Predikce ceny THORChain – RUNE vzrostl o 46 %, co se děje?

3
(2)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

V době psaní článku cena THORChain (RUNE) vzrostla na 1,35 USD, což je působivý 46% nárůst za 7 dní.

*Reklamní článek

RUNE také vzrostl o 30 % za poslední měsíc a o 5 % od začátku roku, ačkoli token ve skutečnosti klesl o 54 % za posledních 12 měsíců a o 93,5 % od doby, kdy dosáhl historického maxima 20,87 USD v roce května 2021.

Nicméně THORChain (decentralizovaný protokol o likviditě a obchodování) zaznamenal v posledních týdnech výrazný nárůst využití. A dá se předpokládat, že v krátkodobém horizontu RUNE pravděpodobně zaznamená další zisky.

Předpověď ceny TorChain – RUNE vzrostl o 46 %

Pokud byste si měli vybrat jednu z nejlepších mincí pro sledování, která v poslední době rychle roste, byla by to RUNE. Při pohledu na graf můžeme vidět, že v posledních dnech ohromně stoupl.

Index relativní síly coinu (fialová) včera vzrostl až k 90, ale místo toho aby spadl, když se mince stala překoupenou, zůstal nad 70. Tento signál naznačuje poměrně silný a udržitelný vzestupný trend. To lze vidět při pohledu na 30denní klouzavý průměr (žlutá), který prudce stoupá nad 200denní průměr (modrá).

Tento indikátor signalizuje rozhodující pohyb RUNE směrem k novému dlouhodobému vzestupu. S ohledem na vzdálenost od stávající linie podpory (zelená) bychom mohli také očekávat, že se token po skončení aktuálního mini bull runu zkonsoliduje na vyšších úrovních.

Je však také možné, že tento růst přetrvá několik dní nebo dokonce týdnů. Skutečnost, že nedávná výkonnost začala zveřejněním pozitivních údajů o růstu pro tento protokol decentralizované burzy a likvidity, tomu nahrává.

Téměř každý ukazatel nyní ukazuje na růst THORChain. Zejména je vidět, že TVL (celková hodnota uzamčených aktiv), objem transakcí a počet swapů tohoto cross-chain protokolu se každým dnem zvyšují.

A jasné je, že jak THORChain roste, poroste i poptávka po tokenech RUNE.

Zejména s tím, jak roste pool likvidity THORChain, je odpovídajícím způsobem vyžadováno více RUNE. Tento token je držen nad rámec jakékoli jednotlivé kryptoměny zalistované a uzamčené na platformě. Jednoduše řečeno, THORChain  používá RUNE jako dodatečné zajištění v každém poolu. Takže čím větší pool, tím více RUNE je třeba zamknout.

To nakonec povede ke zvýšení ceny RUNE. A mnozí očekávají, že cena během několika příštích týdnů vzroste až na 1,50 USD.

Další altcoiny s potenciálem

V poslední době RUNE zaznamenal silnou dynamiku, ale ve skutečnosti to není jediný token, který vykazuje dobrý výkon. Existuje hned několik slibných coinů s očekávaním potenciálních výnosů.

Zvláště dobré je sledovat předprodejní projekty. Je tomu tak proto, že v okamžiku, kdy jsou uvedeny na burze, mají značný potenciál pro masivní nárůst. V tomto směru bychom chtěli zmínit projekty jako Sonik Coin, Wall Street Memes, yPredict, Launchpad XYZ a Chimpzee, protože zaujaly pozornost kryptokomunity

Sonik Coin

Sonik Coin (SONIK) se inspiroval tématem nejprodávanější franšízy videoher SEGA v hodnotě mnoha miliard dolarů, Sonic the Hedgehog. Na trh přišel s cílem stát se „nejrychlejším meme coinem od nuly do 100 milionů dolarů“.

Meme coiny byly nejvýkonnější altcoiny, do kterých se letos investovalo, ale jen málo z nich nabízí odměny za staking. Sonik v současné době nabízí vysoké APY prvním účastníkům svého předprodeje. Projekt aktuálně  nabízí svůj token za zvýhodněnou cenu 0,000014 USD.

Se svou nízkou tržní kapitalizací, nastavením hard capu pro předprodej ve výši něco málo přes 2 miliony dolarů, spravedlivým uvedením na trh s jedinou předprodejní fází a bez tokenů pro tým může být Sonik Coin jedním z nejlepších altcoinů, které lze tento měsíc sledovat.

S celkovou zásobou tokenů 299 792 458 000 je předprodejním investorům přiděleno 50 % nabídky, 40 % je vyčleněno na odměny za staking a 10 % půjde na likviditu. Po předprodeji bude ERC-20 token SONIK uveden na Uniswap ve stejnou dobu jako událost generování tokenů, aby bylo zajištěno spravedlivé spuštění.

Wall Street Memes

WSM je nový token ERC-20, který od zahájení předprodeje v červnu získal již více než 24 milionu dolarů. Wall Street Memes je nový projekt odvozený od hnutí Wall Street Bets, které se dostalo do popředí short squeezem akcií GameStop v roce 2021. Díky tomu se mu od začátku podařilo získat obrovskou podporu online komunity.

To stačí k vysvětlení, proč předprodej Wall Street Memes dokázal dosáhnout ohromných výsledků v krátkém časovém období. Například jejich účet na Twitteru má 260 000 sledujících, což daleko převyšuje většinu meme coinů. Napříč sociálními sítěmi sleduje Wall Street Memes více než 1 milion lidí.

Wall Street Memes také využívá decentralizovanou tokenomiku. 50 % z celkové nabídky 2 miliard bylo přiděleno do předprodeje a dalších 30 % bude použito jako komunitní odměny. Tento design stačil k tomu, aby upoutal pozornost mnoha investorů. 

Předprodeje tokenů WSM se lze zúčastnit prostřednictvím oficiálních webových stránek . Stačí si propojit svou kryptoměnovou peněženku. Aktuální cena tokenu WSM je 0,0334 USD, ale na konci předprodeje vzroste na 0,0337 USD. Konec předprodeje je však za dveřmi. Pokud tedy chcete využít aktuální zvýhodněnou cenu, budete si muset pospíšit.

yPredict

Kryptoměnový projekt yPredict, který vyvíjí pokročilé AI nástroje pro analýzu včetně analýzy kryptoměn a SEO, právě pořádá předprodej nativního tokenu YPRED na financování vývoje. 80 % z celkové zásoby tokenů YPRED ve výši 100 milionů bylo alokováno pro předprodej a držitelé tokenů si mohou užívat až 45% čtvrtletní výnos prostřednictvím stakingu.

Předprodej YPRED je v současné době ve fázi 7, prodává se za 0,1 USD za token. Pospěšte si však, abyste využili výhod snížené ceny, protože cena tokenu YPRED se zvýší na 0,11 USD, jakmile předprodej dosáhne 4,58 milionu USD. Tokeny YPRED budou koncem tohoto roku zalistovány na kryptoměnových burzách za 0,12 USD.

yPredict se objevuje jako žhavé téma v kryptoměnové komunitě s vývojem pokročilé platformy pro predikci a analýzu cen kryptoměn založené na umělé inteligenci. yPredict „buduje nejmodernější platformu pro analýzu a obchodování kryptoměn, která uživatelům poskytuje desítky obchodních signálů, identifikace vzorů a analýzy tržního sentimentu.“

yPredict již vydal beta verzi a předregistrovat se můžete zde. Platforma bude také provozovat jedinečné tržiště, kde mohou nezávislí vývojáři a obchodníci nabízet své prediktivní modely jako službu za předplatné. Token YPRED je některými považován za jednu z nejlepších AI kryptoměn díky různému využití, které nabízí platforma yPredict. Držitelé YPRED budou pravděpodobně držet token po dlouhou dobu kvůli výhodám vysokého výnosu a diskontní sazby pro služby ypredict.

Launchpad XYZ

Launchpad XYZ vyvíjí snadno použitelný, komunitou řízený, all-in-one Web3 ekosystém, „který uživatelům pomůže získat za své peníze co nejvíce na příštím býčím trhu“. Launchpad XYZ by měla být užitečná platforma pro každého od začínajících obchodníků až po experty, které prostě baví nejen obchodování, ale také hraní blockchainových her nebo vlastní pár NFT.

Launchpad XYZ poskytuje mnoho údajů, od hloubkové analýzy až po zprávy a sentiment trhu, aby uživatelům pomohl naučit se a porozumět ekosystému web3. Jedním z nejočekávanějších nástrojů je Apollo, vlastní asistent umělé inteligence (AI).

Podle Launchpadu XYZ Apollo „dekóduje a analyzuje virtuální aktiva a používá data k přijímání informovaných investičních rozhodnutí, aby maximalizoval návratnost investorů.“ Kromě toho inovativní systém hodnocení nazvaný Launchpad Quotient pomáhá uživatelům přizpůsobit se rychle se měnícímu ekosystému Web3.

Tento hodnotící systém využívá více než 400 datových bodů, včetně sociálních, finančních a tržních dat, k poskytování hodnocení spolehlivosti pro různé kryptoměny, což pomáhá přijímat investiční rozhodnutí. Launchpad XYZ má všechny nástroje, které by investor mohl potřebovat, ale sní o tom, že bude víc než jen platforma pro investování kryptoměn.

Projekt si klade za cíl vybudovat “platformu, která poskytuje snadný přístup ke skvělým blockchainovým projektům na jednom místě“.

Chimpzee

Chimpzee (CHMPZ), ekologická kryptoměnová platforma, poskytuje uživatelům možnost aktivně se zapojit do zelených aktivit a zároveň generovat zisky. Projekt nedávno dosáhl působivého úspěchu a získal více než 1,19 milionu dolarů investic prostřednictvím předprodeje svého nativního tokenu CHMPZ.

Silnou stránkou Chimpzee je jeho deflační mechanismus. Tým oznámil, že spálí značné množství zásoby tokenů, přičemž již bylo spáleno 100 miliard CHMPZ a po spuštění se očekává další spálení. Plánované dodatečné výpaly naznačují, že celková zásoba tokenů by mohla být upravena pod 40 miliard.

Projekt Chimpzee spojuje zelené iniciativy a technologie. Funkce platformy, jako je P2E hra Zero Tolerance a NFT tržiště, které jsou ve vývoji, budou generovat výnosy pro investory a zároveň přispívat k životnímu prostředí a filantropii. Na platformě naleznete také Chimpzee Store. Kromě vyplácení tokenů CHMPZ jako kompenzace zákazníkům, kteří používají tento internetový obchod, je část zisku věnována na charitu.

Vzestup platforem jako Chimpzee poskytuje novou investiční perspektivu. Dokazuje, že řešení DeFi mohou být přínosem pro životní prostředí a zároveň generovat příjmy. Rozhodnutí, která děláme dnes, mohou vytvořit lepší budoucnost.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img