Ostravská krypto konference Chaincamp je zpět, zítra se uvolní posledních 300 míst zdarma

Zprávy a souhrny

Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Konference Chaincamp, která se stala jednou ze stěžejních krypto akcí v ČR, se blíží! Již zítra v 15:00 si můžete chytit jedno z tří set posledních míst zdarma. Pokud se vám 300 míst zdá hodně, může vás rychlost, se kterou zmizí, překvapit. Proto doporučujeme neotálet.

Konference Chaincamp 2021

Akce se koná v sobotu – 18. 9. 2021. Podle našich odhadů založených na roce 2020 se konference může zúčastnit kolem 800-900 lidí. Bude to opravdu velké.

Poslední ročník se povedl opravdu skvěle. I když korona házela organizátorovi Martinu Kuchařovi klacky pod nohy, na akci dorazily stovky lidí a perfektní speakeři. Musíme pochválit nejen hladký průběh, ale i místo konání. Opravdu skvělý areál VŠB-TUO, kde bylo vše, na co jste pomysleli.

Registrační formulář pro vstup zdarma ZDE – spouští se v pátek 15:00

Speakeři pro rok 2021

V nabídce jsou také VIP vstupenky

partiot-vstup-chaincamp

Nakoupit vstupenky můžete ZDE.

Ochutnávka fotek z minulého ročníku – Chaincamp 2020

Závěr

Nezapomeňte se tedy zítra zdarma zaregistrovat, byla by škoda si nechat ujít tu nejlepší tuzemskou kryptoměnovou konferenci. My už se moc těšíme. Akce se budeme účastnit, a stejně jako minulý rok jsme mediálním partnerem této akce. Můžete se pak těšit na různé rozhovory a články z akce. 🙂

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: