Pavel Moric: Co chcete žít v tom zbývajícím čase, který máte?

3.9
(8)

Obsah

Josef Šťastný
Josef Šťastný
O obchodování na burze se zajímám už asi 7 let. K mým oblíbeným trhům kromě krypta patří forex. Velký přínos tradingu a investování vidím v tom, že nám mohou rozšířit naše obzory a pomoci převzít více zodpovědnosti za naše finance. Kromě burzy učím meditaci a zajímám se o buddhismus.

Tento článek je jen krátkou upoutávkou na pro mě zajímavého člověka a jeho učení. Ne, neznáme se 😉 Zaujala mě videa, která má na Youtube. Snaží se skloubit metody, které vedou k osvícení a nějakému duchovnímu prozření s koučováním a seberozvojem tak, aby vše zapadalo do jedné životní cesty.

Takže kdyby to někoho oslovilo hlouběji, ať omrkne jeho videa, nechá se koučovat nebo ať zajde na nějakou jeho přednášku. Každá snaha se počítá.

Otázky, které si můžete klást a pomocí odpovědí na ně se posunout o krůček dál, mohou být například tyto:

  • Když se cítíme blbě, koupit si nové auto, nový mobil, cokoliv…, není z dlouhodobého hlediska řešení.
  • Blahobytem není možné zaplácnout pocit vnitřní prázdnoty.
  • Schůzka sama se sebou – doporučuje se dávkovat cca 1x týdně; krátké zamyšlení, jestli opravdu žiji život, jaký chci žít.
  • Celý osobní rozvoj ve svém základě je o tom, jak si to tady dělat hezký a jak zvládat náročné situace.
  • Rozdíl mezi tím, kým jste a tím, kým chcete být, je v tom, co děláte. Řečeno jinak: potřebujete mít konkrétní cíle a konkrétní činnosti, které k nim vedou.
  • Jak byste žili, kdyby jste se nebáli?

Něco málo o Pavlovi z jeho webových stránek:

“POMÁHÁM LIDEM ZPROSTŘEDKOVAT NOVÉ A HLUBŠÍ VHLEDY DO ŽIVOTNÍCH SITUACÍ, KTERÉ JIM UMOŽNÍ VÍCE POCHOPIT, JAK VĚCI FUNGUJÍ A LÉPE SE ZORIENTOVAT V SOBĚ I VE VNĚJŠÍM SVĚTĚ”

7 x mistr ČR v karate a trenér mistrů ČR v karate. Zakladatel a majitel klubu Karate Vision. Organizátor zahraničních seminářů Thajsko/Kréta. Spolutvůrce projektu “Studenti umí podnikat”. Nejlepší řečník na Job Acadamy 2014. Více jak 10 000 odškolených a odtrénovaných lidí. Aktivní speaker pro klub “ Cesty úspěšných”. Tvůrce projektu: “Cesta vnitřního vítězství”. Organizátor workshopů: Karate pro Duši.

Závěr

Zajímavá možnost, navíc dostupná u nás, v ČR. Pokud máte tip na nějakou jinou zajímavou osobnost, o které byste chtěli dát vědět ostatním, napište nám váš tip do komentářů.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.9 / 5. Počet hlasujících 8

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img