[Hot news] Policie pátrá po podvodnících s Bitcoiny

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pražští kriminalisté pátrají po poškozených, kteří naletěli a nakoupili si Bitcoin na stránkách kryptofox.net.

Pražští kriminalisté vyšetřují podvod s BTC

Kriminalisté z krajského ředitelství hlavního města Prahy vedou trestní řízení proti doposud neznámému pachateli či skupině pachatelů. Obracejí se tak na poškozené, kteří by mohli v případu pomoci.

Pachatel se dopustil trestního činu podvodu, kvůli provozování podvodného internetového portálu kryptofox.net. Na těchto stránkách nabízel zhodnocení Bitcoinu, kde lákal z poškozených finanční částky.

Předpokládaná škoda způsobená podvodným webem činí více než 5 milionů korun, což odpovídá více než 25 BTC (dle KMP). Poškození nechť se ozvou na číslo 158.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Václav

Sic docela pozdní reakce. Tak lepší pozdě než-li vůbec. Těch podvodů je daleko více viz. Bitcoin Revolution, Bitcoin Trader atd. A hodilo by se o tom napsat více . A upozornit tak ostatní na tyto praktiky. Někdo z redakce tohoto magazínu by tohle měl pravidelně sledovat .Přikládám jeden odkaz za všechny : https://investplus.cz/investice/recenze-bitcoin-revolution-je-podvod-zkusenosti-s-obchodni-platformou-diskuze/

pinďa

Upřímně hlupákům není pomoci a tak jim přáno !!!!!!!!!!!

spot_img