Predikce ceny bitcoinu: Objem obchodů vzrostl na více než 21 miliard dolarů, nakupují čínské velryby?

4
(1)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Bitcoin (BTC) se dnes obchoduje za 67 151 USD, což představuje nárůst o 0.15 % za posledních 24 hodin, s objemem obchodování 21,3 miliard USD. Bitcoin si udržuje svou vedoucí pozici v žebříčku kryptoměn na platformě CoinMarketCap s tržní kapitalizací 1,32 bilionu USD, což vyvolává spekulace ohledně současné dynamiky.

Tato predikce ceny bitcoinu je výrazně ovlivněna aktivitou čínských velryb, které velkou měrou přispěli k významnému objemu obchodování, a sehráli tak ústřední roli v nedávném nárůstu BTC.

*Novinkový článek obsahuje reklamu inzerenta

Predikce ceny bitcoinu

Z technického hlediska je na 4hodinovém grafu BTC/USD identifikován pivot point na 66 680 BTC, a vzhledem k tomu, že se BTC drží nad touto úrovní, je krátkodobý výhled poměrně býčí.

Nejbližší odpor se nachází na úrovni 69 296 USD, následován 71 090 USD a 72 809 USD. V případě poklesu nalezne cena BTC podporu na úrovni 64 662 USD, přičemž další potenciální záchranné body jsou na 63 299 USD a 61 517 USD. Index relativní síly (RSI) je aktuálně na 64, což naznačuje, že bitcoin není ani překoupený, ani přeprodaný. 50-denní exponenciální klouzavý průměr (EMA), který činí  64 739 USD, posiluje celkový býčí trend.

Bitcoin pokračuje v obchodování s býčím sklonem, cena se drží nad aktuálním pivot pointem 66 680 USD. 50 EMA podporuje nákupní trend a RSI se také drží nad 50. Všechny tyto faktory signalizují pokračující vzestupný trend. Formace Doji svíček nad pivot pointem naznačuje neutrální sentiment, ale celkový výhled zůstává pozitivní, pokud se bitcoin udrží nad touto kritickou úrovní.

Predikce ceny bitcoinu

Pokud si bitcoin udrží svou pozici nad pivot pointem, cena by se mohla posunout výše k identifikovaným úrovním odporu na 69 296 USD, 71 090 USD a 72 809 USD.

Nicméně pokud dojde k prolomení pod pivot point,  mohlo by to vyvolat prudký prodejní trend, který by cenu posunul k úrovním podpory na  64 662 USD, 63 299 USD a 61 517 USD. Reakce trhu na tyto klíčové úrovně bude rozhodující pro určení krátkodobého směru této kryptoměny.

Závěr: Bitcoin je dle techniky býčí

Technický výhled Bitcoinu zůstává býčí, protože se drží nad pivot pointem. Odpor na 69 296 USD bude první překážkou, kterou je třeba překonat, a pokud překoná také 71 090 USD a 72 809 USD, mohlo by dojít k dosažení posledního ATH.

Současná úroveň RSI naznačuje, že je prostor pro další zisky, i když je třeba opatrnosti, pokud bitcoin klesne pod pivot point. 50-denní EMA na 64 739 USD poskytuje pevný základ pro pokračující vzestupný trend. Obchodníci by měli tyto klíčové úrovně pečlivě sledovat, protože reakce trhu bude určovat další fázi pohybu ceny bitcoinu.

Poslední šance koupit Dogeverse před spuštěním – Bylo vybráno již přes 15 milionů dolarů

Dogeverse, první multichainový meme coin, který bude spuštěn hned na šesti  blockchainech, včetně Ethereum, BNB Smart Chain, Polygon, Solana, Base a Avalanche, zaznamenal pozoruhodný start své cesty v kryptoměnovém světě.

Projekt během své předprodejní kampaně úspěšně vybral již více než 15 milionů dolarů, což překonalo jeho počáteční cíl těsně pod 13 miliony dolary. Finální předprodejní cena tokenů DOGEVERSE je 0,00031 USD.

Tato široká expanze napříč několika blockchainy si klade za cíl spojit populární přitažlivost Doge s mnoha možnostmi blockchainu, což slibuje větší využitelnost a širší přijetí. Se spuštěním na obzoru je toto poslední šance investovat do Dogeverse za současnou cenu.

Pokud vás projekt zaujal, můžete pro více aktualizací sledovat oficiální kanály Dogeverse na Twitteru a Telegramu. Mnozí influenceři považují Dogeverse za skvělou investiční příležitost a předpokládají, že cena po zalistování tokenu na burzy několikanásobně vzroste! Žádné zhodnocení však není jisté a proto musí každý investor před jakoukoliv investicí zvážit všechna rizika.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img