Potenciálně nejlepší kryptoměny k možné koupi do začátku roku 2024

1
(3)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Trh s kryptoměnami je neustále měnící se a pulzující prostředí. Vzhledem k tomu, že jde stále o poměrně nové odvětví, vyznačuje se vysokou volatilitou. Tržní kapitalizace různých kryptoměn roste a klesá a s tím se mění i sentiment, přičemž se najde množství tokenů, které navzdory masivní popularitě v začátcích, skončily u dna trhu. Téměř každý den se objevují nová digitální aktiva a některá z nich přinášejí svým investorům pěkné výnosy. S končícím rokem 2023 si investoři tedy začínají klást otázku: „Jaké jsou nejlepší kryptoměny ke koupi v roce 2024?“. V rámci tohoto článku jsme provedli důkladný průzkum a nyní se pokusíme na tuto otázku odpovědět.

*Reklamní článek

Co můžeme očekávat na trhu s kryptoměnami v roce 2024

Po tuhé kryptozimě v roce 2022 se trh začal v roce 2023 zotavovat a některé kryptoměny z zněkolikanásobily svou hodnotu. Navzdory tomu, že nemůžeme s jistotou předvídat chování trhu, se zdá, že rok 2024 bude pro kryptoměny příznivým rokem. Přibývá institucionálních investorů, kteří projevují vážný zájem o investování do kryptoměn. Technologie Blockchain se nadále vyvíjí, protože na trh přicházejí různé projekty, které řeší škálovatelnost a zaměřují se na otázky bezpečnosti a efektivity. Rostou také případy použití nad rámec pouhého vypořádání transakcí a globální přijetí kryptoměn běžnými uživateli má také rostoucí trend. Navíc se objevuje stále více lidí, kteří na kryptoměny, zejména bitcoin, pohlížejí jako na zajištění proti inflaci a ekonomické nestabilitě.

Vzhledem k těmto faktorům je výhled pro trh s kryptoměnami v příštím roce velmi pozitivní, což by mohlo vyústit v mnohými analytiky očekávaný bull run. Nesmíme však zapomínat na  faktory, které by mohly ovlivnit kryptotrh negativně. V tomto ohledu musíme zmínit rostoucí regulační tlak na kryptoměny.

Klíčové úvahy před investováním do kryptoměn

Investování do kryptoměn je velmi riziková disciplína, ale nabízí jedinečné příležitosti pro finanční růst. Níže jsme shrnuli body, které byste měli mít na paměti, než přejdete k samotnému investování.

 • Řízení rizik. Kryptoměny jsou vysoce volatilní aktiva, proto jsou velmi výnosný, ale také rizikový typ investice. Nikdy neinvestujte tolik, aby vás případná ztráta zruinovala.
 • Vyhodnoťte svou toleranci vůči riziku. V návaznosti na první bod se musíte rozhodnout, jaké riziko jste ochotni podstoupit, a podle toho alokujte své prostředky.
 • Proveďte svůj vlastní průzkum. Nikdy si nezapomeňte udělat čas na důkladný průzkum kryptoměnových projektů, které vás zajímají. Zjistěte si detaily o jejich základní technologii, případy použití a týmy, které stojí za jejich vývojem.
 • Emoční disciplína. Nikdy nepodléhejte emocím! Vždy musíte zůstat disciplinovaní, abyste se vyvarovali impulzivních rozhodnutí založených na FUD (strach, nejistota a pochybnosti) nebo FOMO (strach z promeškání příležitosti). Vždy se držte svých investičních cílů a zvolené strategie.
 • Výstupní strategie. Předem se rozhodněte, kdy budete chtít realizovat zisky nebo snížit ztráty. Pokud si zvolíte jasné výstupní body, může vám to pomoci vyhnout se emocionálním rozhodnutím během propadů trhu.
 • Diverzifikace. Své investice do kryptoměn dostatečně diverzigikujte, čímž rozložíte riziko. Kombinace již zavedených kryptoměn a potenciálně rizikových možností s vysokou odměnou, může přinést ovoce. Za zvážení také stojí diverzifikace portfolia o tradiční finanční nástroje.
 • Zabezpečení. Vždy používejte prověřené kryptoměnové peněženky a burzy ke správě a obchodování se svými aktivy. Pro větší bezpečnost doporučujeme používat hardwarové peněženky. Také si dejte si pozor na phishingové podvody a uschovejte své soukromé klíče v bezpečí.
 • Regulační prostředí. Regulační prostředí pro kryptoměny se liší podle jurisdikce a může se změnit. Zůstaňte v obraze, co se týče právního postavení kryptoměn ve vaší zemi.
 • Určete svůj investiční horizont. Rozhodli jste se pro dlouhodobé držení, nebo hledáte krátkodobé zisky? Vaše strategie ovlivní váš výběr a způsob, jakým spravujete své portfolio.
 • Zůstaňte informováni. Jak jsme zmínili, trh s kryptoměnami je velmi dynamické  prostředí. Sledujte novinky, aktualizace a sentiment na trhu.
 • Pozor na podvody. Je lepší vyvarovat se investic, které slibují zaručené vysoké výnosy nebo se zdají být příliš dobré na to, aby to byla pravda. Historie kryptoměn nás poučila, že pokud něco vypadá podezřele, s největší pravděpodobností to tak bude.

Potenciálně nejlepší kryptoměny k možné koupi v roce 2024

Nikdy nelze s jistotou předpovědět, které kryptoměny zaznamenají v budoucnu úspěch. Přesto jsme provedli důkladný průzkum a sestavili seznam kryptoměn, které by mohly být potenciálně lukrativním přírůstkem do vašeho investičního portfolia.

Vyhledávání nových projektů, které přinášejí do tohoto odvětví inovace, může odhalit zajímavé investiční příležitosti pro ty, kteří jsou ochotni riskovat a jít za hranice hlavního proudu. Je však třeba zmínit, že investování do nových kryptoměn zahrnuje zvýšené riziko, takže důkladný průzkum je vždy na prvním místě. Zvažte výše zmíněné faktory, včetně týmu stojícího za projektem, partnerství a celkové poptávky trhu. Jaké jsou tedy potenciálně nejlepší kryptoměny pro začátek roku 2024?

Bitcoin ETF

Americká komise pro cenné papíry a burzy (SEC) zatím nezřídila spotový bitcoinový ETF. Po schválení bitcoin futures ETF v roce 2021 mnozí pozorovatelé trhů odhadují, že SEC již nebude moci odkládat jejich schválení. Je pravda, že SEC má tendenci odkládat spotové bitcoinové ETF kvůli faktorům, jako je volatilita trhu a možná manipulace, ale komise již dříve uvedla, že je otevřená návrhům a nápadům ohledně těchto ETF.

V říjnu 2023 předseda SEC Gary Gensler uvedl, že nevidí žádnou překážku pro to, aby komise schvalovala spotové bitcoinové ETF, pokud splňují nezbytná kritéria. Tato kritéria zahrnují, že ETF jsou založeny na regulovaném trhu s bitcoiny.

Bitcoin ETF, který byl spuštěn uprostřed všech těchto zvěstí a očekávání, je projekt, jehož cílem je vydělávat peníze uživatelům prostřednictvím pohybů na trhu. Zejména po schválení spotových bitcoinových ETF potenciálně dojde v kryptoměnovém průmyslu k velkému pokroku. Za prvé, bitcoin bude pro investory dostupnější investicí. To zvýší poptávku a vyvolá pohyb ceny bitcoinu směrem nahoru. Spotové ETF také posílí legitimitu bitcoinu a umožní institucionálním investorům vložit na trh více likvidity.

Bitcoin ETF je o krok napřed před všemi těmito vývojovými trendy a umožňuje svým investorům vydělávat peníze na veškerém vývoji na toto téma ještě před schválením spotového ETF. Projekt si určil pět různých důležitých milníků.

jeden milník spočívá v tom, že objem trhu nativního tokenu BTCETF dosáhne 100 milionů dolarů. Když k tomu dojde, spálí se 5 % z celkové nabídky tokenů ve výši 2,1 miliardy a transakční daň se sníží z 5 % na 4 %. Dalšími milníky jsou schválení Spot Bitcoin ETF, spuštění prvního Spot Bitcoin ETF, objemy obchodů v rámci Spot Bitcoin ETF dosahující 1 miliardy USD a dosažení ceny 100 000 USD za BTC. Pokaždé bude spáleno 5 % tokenů a dojde ke snížení spalovací daně o 1 %.

Nativní token projektu BTCETF je v současné době k dispozici prostřednictvím předprodeje předprodeje za cenu 0,0062 USD. Cena na konci 10kolové kampaně byla stanovena na 0,0068 USD. Kromě nárůstu bychom neměli přehlížet možnost stakingu pro předprodejní investory s 101% APY.

Bitcoin Minetrix

Bitcoin Minetrix je nejnovější kryptoměnová platforma, která využívá technologii ERC-20 na blockchainu Ethereum a implementuje mechanismus Stake-to-Mine. Díky tomuto přístupu se může cloudová těžba vrátit do agendy koncových uživatelů. Projekt s předprodejem také otevřel skvělý zdroj příjmů. V současné době je možné vydělat 123% APY stakováním nativního tokenu BTCMTX. 

Jedním z hlavních rysů platformy je řešení problémů nadměrné centralizace těžby. Díky své revoluční funkci Stake-to-Mine budou moci uživatelé získat zdarma těžební kredity stakováním svých tokenů BTCMTX a mohou je utratit za čas v rámci cloudové těžební platformy.

Zejména proto, že těžba je nyní v rukou korporátních společností a s cloudovou těžbou je spojeno mnoho případů podvodů, řešení nabízená tímto projektem nejen uklidňují jednotlivé investory, ale také mění vnímání trhu v této otázce. Tento model, který uživatelům umožňuje těžit bitcoiny vložením tokenů BTCMTX do smart kontraktu, posouvá proces těžby od velkých společností k individuálním investorům. 

Bitcoin Minetrix umožní komunitě těžit bitcoiny decentralizovaným způsobem prostřednictvím své tokenizované platformy pro cloudovou těžbu. Tato záležitost je velmi žádaná, protože předpovědi ceny BTC jsou pro rok 2024 obecně pozitivní. Kromě různých metod výdělku, které nabízí investorům, vytváří platforma mnohem udržitelnější oblast těžby. Navíc zajišťuje, že se každý může účastnit procesu těžby bitcoinů při zachování bezpečnosti prostřednictvím decentralizovaných platforem.

Nativní token Bitcoin Minetrix je v současné době nabízen investorům prostřednictvím předprodeje na vlastní platformě projektu za cenu 0,012 USD. Jakmile akce skončí, token bude uveden na decentralizovaných burzách (DEX) a centralizovaných burzách (CEX), kde se bude konat počáteční nabídka burzy (IEO). 

Meme Kombat

Meme Kombat je zcela nový projekt v našem seznamu, který v současné době vzbudil mezi investory vzrušení, protože pokrývá mnoho různých oblastí. V podstatě používá směs umělé inteligence a meme coinových postav. Navíc si klade za cíl nabudit fanoušky těchto postav sázením na boje v Battle Areně.

Nativní token MK se bude používat v každé části tohoto rozsáhlého ekosystému. Jako takový má token různé oblasti použití. Tento token je například platný pro transakce v aréně, kde postavy představující meme coiny vstupují do boje. Token MK také přichází do hry, když uživatelé na tyto souboje vsadí. Pouze investoři, kteří MK stakují, mohou uzavírat sázky na souboje v aréně, a v případě úspěchu, získávají jako odměnu další tokeny.

Další důležitou vlastností projektu, kterou je třeba zmínit, je staking. Díky této funkci, která otevírá skvělé dveře pro pasivní příjem, získal Meme Kombat přízeň mnoha investorů. Díky této funkci mohou uživatelé uzamknout své tokeny v systému a těžit z APY 355 % již během předprodeje.

Meme Kombat si klade za cíle oslovit velkou komunitu vzrušujícími souboji meme coinů v aréně. Fanoušci těchto postav se již připojují k tomuto projektu, aby jej podpořili. Tokeny nabízené investorům prostřednictvím předprodeje odpovídají polovině celkové nabídky. MK má aktuálně cenu 0,225 USD a projekt již získal téměř 5 milionů USD. Cílem týmu je vybrat 10 milionů dolarů.

Launchpad XYZ

Launchpad XYZ je jedním z projektů s vysokým potenciálem. Jak se technologie mění, snižuje se předvídatelnost pohybu trhů. Investoři tak spoléhají zejména na obchodní signály a předpovědi. I na tomto poli je patrná další výhoda umělé inteligence, která je u nás v poslední době na denním pořádku a Launchpad XYZ je skvělou alternativou pro investory, kteří potřebují pomoc.

S tímto projektem bude možné snadno přistupovat k široké škále informací o investicích v rámci Web3, včetně pomocných tokenů, NFT a lukrativních ICO. Zejména ti, kteří jsou na trhu s kryptoměnami nováčky, budou moci z tohoto projektu těžit naplno.

Na uživatelsky přívětivé all-in-one platformě bude možné získat přístup k rozsáhlým informacím o nejlepších Web3 coinech, NFT, projektech play-to-earn a metaverse. Uživatelé, kteří budou stakovat tokeny LPX, se budou moci přednostně zapojit do předprodejů kryptoměn a dropů nových NFT. Navíc získají přístup k beta verzím play-to-earn her, díky čemuž mohou objevit slibné projekty dříve než kdokoli jiný.

Launchpad XYZ nabídne možnost investovat nejen do kryptoměn, ale také do luxusních vozidel a nemovitostí v různých částech světa na trhu s frakcionovanými aktivy. Z těchto důvodů si projekt získává zájem kryptokomunity, přičemž mnozí očekávají po zalistování tokenu na burzy výrazný nárůst. Aktuálně jsou tokeny LPX prodávány za 0,0445 USD. V poslední fázi bude cena 0,0565 USD.

yPredict

Tým yPredict vytváří AI platformu pro výzkum a analýzu, kterou budou moci investoři používat k obchodování na trzích s kryptoměnami. Vzhledem k tomu, že výsledky prozatím dodaných signálů jsou velmi přesné, přitahuje projekt velký zájem investorů a jeho nativní token YPRED je v současné době velmi žádaný. YPRED se bude používat v různých oblastech v rámci ekosystému. Za prvé, platforma pracuje s freemium modelem, takže držitelé YPRED získají velkou výhodu ohledně všech funkcí. 

Predikční modely nabízené vývojáři umělé inteligence a finančními experty budou nabízeny na tržišti projektu. Projekt tak spojuje různé aktéry trhů na jednom místě. K těmto modelům bude možné možné přistupovat prostřednictvím předplatitelského systému. Předplatné běží měsíčně a pro nákup musí uživatelé vlastnit YPRED.

Platforma funguje na základě umělé inteligence a strojového učení, takže předpovědi by měli být poměrně přesné. Kromě toho platforma dá svým uživatelům právo vyjádřit se v rámci DAO k tomu, zda predikční modely zůstanou na platformě. Zatímco úspěšné modely se mohou na platformě udržet, model s nízkou úspěšností lze z platformy odebrat.

yPredict nejen vydělává peníze investorům díky svým signálům a predikčním modelům, ale také jim dá šanci získat pasivní příjem prostřednictvím stakingu. 10 % z každého předplatného bude alokováno do stakingového poolu.  

Token, který projde celkem osmi různými fázemi předprodeje, bude po skončení akce uveden na burzu BitMart. V době psaní tohoto článku byla cena tokenu 0,11 USD. Projekt již získal 5,1 milonu dolarů a je jen krůček od dosažení hard capu 6,5 milionu dolarů. Poznamenejme, že cena pro první zalistování na burze bude 0,12 USD.

Chimpzee

Chimpzee je rozvíjející se kryptoměnový projekt s ambiciózním posláním využívat technologii blockchain pro ochranu volně žijících živočichů a životního prostředí. Tento zelený projekt ukázal obrovský potenciál, a to jak díky úspěšnému předprodeji, tak díky svému závazku financovat ekologické iniciativy po celém světě.

S více než 2,5 miliony dolary získanými v předprodeji a několika dary ochranářským organizacím již Chimpzee prokázal, že kryptoměny mohou přinést pozitivní změny v reálném světě. Jelikož se projekt nyní nachází v závěrečné fázi předprodeje, představuje vzrušující příležitost pro sociálně uvědomělé investory, kteří vyvažují etiku a zisk. Výsledky konkrétní ekologické pomoci odrážejí skutečné odhodlání Chimpzee. Projekt má v úmyslu i nadále financovat účinné iniciativy udržitelnosti prostřednictvím svých příjmů.

Chimpzee proto vyvíjí propojené platformy, kde mohou uživatelé generovat pasivní příjmy a zároveň podporovat užitečné věci. Mezi základní produkty patří shop-to-earn, kde každý kupující za nákup ekologicky šetrného zboží získává odměny v tokenech CHMPZ. Část výtěžku půjde na ochranu přírody.

V rámci trade-to-earn obdrží aktivní obchodníci část poplatků za obchodování na NFT tržišti. A nakonec je tu play-to-earn hra Zero Tolerance, kde získáte tokeny za dosažení milníků ve hře. Tyto platformy společně podněcují k účasti a zároveň podporují hlavní poslání Chimpzee. Tým také vydává obchodovatelné NFT pasy, které nabízejí zvýšené odměny a další výhody.

Jak se blíží konec předprodeje Chimpzee, aktuální cena CHMPZ ve výši 0,00155 USD představuje možný příznivý vstupní bod před debutem na trhu. Očekávaná cena pro uvedení na trh je o více než 20 % vyšší, a to 0,00185 USD.

Závěr

Rok 2023 je téměř za námi a byla to jízda. Nyní je před námi rok 2024, který by mohl být významným milníkem v historii kryptoměn. Zavedené kryptoměny jako Bitcoin a Ethereum nabízejí relativně spolehlivé investice, ale mnohé vznikající projekty představují potenciálně lukrativní příležitosti. Před investováním do kryptoměn vždy berte v úvahu regulační posuny, technologický pokrok a globální ekonomické trendy. Úspěch v tomto neustále se měnícím prostředí spočívá v přizpůsobivosti, disciplíně a solidním porozumění trhu.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 1 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img