Předpověď ceny Etherea: ETH opět roste, je nyní čas na nákup?

3.3
(3)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Druhá největší kryptoměna podle tržní kapitalizace, Ethereum (ETH), dnes pokračuje v růstu, přičemž v posledních 24 hodinách cena ETH vzrostla o 2 % na rozdíl od trhu s kryptoměnami jako celku, který zaznamenal pokles o 0,5 %. V době psaní se Ethereum obchoduje za 3 570 USD. Lídr mezi altcoiny zaznamenal za týden nárůst o 12 %, za posledních 30 dní o 21 %.

*Novinkový článek obsahuje i reklamu

Co se týče meziroční výkonnosti, ETH za toto období přidalo na ceně více než 106 %. Silný návrat ETH přichází v době, kdy se před dvěma dny poprvé téměř za týden změnily přílivy do spotových Bitcoin ETF na kladné, což může signalizovat začátek další expanze trhu. A protože Ethereum zůstává na trhu nejsilnějším altcoinem, je pravděpodobné, že brzy zaznamená další zisky.

Předpověď ceny Etherea: ETH opět roste, je nyní čas na nákup?

Po technické stránce vypadá ETH v tuto chvíli velmi pozitivně, přičemž tato kryptoměna je určitě schopna pokračovat ve svém růstu, než ji bude trh považovat za překoupenou. Index relativní síly (RSI – fialová linie) po poklesu na 30 koncem minulého týdne opět vzrostl na hodnotu 70, což je známka toho, že nákupní dynamika se teprve rozjíždí a může trvat ještě nějakou dobu.

Cenová predikce pro ethereum

Podobně 30denní klouzavý průměr (žlutá linie) překročil před několika dny 200denní průměr (modrá linie), což je známka toho, že by mohl nastat průlom. Je také povzbudivé, že 24hodinový obchodní objem altcoinu za poslední den výrazně vzrostl, z 13 miliard dolarů včera na téměř 23 miliard dolarů dnes. To je silný signál rostoucího zájmu, přičemž během posledního dne došlo k několika velkým přesunům mimo burzy.

Zdá se jasné, že mnoho obchodníků očekává, že cena Ethereum bude v dohledné době nadále růst, přičemž objemy spotových Bitcoin ETF a nadšení ohledně nadcházejícího halvingu Bitcoinu pomáhají podporovat entuziasmus.

Jak bylo uvedeno výše, trh se zdá být v býčí pozici, protože přílivy do spotových Bitcoin ETF se po téměř týdnu opět změnily na kladné. Tento vývoj mnoho obchodníků považuje za signál, že by mohlo začít další býčí období. Pokud ano, Ethereum je ve stejně dobré pozici jako prakticky jakýkoli jiný altcoin na trhu, aby těžilo z rostoucího optimismu. Ve skutečnosti, pokud SEC nakonec schválí spotové ETF pro Ethereum v blízké budoucnosti, pak ETH jistě vystřelí vzhůru.

Tato kryptopměna nadále vykazuje některé z nejlepších fundamentů na trhu, přičemž blockchain Ethereum se může pyšnit 53,4 miliardami dolarů v celkové uzamčené hodnotě aktiv (TVL), což je 53,6 % celého sektoru. Na základě všeho výše uvedeného by cena Ethereum mohla dosáhnout znovu 4 000 USD v příštích týdnech, než překoná své současné historické maximum 4 878 USD během léta.

Nový low cap meme coin pro diverzifikaci vašeho portfolia

Není pochyb, že ETH je jednou z nejbezpečnějších investičních možností v kryptoměnovém ekosystému, ale není to jediný altcoin s potenciálem růstu v nadcházejících týdnech. Existují také různé novější tokeny, které kombinují virální přitažlivost se solidními fundamenty, přičemž některé z nich vykazují solidní dynamiku již během svých předprodejních kampaní. Skvělým příkladem je Dogecoin20 (DOGE20), token ERC-20, který dosud získal velmi působivých 10 milionů dolarů.

Roadmapa nového memecoinu dogecoin20

Této částky bylo dosaženo přesto, že prodej DOGE20 byl zahájen teprve před pár týdny, přičemž investoři jsou zjevně přitahováni jedinečným přístupem tohoto tokenu k narativu meme coinů.

Za prvé je Dogecoin20 verzí Dogecoinu běžící na blockchainu Ethereum, který je ekologičtější než DOGE pracující na principu proof-of-work, a zároveň může nabídnout možnost stakingu pro generování pasivního příjmu stakingu. Za druhé nabízí silnější fundamenty a tokenomiku než původní Dogecoin, přičemž má stanoven pevný limit 140 miliard tokenů.

Tokenomika nového memecoinu dogecoin20

Spojení se systémem stakingu, který poskytne větší odměny dlouhodobějším držitelům, tento pevný limit učiní z DOGE20 deflační token, což v dlouhodobém horizontu pomůže zvýšit jeho cenu. K tomu všemu se Dogecoin20 zavázal k heslu “Činit každý den jen dobro”, přičemž kryptoměna bude pravidelně podporovat charitativní akce a komunitní projekty.

Podpora takových smysluplnějších projektů by měla pomoci Dogecoin20 najít více příznivců a rozšířit komunitu. Soudě podle úspěchu jeho předprodeje se zdá, že tato strategie velmi dobře funguje.

Tvůrci se rozhodli předprodejní kampaň pro úspěch prodloužit, takže noví investoři se stále  mohou zapojit přímo na oficiálních webových stránkách Dogecoin20. Nativní tokeny projektu si mohou aktuálně koupit za 0,000222 USD. Mnozí pozorovatelé trhu očekávají, že tato cena výrazně vzroste, jakmile bude token uveden na trh.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.3 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img