generátor memů založený na AI další 100x mincí? 

Trh s meme coiny se mění. V tuto chvíli tomuto segmentu trhu stále dominují Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) a Pepe (PEPE), ale AiDoge stojí v čele nové vlny meme coinů, které mají silný případ použití a sadu nástrojů. 

Token $AI odvozuje svou hodnotu především ze své funkce jako nativní měny ekosystému AiDoge. Token má tři hlavní případy použití: 

  • K vytvoření memů pomocí technologie AI platformy potřebují uživatelé kredity, které se kupují za $AI. 
  • Token se rovněž hodí ke stakingu, aby uživatelům poskytovala denní odměny a další výhody. 
  • $AI se jako nativní aktivum ekosystému používá také k odměňování nejlepších tvůrců memů, o kterých rozhoduje komunita během hlasování na veřejné zdi

Další skvělou vlastností $AI je, že tokeny jsou vytvořeny v síti Arbitrum, protože vrstva 2 blockchainu Ethereum učiní transakce rychlejšími a mnohem levnějšími. 

Investoři nacházejí v AiDoge silnou hodnotovou nabídku, takže není překvapením, že kryptoměnoví analytici vidí AI jako další Dogecoin. 

Populární analytici kryptoměnových předprodejů si myslí, že AiDoge by se mohl stát dalším minimálně 10x meme coinem. 

AiDoge vyzývá PEPE a Dogecoin: 10x nárůst po předprodeji bude jen začátek

Když se $AI začne obchodovat za 0,0000336 USD, bude mít díky celkové nabídce 1 miliardy tokenů plně zředěnou tržní kapitalizaci 33,6 milionu USD. Při desetinásobném výnosu by to činilo 336 milionů USD. 

AiDoge plánuje v nadcházejících měsících podnítit zájem prostřednictvím implementace funkcí uvedených v roadmapě s cílem zvýšit uživatelskou základnu a vytvořit angažovanou komunitu. 

Pokud jsme v raných fázích nového býčího trhu, 100násobný nárůst tržní kapitalizace na 3,36 miliardy dolarů, není nic nemožného. I když se může zdát trochu předčasné deklarovat nový býčí trh, AiDoge má všechny kvality, aby mohl růst výše.

Důkazem tohoto tvrzení je PEPE. Tento meme coin na začátku měsíce krátce dosáhl tržní kapitalizace 1,8 miliardy dolarů, ačkoli nemá žádný skutečný případ použití. 

Dogecoin a Shiba Inu, které také nenabízí žádnou užitečnost, mají tržní kapitalizace dokonce 10 miliard dolarů a 5 miliard dolarů. AiDoge by tedy mohl jít se svým obchodním modelem ještě výše. 

Koncept meme-to-earn (M2E) spojuje světy memů a kryptoměn

AiDoge působí na rozhraní mezi sektorem memů a světem AI. Vzniká zde revoluční sociální platforma, na které si uživatelé mohou pomocí generativní AI technologie vytvářet vlastní memy. 

Platforma AiDoge „využívá pokročilou technologii umělé inteligence k vytváření relevantních memů na základě textového vstupu zadaným uživateli,“ uvádí whitepaper projektu .

“Uživatelé poskytují textové pokyny k vytváření memů… AI zpracovává vstup a vytváří relevantní, poutavé memy, které jsou přístupné všem.”

Poté tvůrci memů zobrazují svůj obsah na veřejné zdi. Nyní může komunita hlasovat pro své favority. Platforma má integrovaný mechanismus pro propagaci nejlepších memů a následné odměňování jejich tvůrců tokeny $AI. 

AiDoge poprvé nabízí tvůrcům realistickou příležitost vydělat peníze svým koníčkem. A to nejlepší na tom je, že technologie blockchain chrání vlastnictví obsahu. 

Nyní si nenechte ujít revoluci AiDoge a potenciálně vysoký zisk

Revoluční koncept lze popsat jako Meme-to-Earn (M2E). Jdo o převratnou novinku, která se již ukazuje jako hit na kryptotrhu.

AiDoge má nejlepší nabídku v oblasti AI a meme coinů. Toto hodnocení udává trh vzhledem k masivnímu zájmu o předprodej. 

Ano, kryptoměny jsou spekulativní, jako všechny nové technologie. Důvtipný investor však dokáže řídit riziko výběrem projektů s největší šancí na úspěch. Investoři by si neměli nechat ujít technologickou revoluci AiDoge s šancí na 100x zisk. 

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
[ue_partner_posts title="Články našich partnerů" count=2 layout=strip-post-list]

Reklama: