Potenciální nejlepší kryptoměny, do kterých lze investovat v prosinci 2023

1
(1)

Výhled je takový, že každý rok jsou spuštěny tisíce nových projektů, všichni investoři hledají obrovské výnosy a speciální řešení do budoucna. Proto nalezení nejlepší kryptoměny, do které právě teď investovat může být obtížný úkol. Historie ukazuje, že jen několik z těchto projektů dosáhne svých cílů, mnoho jich nedokáže realizovat svůj potenciál. V tomto článku naleznete nejlepší kryptoměny, do kterých investovat v prosinci 2023, vysvětlujeme základy a doporučené metody výzkumu, které lze použít při hledání nejlépe hodnocených projektů, a varovné signály, kterým se vyhnout.

*Reklamní článek

Souhrn pro potenciálně nejlepší kryptoměny, do kterých lze investovat v prosinci 2023

Pokud hledáte potenciálně nejlepší kryptoměny, do kterých lze investovat v prosinci 2023, diverzifikace a řízení rizik jsou velmi důležité. Je podstatné pochopit, že různí investoři mohou mít různé tolerance vůči riziku a že kryptoměny mohou být vysoce volatilní a tudíž velmi rizikové.

 • Bitcoin ETF token – Projekt, který reaguje na skutečné události na trhu, a to možné schválení bitcoinového spotového ETF Komisí pro cenné papíry a burzy USA (SEC). Se současným APY přesahujícím 120 % a blížícím se schválením BTC Spot ETF, stojí token BTCETF za zvážení.
 • Bitcoin Minetrix – Nový předprodejní projekt, který umožňuje investorům zapojit se do ekosystému těžby bitcoinů od pouhých 10 USD. Bitcoin Minetrix je prvním projektem na světě s mechanismem Stake-to-Mine
 • Meme Kombat – Nový projekt, který vytváří Battle Arenu, kde budou moci uživatelé vsadit na výsledek soubojů svých oblíbených meme coinů se špičkovým vykreslením generovaným AI. V současné době nabízí APY přibližně 400 %.
 • Launchpad XYZ –  Projekt, který vytváří novou platformu zaměřenou na sjednocení nástrojů Web3 na jednom místě. Cílem je zjednodušit zapojení do odvětví Web3.
 • yPredict – Tato nadcházející platforma poskytne obchodníkům řadu datových bodů, statistik a nástrojů, které mohou využít, a umožní vývojářům prodávat své predikční modely na proprietárním tržišti.
 • Chimpzee – Projekt, který bojuje za krásnější a zelenější život na Zemi a při tom připravuje platformu, která nabídne uživatelům několik způsobů, jak generovat pasivní příjem.

Potenciálně nejlepší kryptoměny, do kterých lze investovat v prosinci 2023

Při výběru nejlepších kryptoměn, které chcete přidat do svého investičního portfolia, je moudré pečlivě si přečíst whitepaper projektu a vyhodnotit jeho cíle a nakolik jsou tyto cíle reálné. Níže jsme analyzovali několik tokenů, které se dají považovat za nejlepší kryptoměny, do kterých investovat v prosinci 2023,

Bitcoin ETF – Projekt, který reaguje na možné schválení bitcoinového spotového ETF

Projekt Bitcoin ETF, který je na seznamu nejnovějších kryptoměn, lze definovat jako platformu, která umožňuje spekulovat a potenciálně vydělávat na vývoji ohledně cenových pohybů bitcoinů a procesu schvalování spotových bitcoinových ETF. Bitcoin je první a nejvíce zavedená měna na trhu. Altcoiny dostupné na trzích s kryptoměnami po celém světě jsou stále přímo ovlivněny výkonem bitcoinu. Možnost obchodování s bitcoiny jako s fondem na tradičních burzách je vývoj, který by cenu BTC také stimuloval.

Je známo, že záležitost je již nějakou dobu vyhodnocována americkou Komisí pro cenné papíry a burzy (SEC). Komise nakonec své rozhodnutí pravděpodobně naposledy odložila na později a nyní je očekáván verdikt. Je téměř jisté, že trhy s kryptoměnami budou pozitivně ovlivněny, pokud komise SEC přijme Bitcoin jako spotové ETF.

Projekt Bitcoin ETF by z takového vývoje mohl těžit také. Tento token, který je aktuálně k dispozici v předprodeji, zalistuje svůj nativní token BTCETF na burzách po 10 různých fázích, ze kterých se kampaň skládá. Projekt, který disponuje celkovou zásobou 2,1 miliardy BTCETF, nabídl pro tyto účely 40 % tokenů. Počet tokenů, které budou nabízeny k prodeji v každé fázi, je pevně stanoven na 840 milionů, ale ceny porostou. 

Nejdůležitější vlastností projektu Bitcoin ETF je, že je deflační. S každým významným vývojem ohledně spotových bitcoinových ETF se určitá část tokenů spálí a počet tokenů na trhu se sníží. Například 5 % nabídky bude spáleno, když objem obchodování BTCETF dosáhne 100 milionů, nebo dalších 5 %, jakmile SEC schválí Bitcoin Spot ETF v USA. Celkem bude spáleno 25 % tokenů.

Kromě toho projekt nabízí možnosti stakingu za poměrně lukrativní sazby, které kolísají v závislosti na počtu tokenů držených investorem a období uzamčení. Potenciální investory jistě potěší, že nabízí APY blížící se 130 % již v předprodejní fázi.

Bitcoin Minetrix – Nový předprodejní projekt, který umožní investorům zapojit se do těžby bitcoinů za pouhých 10 USD

Bitcoin Minetrix je inovativní kryptoměnový projekt, který právě vstoupil na trh a během několika dní se stal trendem na sociálních sítích. Ve své nejjednodušší podobě je možné tento projekt popsat jako decentralizovanou cloudovou těžební platformu. Odvětví cloudové těžby má však notoricky známou historii podvodů a podvodných aktivit, což není příliš povzbudivé. 

Investoři jsou přirozeně také skeptičtí ohledně vstupu Bitcoin Minetrix na trh, ale když prozkoumáme technickou dokumentaci, můžeme vidět, že situace je zcela odlišná. Odvětví těžby bitcoinů se stává jedním z nejlukrativnějších sektorů kryptotrhu. Drobní investoři však nejsou schopni těžit ze ziskovosti odvětví, a to především kvůli enormním investičním nákladům potřebným k vytvoření konkurenceschopného těžebního provozu. Díky řešení, které tento projekt nabízí, se Bitcoin Minetrix stává jednou z nejzajímavějších kryptoměn.

Mechanismus konsenzu bitcoinu PoW podporuje soutěž mezi těžaři, aby byla zajištěna bezpečnost a decentralizace sítě. Aby se však bohaté společnosti dostaly před tuto konkurenci, rychle vybudovaly rozsáhlé těžařské farmy založené na ASIC. Když vezmete v úvahu náklady na hardware a energii, které běžný těžař musí mít, těžba bitcoinů se ztížila. Zde přichází Bitcoin Minetrix, mimořádný projekt, který poskytuje řešení problémů, jako jsou podvody, vysoké náklady a individuální kompetence.

Umožňuje přesunout těžbu bitcoinů do cloudového prostředí spalováním těžebních kreditů získaných stakingem tokenů BTCMTX. Zainteresovaní investoři se mohou zapojit do projektu nákupem BTCMTX za aktuální cenu 0,0119 USD, přičemž mohou využít možnost stakingu s APY 132 %.

Meme Combat – Projekt, který vyvíjí Battle Arenu, kde budou moci uživatelé vsadit na výsledek soubojů svých oblíbených meme coinů

Zcela nový projekt Meme Kombat, který vstoupil na trh, by mohl být ve svém oboru velkým jménem. Projekt, jehož předprodej je v plném proudu, má unikátní vlastnosti. Většina meme coinů je navržena způsobem, který nenabízí žádné využití. Navzdory tomuto klišé však Meme Kombat vyvíjí platformu, která se nejen spoléhá na sílu komunity, ale svým uživatelům vydělává peníze pomocí mechanismu stakingu.

Navíc staking není jedinou možností, jak uživatelé mohou vydělat peníze. Tato platforma, která bude zvláště zajímavá pro všechny milovníky her, kteří milují Battle Areny. V tomto případě se sejdou nejlepší meme coiny, které budou soutěžit o místo krále.

Projekt se zaměřuje na různé metody sázení na souboje jako hráč proti hráči, hráč proti hře nebo sázky na události během souboje. Uživatele si užijí překvapení a faktor zábavy naplno s překvapivými herními pohyby generovanými umělou inteligencí.

Projekt má celkovou zásobu 12 milionů tokenů MK, investorům nabízena polovina nabídky tokenů, tedy 6 000 000, prostřednictvím předprodeje. Zdá se, že token, jehož cena je aktuálně 0,214 USD, přitahuje mnoho investorů, zejména ty, kteří sympatizují s různými meme coiny.

Zdá se, že Meme Kombat se může dostat do popředí po svém zalistováním na CEX po předprodeji, ale ještě předtím je netrpělivě očekáváno i jeho zalistování na decentralizovaných burzách. Projekt, o kterém si myslíme, že osloví především investory milující GameFi, je na dobré cestě k solidnímu výkonu.

Launchpad XYZ –  Projekt, který vytváří novou platformu zaměřenou na sjednocení nástrojů Web3 na jednom místě

Díky projektu Launchpad XYZ budete moci získat více informací o své investici do Web3. Tým stojící za platformou, která také nabídne novinky jako možnost investovat do frakcionovaných aktiv pomocí nativního tokenu LPX a NFT DEX, se aktuálně zaměřuje na předprodejní fázi. 

Ekosystém, ve kterém se LPX používá různými způsoby, bude obsahovat například decentralizovanou burzu, Web3 peněženku, obchodní terminál, Metaverse knihovnu, předprodeje kryptoměn a mnoho dalšího.

Jedním z největších důvodů, proč projekt oslovil tolik investoru je to, že využívá umělou inteligenci, která do našich životů vstoupila velmi rychle. Uživatelé budou moci do vyhledávacího pole zadat své otázky a získat vhodné odpovědi pro danou situaci, informace a tipy. Existují také příležitosti sdílet tuto odpověď na sociálních sítích. 

Uživatelé se také mohou těšit na P2E hub. Zde budou recenze a analýzy o krypto hrách a můžete dokonce sázet na výsledky her v reálném čase. Díky integrované DEX lze ihned  provádět transakce týkající se těchto předpovědí. Projekt tak umožní svým uživatelům těžit z dobrých herních tokenů a metaverse coinů dříve než kdokoli jiný.

yPredict – Tato nadcházející platforma poskytne obchodníkům řadu datových bodů, statistik a nástrojů

Mezi nejnovější kryptoměny, které zaujaly kryptokomunitu, patří také yPredict. Tato platforma pro výzkum a analýzu transakcí, která nabídne podrobné předpovědi generované AI, si klade za cíl pomoci investorům činit informovanější a ziskovější investice do kryptoměn. Platforma bude fungovat na základě algoritmů vytvořených experty na strojové učení a umělou inteligenci.

Nativní token YPRED je středem ekosystému projektu a byl vytvořen na blockchainu Polygon, který je jednou za jednu z nejrychlejších sítí na světě. Uživatelé budou moci v rámci ekosystému projektu vydělávat různými způsoby. Navíc díky různým predikčním modelům mohou uživatelé zvýšit svůj zisk. 

Kroky, jak se zapojit do právě probíhající předprodejní kampaně, jsou poměrně jednoduché a velmi podobné předprodejním postupům u jiných kryptoměn. Pro nákup tokenu YPRED je nutné mít peněženku kompatibilní s Ethereum. Transakci můžete zahájit připojením spolehlivých peněženek, jako je MetaMask nebo Trust Wallet, k webu.

Také stojí za zmínku, že projekt bude fungovat metodou předplatného. Po přihlášení k odběru získají uživatelé přístup k předpovědím o kryptoměnách založeným a jejich vyhlídkách na výdělky. Ihned poznamenejme, že uživatelé budou mít možnost vybrat si mezi více než jedním predikčním modelem. Díky tomu si mohou vybrat ty, které vyhovují jejich obchodní strategii a zájmům.

Chimpzee – Projekt, který bojuje za krásnější a zelenější život na Zemi

Od svého vzniku si projekt Chimpzee získal pozornost kryptokomunity, ale také iniciativ mimo ni. Někteří ho považují za vynikající investiční příležitost, protože se projekt točí kolem ochrany zvířat a životního prostředí. To však není jediný faktor, který z něj dnes dělá populární kryptoměnu.

Chimpzee nabídne hned několik zdrojů pasivního příjmu. Aktivní uživatelé budou moci získat na NFT tržišti část poplatků zpět, přičemž tento proces tým nazývá Trade2Earn. Další možností je nákup v Chimpzee shopu, kde část zisku je vrácena zpět nakupujícím a část jde na charitu – Shop2Earn. A konečně, uživatelé se budou moci zapojit do hraní Play2Earn hry Zero Tolerance a s každým dosaženým milníkem získají odměny.

Pokud si chcete pořídit CHMPZ, musíte mít nejprve peněženku jako MetaMask nebo Trustwallet. Dále je třeba připojit peněženku k oficiálnímu webu Chimpzee a můžete začít nakupovat své kryptoměny. K tomu jsou k dispozici tři možnosti, a to platba kartou, USDT nebo ETH. 

Projekt Chimpzee získal dobrou pověst, protože již nyní během předprodeje se podílí na několika ekologických iniciativách, které přispívají k jeho popularitě. Za zmíku stojí například vysazení 30 000 stromů napříč kontinenty. Je také třeba poznamenat, že projektový tým byl ověřen Cyberscope. Podobně společnost Solidity Finance provedla bezpečnostní audit smart kontraktu, aby posílila důvěru investorů ve všech ohledech.

Jak jsem určili potenciálně nejlepší kryptoměny, do kterých lze investovat v prosinci 2023

Investování do kryptoměn zahrnuje volatilitu a riziko, takže investoři musí provést vlastní výzkum. Zejména nové projekty mohou mít vysoké potenciální výnosy, ale trh není tak zavedený jako u stávajících projektů, takže se může zvýšit volatilita.

K vyřešení tohoto problému je důležité zvolit holistický přístup k hodnocení, protože pomáhá investorům činit informovaná rozhodnutí v dynamickém a komplexním prostředí trhu s kryptoměnami.

Jak rozpoznat potenciální varovné signály

Při prozkoumávání kryptoměnových projektů, zejména těch nových, je dobré komplexně zkontrolovat webovou stránku a whitepaper projektu. Při hodnocení těchto projektů je vhodné věnovat pozornost následujícím potenciálním varovným signálům:

 • Pokud je whitepaper špatně napsaný, uspěchaný nebo postrádá srozumitelnost, projekt možná nebyl důkladně naplánován nebo může jít o podvod.
 • Neexistuje žádná roadmapa.
 • Pokud má projekt malý počet sledujících na sociálních sítích nebo velký počet sledujících, ale nedostatečnou aktivitu, což naznačuje, že si možná zakoupili sledující.
 • Pokud je vývojářský tým anonymní, mohou existovat obavy o transparentnost a bezpečnost projektu.

Meme coiny, které patří do kategorie vysoce spekulativních kryptoměn, často představují mnoho varovných signálů, ale přesto mohou přinést vysoké výnosy. Mnoho z těchto coinů dosáhne úspěchu v krátkém časovém období, přičemž důležitou roli hrají faktory, jako je hype, marketing a zájem komunity.

Pouze díky FOMO a nenasytností spekulativních investorů Pepe vykázal významný růst s tržní kapitalizací blížící se 2 miliardám USD. Za pouhých šest týdnů však se jeho tržní kapitalizace propadla o 1,5 miliardy dolarů. Tyto rychlé vzestupy a pády jsou dobrým příkladem toho, jak mohou být meme coiny ovlivněny rychlou a nepředvídatelnou dynamikou trhu v kryptoměnovém prostoru.

Vysoký růstový potenciál 

Nejdůležitějším aspektem, který je třeba vzít v úvahu při hledání nejlepší kryptoměny, je růstový potenciál, a to jak krátkodobý, tak dlouhodobý. Mezi klíčové faktory, které je třeba okamžitě zvážit, patří současná cena projektu, případy použití, tokenomika a plán do budoucna. Je také důležité vyhodnotit oblíbenost projektu a sentiment trhu, protože tyto faktory mají významný vliv na pohyb cen.

Podhodnocená cena

Před rozhodnutím o nákupu může být pro investory výhodné zaměřit se na digitální tokeny, kde se zdá, že se aktuální cena tokenu nachází pod její potenciální hodnotou. CoinMarketCap nebo CoinGecko jsou výborné weby ke sledování tržní kapitalizace různých tokenů. Je to také dobrý nápad využít různé nástroje jako DEXTools, který poskytuje vhled do nových trendy coinů. Dobrý nápad je také použít pokročilé nástroje, jako je např. TradingView, Glassnode nebo DeFiLlama, které poskytují komplexní analýzu trhu.

Dalším způsobem, jak koupit kryptoměny za nízkou cenu, je investovat do předprodejů, které nabízejí tokeny s výraznou slevou, když je projekt v rané fázi vývoje.

Dlouhodobá užitečnost

Najít dlouhodobě nejlepší investici je obtížné. Nejlepšími kryptoměnami jsou ty, které vynikají nad konkurencí na trhu, zejména díky své jedinečné užitečnosti. Projekt tak dává investorům přesvědčivý důvod, proč si jej vybrat z mnoha možností na trhu. 

Roadmapa projektu

Při hodnocení nového coinu by se investoři měli pečlivě podívat na plán projektu. Pokud nemá plán s dosažitelnými cíli, mělo by to být považováno za hlavní varovný signál.

Naopak, pokud projekt jasně načrtává své budoucí plány a to, jak hodlají vývojáři pracovat na dosažení těchto cílů, může to být považováno za pozitivní faktor. 

Tržní kapitalizace

Tržní kapitalizace kryptoměny se používá jako ukazatel dominance, popularity a celkové hodnoty coinů cirkulujících na trhu.

Tokeny s velkou tržní kapitalizací jsou velmi oblíbené, protože jsou považovány za relativně bezpečné. To však také znamená, že jejich potenciál pro rychlý růst cen je omezený. Na druhou stranu investice do low cap kryptoměn nabízí mnohem vyšší růst, ale riziko ztrát je mnohem větší. Tato rizika jsou patrná zejména u nových projektů, které jsou stále ve fázi předprodeje, kde je jistě velký potenciál růstu.

Objem obchodů a likvidita

Při hledání nejlepších kryptoměn, do kterých investovat, je velmi důležité dívat se na objem obchodů a likviditu. Následující faktory hrají klíčovou roli při posuzování toho, jak efektivně lze s coinem obchodovat na trhu.

 • Stabilita trhu: Altcoiny s vysokým objemem obchodování mívají lepší stabilitu trhu. Je to proto, že na trhu je velká účast kupujících a prodávajících, takže je méně citlivý na kolísání cen kvůli velkým nákupním nebo prodejním příkazům. Naopak coiny s nízkým objemem obchodování mohou být zranitelnější vůči cenovým manipulacím ze strany vlivných investorů.
 • Snadný nákup a prodej: Vysoká likvidita znamená, že můžete snadno nakupovat a prodávat coiny, aniž by to mělo významný dopad na tržní cenu. Aktiva s omezenou likviditou mohou způsobit skluz a nemusí dosáhnout tržní ceny očekávané obchodníkem.
 • Úzké spready: Likvidita přímo ovlivňuje spready, což je rozdíl mezi nejvyšší cenou, kterou je kupující ochoten zaplatit, a nejnižší cenou, kterou je prodávající ochoten akceptovat. Na vysoce likvidních trzích jsou spready mezi nabídkou a poptávkou obvykle úzké, na druhou stranu, pokud je spread široký, potenciální zisky se mohou snížit.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 1 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img