Potenciálně nejlepší nové kryptoměny k možnému nákupu v roce 2023

5
(1)

Zprávy a souhrny

Ve srovnání s jinými tradičními třídami aktiv, jako jsou akcie a dluhopisy, je kryptotrh stále mladý. Každý den vznikají nové kryptoměny, ale ne všechny jsou tak atraktivní a přitahují tolik pozornosti, že raketově rostou. Na základě trendů tedy můžeme zmínit některé z nejlepších kryptoměn k nákupu, i když nemůžeme předvídat, zda bude mít coin v budoucnu úspěch.

*Reklamní článek

Abychom vám pomohli lépe se orientovat, shrneme si potenciálně nejlepší nové kryptoměny v roce 2023. Zaměříme se na jejich potenciál a jak do nich investovat, abyste co nejvíce využili dobrou finanční příležitost.

Nejlepší nové kryptoměny k nákupu – přehled

Níže je uveden seznam nejlepších nových kryptoměn, z nichž všechny nabízejí působivé případy použití a investiční příležitosti. 

 • Bitcoin Minetrix – Průkopník cloudové těžby. Díky jeho inovativnímu systému Stake-to-Mine mohou uživatelé využívat všechny výhody těžby bitcoinů s vysokou bezpečností.
 • Meme Kombat – Nový kryptoměnový projekt s možností sázení a stakingu. Na Meme Kombat mezi sebou bojují různé memy. Hádejte, kdo vyhraje, a vyhrajte tokeny MK.
 • Launchpad XYZ – Jediná platforma pro celý Web3, která svými inovacemi a jedinečným přístupem obrací trh Web3 vzhůru nohama. Launchpad XYZ přináší revoluci do investičního sektoru Web3 prostřednictvím analýzy kryptoměn a NFT.
 • yPredict – Nejlepší AI platforma usnadňující obchodování. yPredict bude poskytovat prediktivní analytické nástroje a signály využívající umělou inteligenci pro jednotlivé a institucionální obchodníky.
 • Chimpzee – Zelený kryptoprojekt, který využívá sílu kryptoměn a blockchainu, aby učinil svět lepším místem pro život a pomohl ohroženým druhům zvířat. Zapojte se do projektu, získejte několik zdrojů pasivního příjmu a zároveň přispějte k ochraně planety+.

Nejlepší nové kryptoměny k nákupu z blízka

Investoři by si měli vytvořit portfolio, které je diverzifikované alespoň z hlediska úrovně rizika a dostupných aktiv. Přesně o tom je náš seznam top nových kryptoměn pro tento rok, do nějž jsme vybrali možnosti, které by měl zvážit každý investor.

Bitcoin Minetrix – Vydělávejte peníze pomocí cloudové těžby

Na trhu s altcoiny je spousta nových kryptoměn, ale takovou jako Bitcoin Minetrix nenajdete. S pomocí tokenu ERC-20 BTCMTX bude moci každý snadno využívat všech výhod těžby bitcoinů s maximálním zabezpečením.

V ekosystému mohou majitelé tokenů stakovat BTCMTX, což jim také poskytne neobchodovatelné kredity ERC-20. Kredity lze použít k nákupu hashratu v rámci cloudové těžby, což nám umožňuje zvýšit množství našich pasivně získatelných odměn. Nakonec budou získané kredity po dokončení transakce zničeny.

Bitcoin Minetrix tak bude fungovat s plnou transparentností, přičemž uživatelé budou mít ke svým získaným odměnám přístup kdykoli. Předprodej projektu odstartoval na konci září a již od prvního dne získal obrovskou pozornost, přičemž k dnešnímu dni bylo vybráno přes 300 000 USD.

Cílem vývojářů je získat 15,6 milionu dolarů prodejem tokenů BTCMTX v 10 fázích. Vzhledem k tomu, že cena tokenů se postupně zvyšuje, může se vyplatit do projektu zapojit co nejdříve. Kromě ETH, USDT a BNB k tomu můžete použít i bankovní kartu. Budete potřebovat pouze peněženku MetaMask a můžete se stát členem komunity Bitcoin Minetrix.

Jednou z největších výhod projektu je, že hned po nákupu můžete začít vydělávat. K tomu stačí kliknout na záložku „Stake to Mine“ na hlavní stránce a následně připojit peněženku, kterou jste použili při nákupu. Poté zadejte, kolik mincí chcete uzamknout, a dokončete proces.

V těchto dnech roční výnos činí přes 2621 %, takže můžete očekávat vynikající příjem na denní bázi. Projekt je nejen dobrou volbou pro ty, kteří o své investici uvažují dlouhodobě. Díky nízké počáteční tržní kapitalizaci by token jistě mohl po zalistování na burzách zaznamenat výrazné zhodnocení ceny.

Meme Kombat – Nový kryptoměnový projekt s možností sázení a stakingu

Meme coiny jsou mezi uživateli vždy oblíbené, ale zejména ty, které nabízejí užitečnost a hýbou trhem. Projekt Meme Kombat umožňuje sázet na boj mezi různými meme postavami pomocí decentralizované infrastruktury Web3, ale máte také možnost tokeny stakovat. Předprodej byl teprve zahájen, takže byste se měli zapojit co nejdříve, než projekt dosáhne stanoveného hard capu 10 milionů.

Nativní token projektu MK nyní stojí 1,667 USD. Nakoupené tokeny můžete okamžitě uzamknout, s ročním procentuálním výnosem (APY) 112 procent. V současné době probíhá bezpečnostní audit smart kontraktu. Mnozí analytici věří, že MK přinese po uvedení na burzu až desetinásobný zisk.

Ve hře budou moci uživatelé platformy použít tyto tokeny k sázkám na výsledek bitev mezi postavami v Meme Kombat Areně. Žebříčky hodnotí nejlepší hráče a poskytují další zdroj odměn pro vítěze, protože všechny výhry jsou vypláceny v tokenech MK. Zakladatelem projektu je Matt Whiteman, který je také provozním ředitelem obchodní a analytické platformy společnosti North Technologies NFT se sídlem v Nizozemsku.

Srdcem ekosystému jsou automatické bitvy mezi různými meme coiny, jejichž výsledek je transparentně určen na řetězci. Pomocí nejmodernější technologie umělé inteligence ožívají bitvy v pohlcující podobě. Technologie také zajišťuje, že bitevní sekvence jsou náhodné a nepředvídatelné.

Meme Kombat běží na řetězci Ethereum a operace usnadňuje nativní token MK, který lze použít jak pro staking, tak pro sázení. Prostřednictvím dlouhodobých závazků mohou držitelé tokenů získat pasivní příjem ve formě ročních výnosů.

Padesát procent z celkového počtu tokenů bude prodáno v předprodeji, 30 procent je určeno na odměny za staking, 10 procent na odměny komunity a dalších 10 procent na likviditu DEX. Celková zásoba tokenů je 12 000 000 MK. Novou kryptoměnu Meme Kombat lze nyní koupit za ETH, BNB nebo USDT přímo na webu projektu. Před samotnou investicí ovšem proveďte svůj vlastní výzkum projektu a zhodnoťte všechna rizika.

Launchpad XYZ – Jediná platforma pro celý Web3,

Je extrémně těžké najít nové kryptoměny, které mají nejen vysokou návratnost, ale také funkce použitelné v každodenním životě. S pomocí Launchpadu XYZ se můžete nejen připojit k takovému novému kryptoměnovému projektu, ale také najít nejlepší nové kryptoměny během několika sekund.

Pokud vás projekt zaujal, nejste sami, k dnešnímu dni vývojáři Launchapdu XYZ získali více než 1,8 milionu dolarů prodejem nativních tokenů ERC-20 LPX. Během celkem 10 fází se cena coinů postupně zvyšuje, takže čím dříve se zapojíte, tím nižší cenu můžete získat LPX. Účastníci mají v aktuální fázi možnost získat jednu z nejlepších nových kryptoměn za zvýhodněnou cenu 0,0445 USD.

Předprodeje, P2E, obchodování s kryptoměnami a mnoho dalšího na jednom místě. Stručně řečeno, Launchpad XYZ vám umožňuje přístup ke všemu z jednoho místa, s jedinou kryptopeněženkou.

Jinými slovy, prostřednictvím Launchpadu XYZ je možné nakupovat NFT a kryptoměny, používat obchodní terminál a nabízí také účast v nejnovějších předprodejích. Zde budete mít přístup téměř ke všem hrám Play to Earn, budete si moci koupit frakcionovaná aktiva a dělat profesionální analýzy.

Jak můžete jasně vidět, Launchpad XYZ umožňuje to, co se dříve zdálo nemožné: plný přístup k Web3 z jediné platformy. A nejlepší na ekosystému je, že vše, co potřebujete, je mít LPX. To znamená, že tato nová kryptoměna vám umožňuje připojit se k nejlepším projektům, hrám a bezpočtu dalších decentralizovaných nástrojů. Pokud vás projekt zaujal, stačí přejít na oficiální web projektu a připojit kryptopeněženku. LPX lze zakoupit pomocí ETH, BNB, USDT nebo bankovní kartou.

yPredict – Nejlepší AI platforma usnadňující obchodování

Ve většině případů je téměř nemožné určit, které nové kryptoměny budou patřit mezi ty úspěšné. Na druhou stranu v případě yPredict si jsou mnozí pozorovatelé trhu jisti, že projekt bude nedílnou součástí každodenního života mnoha obchodníků a vývojářů.

Primárním důvodem je velmi speciální využití umělé inteligence a technologie blockchain.

Vývojáři správně rozpoznali, že rostoucí počet trading botů a AI algoritmů extrémně ztěžuje drobným investorům stát se profesionály. To je přesně důvod, proč je yPredict tak důležitý, protože ekosystém umožňuje každému provádět profesionální obchody s pomocí umělé inteligence bez složité analýzy.

yPredict bude v podstatě obchodní a analytická platforma, kterou budou moci uživatelé používat s tokeny YPRED prostřednictvím sítě Polygon. V uživatelsky přívětivém rozhraní bude k dispozici mnoho indikátorů, signálů umělé inteligence a předpovědí. Značná část z nich bude navíc k dispozici zdarma.

Ale to, co dělá z yPredict zajímavou investiční příležitost, je jeho tržiště s prediktivními  modely. Půjde v podstatě o virtuální prostor, jehož prostřednictvím mohou vývojáři, analytici a profesionální obchodníci prodávat prediktivní modely, které vytvořili. Vzhledem k tomu, že tyto modely budou k dispozici jako předplacená služba, budete si moci předplatit několik různých produktů najednou za nízkou cenu. Navíc bude možné zkontrolovat, který model se ukázal jako nejspolehlivější, což výrazně usnadní hledání ideálního nástroje.

Sami vývojáři plánují sestavit profesionální model, k němuž si na pomoc přizvou ty nejlepší v oboru. Další zajímavostí projektu je, že počet dostupných tokenů bude omezený, k dispozici jich bude pouze 100 milionů. Tržní kapitalizace projektu bude poměrně nízká, při zalistování na burzy začne na pouhých 6,5 milionu dolarů.

K dnešnímu dni projekt již získal více než 4 miliony dolarů. Přesto se vyplatí se kdykoli připojit, jelikož podle většiny odborníků lze po zalistování očekávat obrovský nárůst ceny. Pokud se na to cítíte, stačí jen připojit kryptoměnovou peněženku. Poté si vyberte, kterou z dostupných platebních metod (ETH, USDT, BNB, MATIC, bankovní karta) chcete použít. Nakonec zadejte částku, kterou chcete koupit, zkontrolujte svá data a klikněte na koupit.

Chimpzee – Nová kryptoměna, která má za cíl chránit životní prostředí

Chimpzee je kryptoměnový projekt, jehož cílem je pomoci životnímu prostředí a ohroženým druhům zvířat. I vy se můžete zúčastnit této mimořádné krypto iniciativy. A co je ještě lepší, můžete si přivydělat a zároveň pomáhat dělat svět lepším místem. Chimpzee je aktuálně v předprodeji. Dosud se vybralo více než 1,4 milionu dolarů. 

Důležitým prvkem ekosystému je Chimpzee NFT Passport, který poskytuje odměny a určité výhody držitelům tokenů. Držitelé NFT Passport dostávají větší podíl na tržbách a vyšší odměny. Ekosystém je postaven na třech pilířích, s každým z nich můžete získat pasivní příjem. Jedná se o Chimpzee Shop, Chimpzee NFT tržiště a P2E hra Zero Tolerance.

Chimpzee Store je Shop2Earn prvkem projektu, který vám umožňuje získávat tokeny CHMPZ pokaždé, když si v obchodě koupíte jedinečné produkty a zboží. Prostřednictvím Obchodu můžete utrácet a dokonce také vydělávat tokeny CHMPZ, když si členové komunity koupí vaše produkty.

NFT tržiště Chimpzee je prvkem Trade2Earn. Tento trh má jedinečný mechanismus sdílení zisku. Část poplatků za obchodování je rozdělena mezi držitele NFT pasu a ty, kteří aktivně obchodují na trhu. NFT tržiště upřednostňuje NFT šetrné k životnímu prostředí.

Hra Chimpzee Zero Tolerance je prvkem P2E ekosystému, který je zábavnou částí projektu. Tato návyková hra umožňuje uživatelům vydělávat tokeny CHMPZ po dosažení určitých milníků.

Chimpzee je aktuálně ve fázi předprodeje, ale již významně přispívá na charitu. Tým daroval 15 000 USD nadaci WILD prostřednictvím The Giving Block, organizace zabývající se zpracováním darů v kryptoměnách. Kromě toho také Chimpzee přispěl na iniciativu One Tree Planted a přispěl k vysazení více než 1500 stromů. Chimpzee si také stanovil za cíl vysadit 20 000 stromů, když předprodej překročí hranici 500 000 dolarů, což také v Quatemale učinil.

Jak najít nejlepší nové kryptoměny

Hledání slibných nových kryptoměn může být časově náročné, zejména pro ty, kteří jsou na kryptotrhu noví. Existují však některé široce používané přístupy, které mohou zúžit okruh potenciálních aktiv a zvýraznit projekty s vysokým hodnotovým potenciálem. Pojďme se na některé z nich podívat.

Sledujte předprodeje kryptoměn: Předprodeje jsou oblíbeným nástrojem pro vývojáře kryptoměn, jak získat finanční prostředky na nový projekt. Během nich se tokeny prodávají za sníženou cenu, aby se zvýšily kapitálové rezervy a povědomí. I když mnoho z nich skončí bezcenných, vždy se najdou nějaké „klenoty“, které mohou poskytnout výjimečné výnosy.

Procházejte sociální sítě: O mnoha nových kryptoměnách se pravidelně mluví na sociálních sítích. Reddit a X jsou dvě nejvýznamnější. Kromě toho mnoho z nejlepších krypto kanálů na YouTube také analyzuje nové kryptoměnové projekty.

Zůstaňte v obraze s nejnovějšími zprávami: Krypto zpravodajské stránky jsou skvělým způsobem, jak sledovat nedávno vydané projekty, zejména ty, které získávají větší pozornost. Je však důležité používat spolehlivé zpravodajské portály, protože nabízejí nezaujaté zpravodajství.

Sledujte nové tokeny na kryptoměnových burzách: Uživatelé mohou odhalit nejlepší nové kryptoměny prostřednictvím renomované obchodní platformy, protože prověřuje projekty, aby se ujistil, že jsou legitimní ještě před uvedením na burzu.

Sledujte vývojové trendy: Aby investoři využili výhod kryptotrhů, musí sledovat širší trh, aby se ujistili, že sledují vývojové trendy v tomto odvětví. Například umělá inteligence dominuje zpravodajskému cyklu od konce roku 2022, kdy se objevily některé klíčové nástroje umělé inteligence a následovaly kryptoměny související s umělou inteligencí, což přineslo obrovské zisky. 

Jsou nové kryptoměny dobrou investicí?

Než se ponoříme do investičního procesu, podívejme se na některé z hlavních důvodů, proč mohou být nové kryptoměny dobrou investiční příležitostí.

Vysoký výnosový potenciál

Hlavním důvodem, proč lidé investují nejnovějších kryptoměn, je to, že mají často nízké ceny, což jim dává potenciál vysokých výnosů. Zatímco investice do nově vydaných kryptoměn může být riskantní, často umožňuje důvtipným obchodníkům dosáhnout výnosů, které by za normálních okolností nebyly možné se zavedenými coiny.

Můžete být součástí rostoucí komunity

Mnoho špičkových kryptoměn má na Redditu velkou sledovanost, což znamená, že se investoři mohou stát součástí rostoucí komunity. Skvělým příkladem toho je Dogecoin, který má na svém oficiálním subredditu přes 2,3 milionu členů. Další výhodou připojení k takovým komunitám je, že poskytuje platformu pro nové kontakty a další investiční příležitosti.

Jak koupit nejlepší novou kryptoměnu Bitcoin Minetrix?

Bitcoin Minetrix je naším nejlepším výběrem. S ohledem na to jsme sestavili krátkého průvodce, jak koupit BTCMTX v několika krocích.

 • Vytvořte kryptopenženku: Vytvořte kryptopenženku kompatibilní s BTCMTX, jako je MetaMask.
 • Kupte si ETH, BNB nebo USDT: Objednejte si Ethereum (ETH), BNB nebo Tether (USDT) prostřednictvím renomovaného brokera nebo burzy a převeďte svá aktiva do kryptopeněženky.
 • Připojte peněženku k webu Bitcoin Minetrix: Navštivte domovskou stránku Bitcoin Minetrix, stiskněte „Připojit peněženku“ a podle pokynů na obrazovce připojte svou peněženku k předprodeji.
 • Kupte si BTCMTX: Na stránce v předprodejním widgetu zadejte do pole objednávky množství ETH, BNB nebo USDT, které chcete vyměnit za BTCBSC, a poté potvrďte transakci. Můžete kliknout na možnost „Koupit a stakovat“ a automaticky uzamknout   své držby po provedení nákupu. 
 • Vyzvedněte si své tokeny: Na konci předprodeje budete moci své tokeny nárokovat.

Závěr

Stručně řečeno,v tomto článku jsme analyzovali nejlepší nové kryptoměny na trhu a zdůraznili jejich různá použití a budoucí potenciál. Zatímco kryptotrh je právě teď nepochybně volatilní, tyto tokeny jsou stále velmi žádané. Jak jsme již dříve zdůraznili, myslíme si, že Bitcoin Minetrix je momentálně nejlepší nová kryptoměna na trhu. Bitcoin Minetrix byl spuštěn v září 2023 a je jednou z nejlepších předprodejních možností na trhu s kryptoměnami. Před jakoukoliv investicí ale proveďte svůj vlastní výzkum projektu a zvažte všechna možná rizika.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img
0
  0
  Váš košík
  Košík je práznýPřejít do obchodu