Plakát pražského krypto umělce se vyšplhal na 220 000 korun, do konce aukce zbývá hodina

4.2
(5)

Zprávy a souhrny

Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Martin Fischer, pražský umělec o němž jsme vám již psali dříve ZDE. Nyní vystavil svůj výjimečný plakát na webu scarce.city, kde můžete nakupovat díla různých autorů přes Bitcoin Lightning. Cena jeho plakátu se prozatím vyšplhala na neskutečných 10 000 dolarů.

martin-fischer-scarace-city

Odkaz na aukci ZDE.

Martin Fischer

Martin se narodil v Praze a jeho vášní je grafický design. Od roku 2003 je členem umělecké skupiny www.ztohoven.com. Je spoluzakladatelem a uměleckým ředitelem  www.paralelnipolis.cz, a to od roku 2014. V současné době věnuje 100% energie do Cypherpunk Now.

Český umělec na mezinárodní Bitcoinové scéně

To že světoví autoři s NFT zažívají momenty hojnosti a slávy již asi tušíte. Ale to že se prodá fyzický plakát českého umělce za více než 10 000 dolarů je obrovským překvapením.

Pražský umělec úspěšně draží elektronické obrazy v aukcích

Martinovi tedy držíme palce aby se aukce povedla co nejlépe. Nicméně již nyní se můžeme bavit o nevídaném úspěchu. Ti kteří dali na naši radu, aby si koupili jeho obraz v článku výše nejspíše neprohloupili. Martinovy obrazy jsou totiž již vyprodané, a pokud takovýto kousek vlastníte, nejspíše bude už jen nabírat na hodnotě.

Do konce aukce zbývá necelá hodina, dočkáme se ještě nějakého nárůstu?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: