Předpověď ceny Solana: FTX Estate prodává SOL v hodnotě 1,9 miliardy dolarů – můžeme očekávat výrazný odraz?

4
(1)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

V překvapivém tržním kroku FTX prodala přibližně za 1,9 miliardy dolarů svých držeb v Solaně (SOL), tedy za výrazně nižší ceny než jsou aktuální tržní sazby, což vyvolalo rozsáhlé spekulace o budoucí ceně Solany. Tento masivní výprodej se slevou 63%, který tvořil více než polovinu aktiv Solany v držení FTX, způsobil otřesy na kryptoměnovém trhu, přičemž ovlivnil cenu Solany i sentiment investorů.

Navzdory těmto turbulencím naznačuje odolnost širšího kryptoměnového trhu potenciál pro zotavení, což vyvolává otázku: může tento drastický pokles ceny představovat příležitost pro zotavení SOL a další odraz? S cenou Solany kolem 180 dolarů po mírném nárůstu by reakce trhu na tento bezprecedentní prodej mohla redefinovat finanční trajektorii Solany.

*Novinkový článek obsahuje reklamu

Výprodej SOL společností FTX otřásá kryptoměnovým trhem: Investoři, pozor

Likvidace 25-30 milionů tokenů SOL společností FTX za 64 USD za kus, což je výrazně pod současnou obchodní cenou 179 USD, rozvířila debaty v kryptoměnové komunitě. Hlavními kupci byli správci aktiv jako Galaxy Trading, Pantera Capital a Neptune Digital Assets, přičemž společnost Galaxy sama získala SOL za 620 milionů dolarů.

Tento zlevněný prodej vyvolává obavy ohledně schopnosti FTX splácet dluhy a vyvolal obvinění z porušování práv věřitelů. Uzamčené podmínky prodeje na čtyři roky dále zvyšují nespokojenost, což ovlivňuje stabilitu trhu SOL a zdůrazňuje volatilitu a rizika investic do kryptoměn.

  • Velké firmy získaly většinu zlevněných tokenů SOL od FTX.
  • Podmínky prodeje a slevy vyvolávají obavy věřitelů a tržní volatilitu.

Rozsáhlé pohyby společností FTX a Alameda vyvolávají tržní turbulence

FTX a Alameda iniciovaly významné převody kryptoměn v celkové hodnotě přibližně 15 milionů dolarů na centralizované burzy, podle nedávných on-chain analýz. Tyto převody zahrnují 1000 ETH na Coinbase, 1000 Wrapped  Ethereum (WETH) na Wintermute a 3544 Wrapped BNB (WBNB) na Binance. Kromě toho došlo k přesunu přibližně 105,9 milionu dolarů v různých altcoinech do peněženek zprostředkovatelů a 16 milionů dolarů ve 13 aktivech přímo na burzy.

Tyto aktivity, které pravděpodobně odrážejí strategické finanční úpravy po bankrotu FTX, mohou významně ovlivnit kryptoměnový trh, změnit dynamiku obchodování a perspektivy investorů.

Předpověď ceny Solana

Cena Solany (SOL) vzrostla nad 180 USD. Aktivum se momentálně pohybuje mezi klíčovými technickými úrovněmi s pivot pointem na 181 USD. Úrovně odporu jsou stanoveny na 195 USD, 209 USD a 221 USD, zatímco úrovně podpory jsou na 169 USD, 160 USD a 149 USD.

Předpověď ceny Solana

Index relativní síly (RSI) je na hodnotě 43, což naznačuje potenciál pro změnu směru trhu. 50denní exponenciální klouzavý průměr (EMA) je na 184 USD, což signalizuje medvědí sentiment s cenou pod 181 dolary. Pokud SOL překročí tento pivot point, může dojít ke změně na býčí trend, což zdůrazňuje dynamickou povahu trhu s kryptoměnami.

Předprodej Slothana finišuje: Investujte do $SLOTH, než se dostane na trh

Představujeme Slothana ($SLOTH), nejnovější Solana meme coin, který kombinuje pohodový šarm lenochodů se silným výkonem blockchainu Solana. Právě probíhající  předprodejní akce nabízí zainteresovaným investorům jedinečnou šanci koupit si další potenciálně úspěšný meme coin za zvýhodněnou cenu.

Projekt čerpá inspiraci z veleúspěšného meme coinu Slerf a Slothana, navržená zkušeným týmem stojícím za tokenem Smog, je připravena vydat se v jeho šlépějích. Můžeme tak usuzovat ze skutečnosti, že projekt během velmi krátké doby přilákal významné investice.

Proč investoři volí meme coin Slothana:

  • Výhoda pro rychlé rozhodnutí: Zájemci si mohou koupit $SLOTH nyní během předprodeje¨a maximalizovat tak potenciální výnosy po uvedení tokenu na DEX.
  • Memecoinová horečka: Využijte memecoinové horečky, která aktuálně panuje ve světě kryptoměn. Některé meme coiny zaznamenaly nárůst dokonce přes 10 000 %.
  • Efektivita sítě Solana: Uživatelé budou těžit z nízkých poplatků a rychlých transakcí v síti Solana.

Detaily předprodeje:

  • Směnný kurz: 1 SOL = 10 000 $SLOTH
  • Získané prostředky: 10 milionů+ USD

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img