Poděkování čtenářům Kryptomagazinu.cz za rok 2019

0
(0)
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Se závěrem roku 2019 bychom vám všem, našim čtenářům, chtěli osobně poděkovat za vaši přízeň, komentáře a podporu, protože bez vás by nebyl ani Kryptomagazin.cz. 

Díky vám jsme za rok 2019 vydali 2400 článků, dosáhli celkového počtu 1 milion čtenářů a více než 4 miliony zobrazených článků.

V roce 2019 jsme také změnili razantně design a přidali nové funkcionality. Na 2020 se můžete těšit ještě více, pozitivních změn a nového obsahu bude opravdu hodně!

Rádi bychom také dali prostor vám, je na magazínu něco co vám chybí, přidali byste, ubrali byste? Děkujeme za návrhy a rady.

Děkujeme, že jste s námi a přejeme vám i Kryptomagazinu.cz co nejlepší Nový rok 2020!

Tým Kryptomagazin.cz

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Robbie

Vím, že se komentáře nehodí, ale moc děkuju a myslím, že se jen zdráhájí všichni ostatní, ti poděkovat také. Ať nám děláš zajímavé články i v roce 2020

spot_img