Predikce ceny ETH – Proč je 1 600 USD skvělým vstupním bodem pro nákup Etherea 

5
(1)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Předpověď ceny Etherea ke dni 30. ledna je býčí, jelikož se pohybuje u hranice 1 600 USD. Cena Etherea, jedné z nejoblíbenějších kryptoměn na světě, v posledních měsících neustále roste. Investoři se snaží získat a shromažďovat ETH za vstupní ceny, které poskytují atraktivní výnosy, protože svět se adaptuje na Ethereum stále rychleji. 

Jedním takovým vstupním bodem pro investory a společnosti by mohla být hranice, která se pohybuje kolem 1 600 USD, což představuje fantastickou příležitost k nákupu a shromažďování ETH. V tomto článku si projdeme, proč je 1 600 dolarů dobrým výchozím bodem pro nákup Etherea a vstup na kryptoměnový trh. 

Prozkoumáme řadu proměnných, které ovlivňují prognózy ceny Etherea, včetně celkové nálady na trhu, technické analýzy cenových pohybů, zpráv týkajících se pokroku v blockchainovém průmyslu a další zajímavosti. Tyto faktory by vám měly poskytnout lepší představu o tom, proč je zrovna nyní ten správný čas, kdy vstoupit na trh a akumulovat ETH.

Čeká nás upgrade Shangai pro Ethereum – co očekávat, a jaký to bude mít dopad na kryptoměnový trh

Šanghajský protokol brzy obdrží upgrade od Etherea, který do sítě přiláká více stakerů a validátorů. To značí velký milník, protože to blockchainu Etherea poskytne přístup k široké škále nových možností. O upgradu, které ETH čeká se mluví také jako o Shangai Upgrade, v případě, že byste si chtěli vyhledat více informací o očekávané aktualizaci.

Aktualizace Ethereum Shanghai je vytvořena tak, aby validátorům usnadnila získávání peněz po stakingu ETH. V současné době nelze tyto vsazené měny Ethereum vybrat; aktualizace to však změní. Na netrpělivě očekávaném upgradu Surge, který zvýší škálovatelnost blockchainu, Ethereum v současné době pracuje. Zavedení tohoto protokolu může výrazně zvýšit cenu Etherea.

Predikce ceny Etherea (ETH)

Díky objemu obchodů ve výši 7,1 miliardy dolarů za posledních 24 hodin se cena Etherea zvýšila na 1615,76 USD. S tržní kapitalizací 197 miliard USD je podle CoinMarketCap druhou největší kryptoměnou a za tuto dobu si připsala 2,50 %.

Cena párové dvojice ETH/USD kolísala a nepodařilo se jí dosáhnout hodnoty 1 600 USD. Je velmi pravděpodobné, že pokud se bude cena Etherea i nadále pohybovat na této nebo nižší úrovni, dojde k negativnímu tlaku na jeho cenu. Symetrický trojúhelníkový obrazec, který se na trhu objevil, navíc naznačuje, že investoři si nejsou jistí, jaké kroky by měli nyní do budoucna, následovat.

ETH nyní získává podporu na úrovni kolem 1560 USD. Pokud podpora nevydrží, může ETH klesnout až na 1 500 USD. Na druhou stranu, pokud se kryptoměně podaří překonat hranici odporu 1625 USD, mohla by se vyšplhat k 1680 USD. To už by pro mnohé investory znamenalo slušný růst, kdy ještě minulý měsíc se cena Ethera pohybovala kolem 1100 USD.

Kryptoměny, které nesmíte v roce 2023 prošvihnout

Pokud si stále nejste jistí, zda je nyní vhodná doba pro nákup Etherea, podívejte se s námi na 3 kryptoměnové předprodeje. Tyto předprodeje nabízí obzvlášť atraktivní cenu a zajímavé projekty. Pokud koupíte projekt ještě v předprodeji, může to znamenat, že si za pár týdnů, měsíců či let můžete připsat opravdu velké zisky. 

Meta Masters Guild (MEMAG)

Díky špičkové a pohlcující mobilní herní technologii zaznamenal projekt Meta Masters Guild a jeho nativní token MEMAG v roce 2023 velký úspěch. Podobně se Meta Masters Guild snaží zpřístupnit blockchainové technologie všem prostřednictvím své Web3 herní platformy.

Meta Masters Guild nabízí svým hráčům možnost bavit se hraním her a vydělávat Gems, virtuální měnu, kterou utrácejí ve hře. Hráči mohou díky této další vrstvě zábavy získat výhodu nad ostatními hráči, která je může udržet v čele skupiny.

Nenechte si ujít příležitost zakoupit tokeny MEMAG a možná na nich vydělat ještě před vypršením předprodeje. Tyto mince lze nakupovat a obchodovat s nimi na otevřených trzích i je používat k nákupu herních tokenů Gems. V důsledku toho se očekává, že token $MEMAG brzy dosáhne nových výšin. 

Zásluhu na tom má obrovská komunita hráčů, které herní prostředí Meta Masters Guild znovu a znovu přitahuje. Jedním z fantastických aspektů hraní her je to, že k účasti není zapotřebí žádný finanční závazek; hráči mohou jednoduše naskočit a bavit se! Pokud vás projekt Meta Masters Guild zaujal, přidejte se na sociální sítě platformy, ať vám nic neunikne.

Fight Out (FGHT)

Přední fitness software move-to-earn (M2E) získává mezi sebe nový krypto projekt Fight Out. Projekt Fight Out odměňuje uživatele prostřednictvím Reps (neboli “tokenů v aplikaci”) za jakoukoli formu fyzické aktivity. Lidé si mohou stáhnout tuto aplikaci a za každý trénink, který dokončí, obdrží jako odměnu právě tokeny Reps.

Vydáním aplikace, která motivuje lidi ke zdravějšímu životnímu stylu a aktivitě, FGHT posouvá odvětví fitness kupředu. Pomocí přizpůsobených NFT avatarů pomáhá aplikace Fight Out sledovat a analyzovat výsledky fyzických tréninků. Uživatelé jsou nabádáni, aby si udržovali své úspěchy tím, že budou dodržovat své rutiny s pomocí této aplikace, která nabídne motivační prvky, tréninky šité na míru a NFT avatary. Fight Out podpoří také ambasadoři, kteří budou motivovat uživatelé k lepším výkonům. 

Předprodej FGHT zaznamenal fenomenální úspěch a již vybral úžasných 3,5 milionu dolarů. Projekt přitáhl velkou pozornost investorů a již několik měsíců se vyprodává rychlostí světla. Pokud máte o tento nový M2E projekt zájem, měli byste jednat rychle, abyste využili této jedinečné šance. Brzy se totiž cena opět zvýší. Aktuálně můžete token $FGHT pořídit za cenu 0.01825 USD. 

C+Charge (CCHG)

Zelená krypto platforma s názvem C+ Charge nabízí tokeny CCHG, které by měly v blízké budoucnosti přinést obrovské výnosy. Cílovou skupinou jsou zejména majitelé elektromobilů, protože trh s elektromobily rychle roste a očekávání od platformy C+ Charge rostou. Projekt C+Charge si klade za cíl usnadnit EV nabíjení vozů a sjednotit správu plateb pomocí mobilní aplikace.

Ve své podstatě mohou ti, kteří vlastní elektromobily a nabíjejí je, získat za své dobíjení uhlíkové kredity. Tyto kredity lze směnit za tokeny CCHG, kterými lze platit za služby nabíjení elektromobilů na stanicích po celém světě. V současné době probíhá předprodejní fáze zbrusu nové ekologické kryptoměnové iniciativy s úžasným potenciálem. 

Projekt vybral v předprodeji již více než 434 tisíc dolarů. K zalistování tokenu CCHG na burzu by mělo dojít 31. března. Tokeny můžete nyní koupit za cenu 0,013 USD za jeden token. Cena se s další fází předprodeje zvýší. Pokud vás tedy tato zelená kryptoměna zaujala, zapojte se do předprodeje, abyste si zajistili tu nejlepší cenu. 

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img