Předpověď ceny Etherea: Cena ETH klesla za týden o 10 % – kde je další podpora, kterou sledovat?

0
(0)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Cena Etherea (ETH) zaznamenala nemalý pokles, přičemž její současná cena 3 283 dolarů znamená také 10% ztrátu za týden. Tato cenová akce přichází v době, kdy krypto trh jako celek zaznamenal pokles o 6,5 %, který následoval po dalším kole vybírání zisků obchodníky.

*Reklamní článek

To zakončuje pro Ethereum poměrně neslavné období, když je jeho cena o 6,5 % níže než před měsícem, zatímco za rok vzrostlo pouze o 80 % (zatímco jeho konkurent SOL o více než 700 %). Nicméně optimisté by však tvrdili, že obchodníci příliš prodali a podcenili ETH, které by se mohlo brzy dostat k velkému odrazu.

Předpověď ceny Etherea: Cena ETH klesla za týden o 10 % – Zde je další úroveň podpory, kterou sledovat

Zdá se, že technické indikátory ETH dosáhly dna, což naznačuje, že by kryptoměna měla brzy začít opět stoupat. 30denní klouzavý průměr (oranžová linie) prudce klesl pod 200denní (modrá linie) tak hluboko, že za normálních okolností by token měl být blízko odrazu.

Předpověď ceny Etherea

Podobný příběh vypráví i Index relativní síly (fialová linie), který dnes ráno klesl pod 30 a dále směřuje k 20. To znamená, že obchodníci prodali ETH příliš rychle, a kryptoměna měla brzy začít opět růst, už jen proto, že investoři budou pravděpodobně významně lákáni slevou, kterou nyní nabízí.

Samozřejmě, úroveň podpory Etherea (zelená linie) byla v posledních týdnech několikrát testována a je velmi možné, že v důsledku tržní negativity a nervozity může klesnout ještě níže. Cena ETH by potenciálně mohla klesnout až na 3 000 dolarů, než se znovu stabilizuje, ačkoliv existují známky, že některé velryby již začali token hromadit.

Takže dnešek by mohl představovat dno nedávných poklesů Etherea, což znamená, že investoři by měli rychle zasáhnout, pokud chtějí nakoupit dip. Také stojí za zmínku, že trh v posledních měsících v porovnání s jinými altcoiny, jako je Solana, ETH tak trochu opomíjel. V důsledku toho by v nadcházejících týdnech mohl překonat jiné altcoiny, jakmile se trh vrátí do expanzivní fáze, přičemž potenciální schválení spotových Ethereum ETF by mohlo jeho cenu masivně posunout.

Ethereum také zůstává jednou z nejsilnějších kryptoměn z hlediska fundamentů, s celkovou uzamčenou hodnotou (TVL) ve výši 50,27 miliardy dolarů, což je více než polovina celého sektoru DeFi. Závěrem lze říci, že cena Etherea si bude v následujících měsících pravděpodobně užívat velkého comebacku a potenciálně dosáhne úrovně 4 000 dolarů do poloviny léta.

Nový altcoin s potenciálem pro překonání trhu

Vzhledem k tomu, že cena ETH letos poměrně stabilně rostla, někteří obchodníci by mohli dát přednost novějším altcoinům, které mají potenciál k velkým nárůstům při zalistování na nových platformách. Dobrým příkladem je Sponge (SPONGE), token ERC-20, jehož tvůrci v únoru uvedli SPONGE V2, druhou verzi svého tokenu. SPONGE V2 běží na Polygonu a byl zalistován na Uniswapu, kde během dne od zalistování zdvojnásobil hodnotu.

Navzdory nedávné korekci trhu zůstává cena SPONGE V2 stále o více než 250% vyšší od chvíle, kdy se stal obchodovatelným. To je velmi býčí znamení, vzhledem k tomu, že většina nových meme coinů má tendenci tvrdě klesnout hned po svém počátečním hype cyklu.

Existuje hned několik důvodů proč je tento meme coin tak úspěšný. Sponge V2 nabízí dvě velká vylepšení oproti svému předchůdci. Prvním z nich je vylepšený model stakingu, který aktuálně může nabídnout roční procentní výnosy přes 370 % a zaručuje minimální výnos 40% po dobu 4 let. Tato míra APY se bude dynamicky upravovat podle toho, kolik tokenů obchodníci stakují a jak dlouho. Cílem je podporovat dlouhodobé držení.

Za druhé, SPONGE V2 je nativní token pro brzy vydanou P2E závodní hru s názvem  Sponge Racer. Hra pozve hráče, aby soutěžili jeden proti druhému, přičemž hráči s nejvyšším hodnocením obdrží největší odměny v tokenech Sponge V2.

Sponge V2 bude v době spuštění hry také zalistován na centralizovaných burzách, i když investoři ho mohou koupit již nyní na Uniswapu nebo na oficiálních webových stránkách Sponge. A jakmile k oběma těmto událostem dojde, cena tokenu by mohla zaznamenat velký nárůst.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img