Pozvánka na Bitcoin live stream – medvědi jsou čím dál agresivnější, odolají býci náporu?

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Jak bylo rozebráno v dnešní analýze na Bitcoin, na trh se nám vrátila dynamika, což bylo posledních několik dní dost očekávané. Nicméně ona dynamika doprovázela pokles kurzu až po nějakých 45 600 USD. Tudíž jsme se nakonec nedostali vyloženě k těm 42 000 USD, což je velmi sledovaná hladina. Ve všeobecnosti se totiž očekává, že zde bude velmi urputná obrana. Je tedy šance, že se této hladiny dočkáme?

V rámci dnešního livestreamu v 19:30 na kanálu Žraloci sobě si trh zevrubně rozebereme. A podíváme se nejen na Bitcoin a Altcoin Index. Chtěl bych se totiž opětovně víc zaměřit na zlato, kde je náběh na několikaměsíční expanzi. Kromě toho se v rychlosti podíváme na akciové indexy, kde tento týden stoupá volatilita. V rychlosti si rozebereme dolarový index a dluhopisový trh. A když zbyde čas, tak i nějaké altcoiny.

BTC

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: