Predikce ceny Solana: Jaké další úrovně je třeba sledovat?

4.5
(2)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Cenová akce Solana (SOL) zůstává na radaru investorů. Aktuálně se obchoduje po poklesu ceny o více než 3,5 % v posledních 24 hodinách za 106,23 USD s denním objemem obchodování 2,3 miliardy USD. Navzdory mírnému zakolísání trhu si SOL udržuje robustní tržní kapitalizací přes 47,6 miliard USD, což jej řadí na páté místo v žebříčku největších kryptoměn na CoinMarketCap. Predikce ceny Solana závisí v tuto chvíli na udržení úrovně podpory 98,60 USD, která představuje zásadní bod pro budoucí cenovou akci v dynamickém prostředí kryptoměn.

*Novinkový článek obsahuje i reklamu

Predikce ceny Solana

Kritický pivot point pro SOL se nachází na 98,60 USD. Pokud SOL tuto úroveň udrží, může  se vyhnout sestupnému trendu. Úrovně odporu se pohybují kolem 110,54 USD a 114,74 USD. Pokud však SOL bude pokračovat v poklesu, nejbližší úroveň podpory je nyní 105,97 USD. V případě, že dojde k prolomení této úrovně i pivot pointu, cena SOL bude směřovat k 94,24 USD, přičemž další záchranné body jsou až na 89,36 USD a 85,51 USD. Tyto úrovně jsou zásadní pro směr ceny Solana v krátkodobém až střednědobém horizontu.

Index relativní síly (RSI) je v současnosti na hodnotě 42, což poukazuje na medvědí dynamiku, protože je pod neutrální hodnotou 50. To naznačuje, že prodejci mají v současnosti na trhu navrch. Nicméně to nemusí trvat dlouho, výskyt svíčky Doji na úrovni podpory 98,60 USD naznačuje možný obrat tohoto sentimentu. Pokud Solana tuto úroveň udrží, mohlo by to vyvolat posun k býčí dynamice.

50denní exponenciální klouzavý průměr (EMA) je na 107,25 USD, což dále potvrzuje význam aktuálních cenových pohybů. Nedávno došlo k prolomení sestupné trendové linie na 110,50 USD, což vyústilo v pokles pod úroveň 105,80 USD. Cenovou akci zahájily prudké výprodeje, ale současná podpora pokles pozastavila a nyní by mohlo opět dojít k odrazu.

Analýza a prognóza trhu Solana

Technické indikátory ukazují, že Solana se aktuálně nachází na rozcestí, přičemž další vývoj  velmi závisí na reakci trhu na úroveň podpory 98,60 USD. Pokud se cena dostane pod tento bod, s největší pravděpodobností by to vedlo k prodloužení prodejního trendu směrem k nižším úrovním podpory na 94,25 USD a možná až na 89,36 USD.

Na druhou stranu udržení nad 98,60 USD by mohlo zneplatnit medvědí perspektivu a připravit půdu pro odraz na úroveň okamžité rezistence. Závěrem lze tedy konstatovat, že celkový trend SOL zůstává pozitivní, dokud se cena drží nad pivot pointem 98,60 USD.

SMOG: Exkluzivní odměny za staking a největší airdrop v historii Solany

SMOG je zbrusu nový meme coin, který zaujal kryptokomunitu plány na masivní airdrop propagovaný jako “největší airdrop v historii blockchainu Solana”. S ohledem na to tvůrci sestavili promyšlenou tokenomiku. Celkem bylo vytvořeno 1,4 miliardy tokenů SMOG, 50 % z celkové nabídky je určeno na marketing, 35 % na odměny v rámci airdropů, 10 % na budoucí zalistování na CEX a 5 % zajistí likviditu na DEX.

Také na meme coin poměrně rozsáhlá roadmapa je pečlivě navržena tak, aby zvýšila zapojení komunity a dosah SMOG v kryptoměnovém ekosystému. Projekt má před sebou působivou cestu, základními kroky, jako je vývoj webových stránek a implementace tokenů počínaje, a ambiciózními cíli, jako je dosažení dominance na sociálních sítích, zavedení spalovacího mechanismu a korunování sebe sama jako krále SOL konče.

Pokud vás projekt zaujal a chcete se připojit k této cestě již ve fázi spuštění tokenu, zapojit se do stále se rozšiřující komunity a zúčastnit se největšího airdropu v historii Solany, níže najdete jak na to.

  • Kupte si tokeny SMOG na agregátoru DEX Birdeye s peněženkami Solana a držte je, což vám zajistí podíl na airdropu.
  • Uživatelé Etherea mohou nakupovat přes OTC widget přímo na oficiálních stránkách projektu, kde naleznete také možnost stakingu s APY 42 %.
  • Pokud chcete zvýšit svůj podíl na airdropu, přihlaste se na Zealy, kde můžete plnit denní, týdenní a měsíční úkoly, za které získáváte airdropové body a posunujete se v žebříčku.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img